Техпідтримка 24×7 | +380 44 583-5-583 | support@tucha.ua

Блог

  1. Головна
  2. Блог
head-img-1
Категорії

У сучасному бізнесі хмарні технології стають незамінними для підвищення ефективності роботи та посилення захисту даних. Володимир Авраменко, системний адміністратор, поділився багаторічним досвідом у вирішенні питань з безпеки даних для своїх клієнтів та розповів про основні виклики, з якими стикаються компанії сьогодні. Також під час бесіди обговорили, як хмари допомагають підвищувати рівень кібербезпеки та яку роль у цьому відіграє технічна підтримка від провайдера.

Ефективність роботи компаній значно залежить від того, наскільки надійно захищена її інформація. Традиційні методи зберігання даних, такі як локальні сервери, часто не можуть забезпечити високий рівень захисту, тому зростає потреба в більш безпечних рішеннях — хмарних технологіях. У статті ми докладно розглянемо, як саме хмари допомагають захистити важливі дані бізнесу.

У зв’язку зі зростанням витрат на обслуговування IPv4-адрес, які надаються організацією RIPE, та, відповідно, збільшенням витрат на ці ресурси з нашого боку, з 1 листопада 2024 року ми змушені змінити вартість однієї IPv4-адреси з 2.00 EUR/місяць до 3.00 EUR/місяць.

Нещодавно мали нагоду поспілкуватися з Оленою Чухрій, керівницею відділу продажів компанії Астер-Консалтинг, що спеціалізується на автоматизації бухгалтерського та управлінського обліків на підприємствах України за допомогою програм лінійки BAS. Обговорили тему безпеки даних: в інтерв'ю партнерка розповіла про важливість хмар для посилення захисту інформації, їх переваги у зручності та досвід використання хмарних технологій серед своїх клієнтів.

Розглянемо докладніше кожну зі складових аудиту. Це допоможе проаналізувати ефективність поточної ІТ-інфраструктури та оцінити потенційні вигоди від впровадження хмарних технологій в роботу.

Відповідаємо на часте запитання від клієнтів: як просто здійснити оплату через міжнародну електронну платіжну систему PayPal або за допомогою класичних банківських переказів Bank Transfer. Ці способи будуть корисними для замовників, які оплачують хмарні послуги з-за кордону.

Наша команда невпинно працює над тим, аби хмарні послуги відповідали очікуванням клієнтів, а робота із сервісами була простою та зрозумілою. Зокрема це стосується й оплати послуг. У цій статті пропонуємо ознайомитися з усіма доступними способами, серед яких кожен клієнт зможе підібрати найбільш зручний і швидкий для себе варіант.

Вимоги до швидкості хмарних обчислень постійно зростають. Цьому сприяють масова потреба в організації віддаленої роботи та використання програмного забезпечення, яке стає все складнішим. При цьому важливим критерієм залишається доступна вартість послуг. Рішенням, яке відповідає сьогоденним вимогам до хмарних ресурсів та переваги якого вже встигли оцінити клієнти Tucha, є сервіс TuchaBit+. Розповідаємо детальніше про його особливості, тарифікацію та принципи масштабування.

Продовжуємо знайомитися з потужними можливостями сервісу TuchaKube та особливостями її роботи. У попередній статті ми писали про те, як виникла ідея створити платформу для автоматизації CI/CD-процесів, хостингу додатків та їх даних у хмарі контейнерів, а також з чого вона складається та які задачі вирішує. Наразі розповідаємо та показуємо, як саме працює інноваційне рішення.

Поки що не придумали нічого більш надійного для роботи сайтів, ніж розміщення їх у хмарах. Та як організувати хмарний хостинг і що для цього потрібно? З чого почати та на які важливі аспекти звернути увагу? Ми регулярно отримуємо такі запити від клієнтів і допомагаємо швидше зорієнтуватися у вирішенні цієї задачі за допомогою розгорнутих матеріалів у блозі Tucha. А наразі зібрали всі корисні статті в одній, аби під рукою завжди був покроковий гайд. Користуйтеся!

Нерідко компанії або окремі фахівці, робота яких пов’язана з бухгалтерією, плутаються в поняттях — «хмарна бухгалтерія» та «бухгалтерія у хмарах». Попри схожість на перший погляд, відмінності в цих термінах можуть виявитися ключовими для організації роботи з бухгалтерією. У статті ми розглянемо, в чому різниця між поняттями та як вибрати потрібне рішення.

Вибору хостингу для бухгалтерських програм і даних слід приділяти підвищену увагу. Вони містять конфіденційну інформацію, а тому особливо потребують захисту від втрат, втручань і потраплянь до рук сторонніх осіб, і водночас — наявності безперебійного підключення для співробітників, яким надано доступ. Усім цим вимогам відповідає хостинг бухгалтерії на віртуальних серверах від Tucha.

Винесення бухгалтерії на віртуальні сервери є одним з найчастіших запитів до команди Tucha. Та нерідко перед тим, як прийняти рішення про перенесення програм і даних у хмари, у клієнтів виникає низка питань:

Одні з популярних програмних продуктів, для хостингу яких корисні хмари, — це CRM- та ERP-системи. Сьогодні чи не кожна компанія вже працює або планує впровадження такого рішення, аби систематизувати роботу з клієнтами. Для того щоб CRM-ERP-системи працювали безперебійно, а фахівці мали до них стабільний доступ, рекомендуємо розміщувати програмні продукти у хмарах. Читайте далі, щоб дізнатися, які вигоди отримає бізнес завдяки хмарному хостингу та як організувати роботу платформ на віртуальних серверах від Tucha.

Laravel є популярним open source фреймворком для створення сайтів. Широке застосування програмного продукту обумовлюють переваги, які відрізняють його від CMS. Та для того, аби отримати максимум користі від роботи з вебпроєктами на базі платформи, потрібен надійний хостинг. Забезпечити його під силу віддаленим серверам від Tucha — як виділеним віртуальним, так і фізичним. Розповідаємо, які переваги отримає бізнес завдяки розміщенню вебсайтів на Laravel у наших хмарах.

Завантажуйте чек-лист — практичний та корисний інструмент, що допоможе зробити зважений вибір. Обов'язково ставте питання з переліку потенційним постачальникам, позначайте відповіді в таблиці та вибирайте найкращий варіант за найважливішими для вас критеріями.

Ефективність роботи компаній значно залежить від того, наскільки надійно захищена її інформація. Традиційні методи зберігання даних, такі як локальні сервери, часто не можуть забезпечити високий рівень захисту, тому зростає потреба в більш безпечних рішеннях — хмарних технологіях. У статті ми докладно розглянемо, як саме хмари допомагають захистити важливі дані бізнесу.

Розглянемо докладніше кожну зі складових аудиту. Це допоможе проаналізувати ефективність поточної ІТ-інфраструктури та оцінити потенційні вигоди від впровадження хмарних технологій в роботу.

Хмарні технології надають бізнесу гнучкість і мобільність, які складно досягти завдяки використанню локальної ІТ-інфраструктури. Та перш ніж організувати роботу у хмарах, важливо з’ясувати, чи готовий ваш бізнес до таких змін. Пройдіть безкоштовний аудит хмарної ефективності, для того щоб оцінити потенційні переваги хмар саме для вашого бізнесу. Далі розглянемо головні ознаки того, що для вашої компанії настав час переходити у хмари.

Команди, які чітко та злагоджено працюють разом, досягають кращих результатів, генерують більше ідей та швидше реагують на зміни. А все це — підвищує ефективність роботи бізнесу.
Те, наскільки зручно, швидко та без затримок відбувається взаємодія в команді, чимало залежить від інструментів, які залучає команда для організації роботи. Та для того щоб отримати максимум користі, ми пропонуємо організувати роботу фахівців та потрібних їм інструментів (тобто програм, вебзастосунків, систем і даних) у хмарах від Tucha. Розповідаємо, як можна залучити хмари до роботи бізнесу та підвищити ефективність взаємодії між співробітниками.

Що робити одразу після купівлі хмари? Де отримати реквізити доступу, як підключитися до віртуального сервера та перенести на нього необхідні програми і дані? Ці та інші схожі питання можуть виникнути, якщо ви вперше замовили віртуальну машину і тільки починаєте роботу у хмарі. 

Шифрування каналів зв'язку — інструменти, що допомагають посилити захист інформації при роботі у хмарах, вберегти їх від перехоплень і доступу сторонніх осіб. 

Є різні алгоритми шифрування для різних потреб користувачів. У цій статті ми зосередимось на деяких основних з них.

Ця замітка присвячена налаштуванню RDP-клієнта Microsoft Remote Desktop для macOS, завдяки якому ви можете налаштувати просте підключення до віддаленого робочого столу

[UPD] Доповнили статтю інформацією з відповідями на часті запитання від клієнтів про типи ліцензій термінального доступу — «на пристрій» та «на користувача».

Винесення робочих даних у хмару та налаштування віддаленого доступу до них — задача з підвищеним попитом. Якщо замовнику потрібна машина на базі операційної системи Microsoft Windows Server і підключення до віддаленого робочого столу трьом і більше користувачам, значить, йому потрібен і спеціальний програмний продукт для цього — Microsoft Remote Desktop Services (RDS). У статті розповідаємо про головні особливості користування ліцензією: для чого вона потрібна, які можливості надає, як користуватися продуктом та скільки це коштує.

При роботі користувачів на віртуальних серверах важливим аспектом є правильне завершення робочого сеансу. Від цього значно залежить безпека і цілісність даних, а також продуктивність роботи самого сервера. У статті розглянемо докладніше, що слід зробити перед виходом з сервера, як коректно завершити сеанс та яких ризиків це допоможе уникнути надалі. 

Cлужби віддаленого робочого столу в Windows Server мають за замовчуванням пробний період 120 діб. Після завершення пробного періоду продукт припиняє свою роботу, а увійти на сервер можна тільки за допомогою аварійної консолі. Та є можливість власноруч скинути лічильник пробного періоду.
 

Виконати блокування або видалення можна всього за декілька простих кроків, і в цій інструкції покажемо, як це зробити.

Потреба заблокувати доступ конкретному користувачу, що працює на віртуальному сервері на базі операційної системи Windows, або ж видалити його обліковий запис взагалі може виникнути з різних причин. Скажімо, у випадку завершення роботи фахівця над проєктом або звільнення штатного співробітника з компанії.

Для того щоб з’ясувати, на чиєму боці виникає помилка, насамперед ми рекомендуємо виконати трасування маршруту та пінг проміжних вузлів. Простий спосіб зробити це — залучити спеціальні інструменти. У статті розглянемо один з найбільш зручних, на наш погляд, застосунків для виявлення місця обриву з’єднання із сервером — Ping Tracer.

У попередній статті про панель керування вебхостингом DirectAdmin ми робили загальний огляд системи та її призначення. Нині зосередимося докладніше безпосередньо на функціях програмного продукту та алгоритмі дій, який зазвичай потрібно зробити користувачу при роботі з панеллю.

У цій публікації ми хотіли б розглянути DirectAdmin — систему з відкритим API від канадських розробників JBMC Software. Розповідаємо та наочно показуємо, які головні функції має панель та як з нею працювати. Тож сподіваємося, що ті клієнти, які ще не наважилися на те, щоб позбутися ще одного російського програмного продукту, після ознайомлення з цим матеріалом матимуть можливість переконатися в тому, що DirectAdmin дійсно є гідною альтернативою тим засобам, які вони використовують наразі.

Було це ще у 2012 році. Саме тоді двоє молодих підприємців подумали, що мають мало клопоту, і вирішили створити першу на той час в Україні компанію, яка буде надавати хмарну ІТ-інфраструктуру. І назвали нову компанію Tucha. Відтоді цей хмарний провайдер успішно вирішує купу хмарних задач і допомагає сотням українських і закордонних компаній працювати стабільно та безпечно...

Як формуються рахунок та акт виконаних робіт, коли здійснювати оплату, який алгоритм дій при наступному здійсненні платежів. Наводимо короткий інструктаж, якщо ви щойно стали нашим клієнтом.

У сучасному бізнесі хмарні технології стають незамінними для підвищення ефективності роботи та посилення захисту даних. Володимир Авраменко, системний адміністратор, поділився багаторічним досвідом у вирішенні питань з безпеки даних для своїх клієнтів та розповів про основні виклики, з якими стикаються компанії сьогодні. Також під час бесіди обговорили, як хмари допомагають підвищувати рівень кібербезпеки та яку роль у цьому відіграє технічна підтримка від провайдера.

Нещодавно мали нагоду поспілкуватися з Оленою Чухрій, керівницею відділу продажів компанії Астер-Консалтинг, що спеціалізується на автоматизації бухгалтерського та управлінського обліків на підприємствах України за допомогою програм лінійки BAS. Обговорили тему безпеки даних: в інтерв'ю партнерка розповіла про важливість хмар для посилення захисту інформації, їх переваги у зручності та досвід використання хмарних технологій серед своїх клієнтів.

Які виклики сьогодні є найактуальнішими в питаннях захисту інформації? Як користувачі впливають на безпеку даних та яких помилок слід уникати, щоб запобігти їх витоку? Як хмари сприяють посиленню захисту програм і даних бізнесу? Реальними прикладами та конкретними рекомендаціями поділився Олександр Дєньгін, досвідчений ІТ-фахівець. Запрошуємо до прочитання, щоб дізнатися цінну інформацію та поради від нашого давнього партнера.

Безпека при роботі з даними — сьогодні це і ціль, і інструмент для надійної роботи кожного бізнесу. Дмитро Сандула, який спеціалізується на системному адмініструванні, поділився своїм досвідом захисту даних та розповів про ключові кроки й інструменти, що допомагають йому у вирішенні цієї задачі. А саме, партнер наголосив на важливості створення надійних паролів, використання двофакторної автентифікації, шифрування даних та навчання співробітників заходів безпеки. Запрошуємо до прочитання, щоб дізнатися більше про захист ваших даних.

Разом з партнерами ми продовжуємо обговорювати важливу тему для кожного бізнесу — безпеку при роботі у хмарах. Під час зустрічі з нашою надійною партнеркою Оленою Шаталіною розглянули питання щодо захищеності даних, які турбують клієнтів групи компаній Fort.Group і те, як у вирішенні цих питань допомагають хмари. Повна версія відеоінтерв’ю є на YouTube-каналі, а тут наводимо головну інформацію з нашої бесіди з керівницею відділу продажів Fort.Group.

Запрошую на курси для тих, хто бажає опанувати професію DevOps-інженера. Курс розраховано на тих, хто вже трішечки вміє в лінукси (щонайменше вже може підняти базове LAMP-оточення для роботи якогось умовного Wordpress) і бажає опановувати навички оркестрації хмар контейнерів, автоматизації розгортання середовищ і додатків, автоматизації CI/CD-процесів, забезпечення безперервності роботи вебзастосунків, масштабування, кластеризації і «хмаризації» онлайн-сервісів тощо

Зі свого боку ми забезпечимо все для того, щоб інфраструктура, якою ви користуєтеся, повною мірою сприяла ефективності роботи вашого бізнесу, а потік відвідувачів нашого закладу забезпечував постійне зростання обсягів реалізації товарів у вашому магазині

З листів до служби техпідтримки Tucha народжуються справжні статті. Так, нещодавно до нас звернувся клієнт із запитом роз’яснити, що відбувається при з'єднаннях всередині VPN-тунелю між офісом користувача та середовищем у хмарі, а також при з’єднаннях поза VPN-тунелем. Тож увесь текст, наведений нижче, — це реальний лист, який ми надіслали одному з клієнтів у відповідь на його запитання. Звісно, змінили IP-адреси, аби не деанонімізувати клієнта. Але, так, служба технічної підтримки Tucha справді славиться своїми розгорнутими відповідями та змістовними листами. :-)

Розповімо вам прохолодну історію про те, як «треті особи» намагалися перешкодити роботі наших клієнтів і як ця проблема була вирішена ...

Мене звати Володимир Мельник, і я технічний директор Tucha. Хочу поділитися деякими спостереженнями та висновками, які я зробив впродовж цього...

Друзі, якщо хтось досі продовжує платити за хостинг вебсайтів парамілітарних, волонтерських та інших громадських організацій, які працюють на перемогу України, негайно припиніть витрачати кошти!

У зв’язку зі зростанням витрат на обслуговування IPv4-адрес, які надаються організацією RIPE, та, відповідно, збільшенням витрат на ці ресурси з нашого боку, з 1 листопада 2024 року ми змушені змінити вартість однієї IPv4-адреси з 2.00 EUR/місяць до 3.00 EUR/місяць.

10 липня у Києві вкотре відбулася професійна подія для фахівців бухгалтерського та кадрового обліку — Великий Бухгалтерський Семінар. Організаторами традиційно виступили наші партнери 7eminar.com. 

Підтримуєте українське військо та цікавитесь темою DevOps? Орієнтовно 6 липня розпочинається навчання п’ятого потоку курсів з DevOps-інженерії, де є можливість поєднати підтримку захисників з отриманням практичних знань у галузі, що стрімко розвивається. Це чудова нагода зробити свій внесок у перемогу України та поглибити професійні навички.

Брати участь в офлайн-подіях — традиція, що змогла відновитись завдяки Силам оборони України. І зокрема — організаторам подій для бухгалтерів 7eminar.com, які 11 квітня провели Великий квартальний семінар у Києві. Захід вкотре зібрав фахівців, які бажають дізнатися новини та актуальні зміни у галузях ведення бухгалтерії та кадрового обліку.

З Днем Незалежності України! 33 роки тому наша країна здобула суверенність, і наразі ми знову боремося за неї. Уклінно дякуємо захисникам, захисницям, волонтерам і всім, хто відстоює нашу свободу та право жити на рідній землі. Пам’ятаємо самовідданість Героїв, які віддали своє життя за Україну. Віримо в перемогу та докладаємося спільними зусиллями до її наближення. Слава Україні!

20 липня 2005 року наша компанія почала свою роботу. І досі, які б часи та обставини не переживали, ми продовжуємо працювати. Насамперед — для того, щоб якомога більше компаній могли надійно зберігати дані та організовувати роботу завдяки хмарам. Адже фраза «працювати з будь-яких куточків світу», напевно, ще ніколи не мала такого актуального значення. Продовжуємо працювати задля українських компаній, аби фахівці могли виконувати свою роботу в умовах відключення електроенергії. Працювати, щоб бути корисними для України та підтримувати Сили оборони. Щоб донатити і заохочувати до цього інших в обмін на знання. Все це можливо завдяки нашій стійкій команді і вам, нашим дорогим клієнтам і партнерам.

Не вперше зустрічаємо свято в умовах постійних загроз, на відстані від рідних, з думками про тих, хто захищав і захищає нашу землю. Незмінною залишається наша мрія: перемогти та бути поруч з близькими у безпеці.

Наше сьогодення — це важка боротьба на фронті, яку підтримує тил. І невтомна праця в тилу, можливість якої забезпечує фронт. Важливо триматися пліч-о-пліч, єднатися, допомагати, переборовши втому, та бути вдячними тим, хто зупиняє морок.

Бажаємо кожному, хоч де він зараз є, сил та витримки у новому році. Бережімо себе, підтримуймо близьких та докладаймо кожен зі свого боку максимум зусиль, щоб зрештою перемогти.

І нехай якнайшвидше здійсниться наша спільна велика мрія про безпечне та мирне життя у вільній Україні.

З Днем Незалежності, Україно! Воля та єдність — наша сила, і тільки разом ми здатні до перемог. Продовжуємо відвойовувати те, що по праву належить нам. Допомагаємо та дякуємо тим, хто віч-на-віч веде битву з ворогом, за можливість жити у суверенній країні нам і нашим нащадкам.Слава Україні! Героям Слава!

Діє

Оплатити хмарні сервіси Tucha одразу на 12 місяців та отримати фіксований курс гривні на поточному рівні впродовж року.

Завершено

Акційна пропозиція для замовлення віртуальних серверів на базі сервісу TuchaHost!

Діє

Купуйте вигідно - використовуйте промокод, щоб отримати знижку. Тестуйте наші сервіси 7 днів безкоштовно

Завершено

Сумуєте за Чорною п’ятницею? В переддень новорічних свят у нас для вас є дещо краще! Для всіх нових клієнтів, які оплатили користування сервісами Tucha у грудні 2019 року на термін 12 місяців, тарифікація послуг почнеться з 1 січня 2020 року. Чим раніше підключаєтеся, тим більше днів отримуєте в подарунок! 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись