Святкова акція «Чорна п’ятниця відпочиває»

  1. Головна
  2. Блог
  3. Акції
  4. Святкова акція «Чорна п’ятниця відпочиває»
Категорії
cover
Сумуєте за Чорною п’ятницею?

В переддень новорічних свят у нас для вас є дещо краще! Для всіх нових клієнтів, які оплатили користування сервісами Tucha у грудні 2019 року на термін 12 місяців, тарифікація послуг почнеться з 1 січня 2020 року. Чим раніше підключаєтеся, тим більше днів отримуєте в подарунок! 

І це ще не все!

При оплаті сервісів на рік отримаєте ще одну перевагу — фіксований курс євро на весь оплачений період (в іншому разі оплата за хмарні сервіси Tucha здійснюється у гривні по курсу НБУ на перше число поточного місяця). Нагадаємо, не так давно ми розповідали, як обернути ситуацію з нестабільним курсом гривні собі на користь та суттєво заощадити.

Не втрачайте нагоду перейти у хмари на вигідних умовах та вже зараз забезпечити своєму бізнесу надійну роботу на тривалий термін!

Пропозиція поширюється на такі сервіси Tucha:
 

•    TuchaKube
•    TuchaFlex+
•    TuchaBit
•    TuchaBackup
•    TuchaSync
 

Акція діє при оплаті сервісів до 31.12.2019.

Акція не підсумовується з іншими спеціальними пропозиціями. Для існуючих клієнтів акція діє на купівлю нових хмарних сервісів Tucha. 

Щоб дізнатися більше про акцію, підібрати потрібне рішення та замовити сервіс, телефонуйте +380445835583 або пишіть на sales@tucha.ua. Ми завжди раді вам, звертайтеся 24×7!
 

Поділитися:
Статті по темі

Війна накладає свій відбиток на економіку, зокрема і на курс валют: Національний банк України скорегував офіційний курс гривні до іноземних валют на 25%. Як при цьому залишитися в межах запланованого бюджету при купівлі хмарних сервісів?

Завершено

Акційна пропозиція для замовлення віртуальних серверів на базі сервісу TuchaHost!

Діє

Купуйте вигідно - використовуйте промокод, щоб отримати знижку. Тестуйте наші сервіси 7 днів безкоштовно

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись