Техпідтримка 24×7 | +380 44 583-5-583 | support@tucha.ua

Липень — під знаком обміну досвідом і теплих зустрічей: Tucha на Великому Бухгалтерському Семінарі

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Липень — під знаком обміну досвідом і теплих зустрічей: Tucha на Великому Бухгалтерському Семінарі
Категорії

Щороку наші партнери з 7eminar.com об'єднують професійну спільноту бухгалтерів, фахівців кадрового обліку, обліковців, аудиторів з усієї України — як в офлайн-, так і в онлайн-форматах. Все заради головного: обмін досвідом, знайомства та зустрічі з давніми колегами. Команда Tucha вже далеко не вперше долучається до участі у масштабній події. Радо розповідаємо про те, як відбувся семінар 3 липня 2025 року у Києві — з перших вуст.

партнери з 7eminar.com

Понад 700 учасників були присутні наживо, ще більше — приєдналися дистанційно. Програма заходу включала виступи провідних експертів, актуальні поради з бухгалтерського та кадрового обліків, обговорення змін у законодавстві та живе спілкування. Справжньою родзинкою став виступ штучного інтелекту — тренд, який не оминути сучасному бухгалтеру.

1 2 3

Впродовж дня ми активно спілкувалися з відвідувачами семінару у кулуарах, про те, як хмарні рішення змінюють повсякденну бухгалтерську рутину. Завдяки розміщенню програм і даних на віддалених серверах робота стає зручнішою, надійнішою та безпечнішою. Фахівці можуть працювати з будь-якої точки світу — вдома, в офісі, у кав’ярні, під час відрядження з іншого міста чи країни. Жодної прив’язки до конкретного місця чи пристрою, жодної плутанини з версіями документів — усе зберігається в єдиному середовищі, доступному з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона.

4 5 6

Було багато запитань від учасників — і ще більше щирого інтересу. І ми невпинно ділилися досвідом, відповідали, консультували, знайомили ближче з хмарними рішеннями. А наприкінці дня на всіх слухачів чекала приємна традиція — розіграш подарунків від партнерів заходу. Переможниця, яка отримала приз від Tucha, повернулися додому не лише з новими знаннями, а й з грошовим сертифікатом для легкого старту роботи у хмарах і набором брендованих подарунків — для ще більшого затишку й комфорту в робочі будні.

розіграш подарунків

Вдячні організаторам за те, що створюють цінні події, попри всі непрості умови. Саме такі заходи надихають продовжувати рух вперед, розвиватися й водночас трішки відволіктися від повсякденних реалій. З нетерпінням чекаємо на наступну зустріч! 

Друзі, якщо ви працюєте з бухгалтерією, CRM-системами, IP-телефонією чи будь-якими іншими бізнес-застосунками та даними — ви вже знаєте, до кого звернутися. 😉

Залишайте запит на безкоштовну консультацію — допоможемо підібрати оптимальне хмарне рішення, швидко перенесемо програми на віддалені сервери та будемо поруч на кожному етапі співпраці.

Поділитися:
Статті по темі

Сезон офлайн-заходів у 2025 році розпочато! 16 січня у Києві ми стали частиною Великого Річного Семінару від організаторів 7eminar.com. Ця масштабна подія зібрала декілька сотень бухгалтерів і фахівців кадрового обліку, які прагнуть покращувати свої навички та знаходити нові рішення для ще більш ефективної роботи. А для команди Tucha така подія — це чудова нагода поділитися досвідом та розповісти, як хмарні сервіси допоможуть фахівцям полегшити їх щоденну роботу з бухгалтерією.

10 липня у Києві вкотре відбулася професійна подія для фахівців бухгалтерського та кадрового обліку — Великий Бухгалтерський Семінар. Організаторами традиційно виступили наші партнери 7eminar.com. 

Брати участь в офлайн-подіях — традиція, що змогла відновитись завдяки Силам оборони України. І зокрема — організаторам подій для бухгалтерів 7eminar.com, які 11 квітня провели Великий квартальний семінар у Києві. Захід вкотре зібрав фахівців, які бажають дізнатися новини та актуальні зміни у галузях ведення бухгалтерії та кадрового обліку.

Привіт, друзі! Розповімо про наш активний день, проведений на Великому Річному Семінарі, 17 січня. Тоді команда Tucha долучилась до масштабної події для того, щоб розкрити ще більше карт про користь хмар для ведення бухгалтерії та кадрового обліку.

У вівторок, 3 жовтня, у Києві відбулась масштабна подія — Великий Квартальний Семінар від 7eminar.com! Захід зібрав велику кількість учасників, які бажали дізнатися про останні новини в галузі податків та обліку, а також отримати цінні поради від експертів бухгалтерської та кадрової справ.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись