Backup FTP хостинг орендувати в Україні

 1. Головна
 2. Сервіси
 3. TuchaBackup
head-img-593

Надійне сховище резервних копій

 

5800EUR
TuchaBackup

FTP-hosting – це необхідний інструмент для будь-якого бізнесу, який дозволяє зберігати на віддаленому сервері резервні копії критично важливих даних компанії. Backup-хостинг забезпечує високий рівень захисту інформації завдяки використанню таких протоколів доступу, як FTP (за замовчуванням), SFTP, SCP та RSYNCoSSH. При використанні спеціального сховища не потрібно турбуватися про отримання доступу до даних сторонніми особами, втрату важливої інформації через віруси, збої на програмному рівні або поломку технічного обладнання.

Ще однією перевагою зберігання резервних копій за допомогою віддалених серверів є цілодобовий доступ до них, незалежно від територіального місцезнаходження клієнта та пристрою.

Орендувати FTP-сервер в Україні пропонує провайдер хмарних рішень Tucha на базі сервісу TuchaBackup. Для розміщення резервних копій даних ми використовуємо віддалені веб-сервери, які знаходяться у захищених дата-центрах за кордоном, переважно у Німеччині, що відповідають рівню захищеності Tier 3 і вище. Гарантований рівень доступності послуг складає 99,9%.

Виберіть готове рішення

Саме такі конфігурації найчастіше обирають наші клієнти

50 ГБ
5.00 / місяць
216.33 ₴ / місяць
$ 5.35 / місяць
21.54 zł / місяць
Місце на диску:50 ГБ
Price For 1 Gb:
0.100
4.327
$ 0.107
0.431
Знижка:0%
100 ГБ
10.00 / місяць
432.66 ₴ / місяць
$ 10.70 / місяць
43.09 zł / місяць
Місце на диску:100 ГБ
Price For 1 Gb:
0.100
4.327
$ 0.107
0.431
Знижка:0%
250 ГБ
25.00 / місяць
1 081.65 ₴ / місяць
$ 26.74 / місяць
107.72 zł / місяць
Місце на диску:250 ГБ
Price For 1 Gb:
0.100
4.327
$ 0.107
0.431
Знижка:0%
1 ТБ
67.00 / місяць
2 898.81 ₴ / місяць
$ 71.66 / місяць
288.70 zł / місяць
Місце на диску:1000 ГБ
Price For 1 Gb:
0.067
2.899
$ 0.072
0.289
Знижка:33%
2 ТБ
100.00 / місяць
4 326.58 ₴ / місяць
$ 106.95 / місяць
430.89 zł / місяць
Місце на диску:2000 ГБ
Price For 1 Gb:
0.050
2.163
$ 0.053
0.215
Знижка:50%
Налаштуйте свою конфігурацію

Виберіть необхідний обсяг пам'яті для ваших задач

Характеристики
Кількість
Тариф
Сума
Місце на диску
Оберіть необхідну кількість ГБ
33% 50% 60% 67% 71% 75%
ГБ
Тариф
0
Сума
0
Знижка:
0%
Ціна:
0
eur
uah
usd
pln

Для юридичних осіб, які є платниками ПДВ, ціна вже включає цей податок

 

Переваги бекап-хостингу
Безпека
Безпека
Можливість використання захищених протоколів доступу (SFTP, SCP, RSYNCoSSH)
Надійність
Надійність
На відміну від безкоштовних сервісів, ми відповідаємо за збереження даних
Всі наші дата-центри мають рівень захищеності Tier 3 і вище
Більше можливостей
Більше можливостей
Відсутність обмеження по кількості трафіка
Передача файлів великого розміру
FTP-сервери від Tucha

FTP-сервери від Tucha

Сервіс TuchaBackup дозволяє зберігати резервні копії даних різних форматів, наприклад:

 • бази даних всієї компанії або окремих програм, систем обліку, CRM- та ERP-систем, серверів для хостингу бухгалтерії;
 • архіви документів, звітів, електронної пошти, файлів та баз даних веб-сайтів;
 • документацію робочих проектів, презентації та файли будь-яких типів.
TuchaBackup

Дата-центри, на базі яких працюють віртуальні сервери клієнтів Tucha, відповідають рівню захищеності Tier 3 і вище та мають всі необхідні системи автономного живлення.

Окрім гарантії надійного зберігання даних ми пропонуємо цілодобову кваліфіковану багатомовну технічну підтримку. Клієнти можуть звертатися до наших фахівців у будь-який час доби та завжди отримують професійну консультацію з питань, що стосуються роботи у хмарі.

 

Чому FTP-хостинг орендувати найкраще у нас

Чому FTP-хостинг орендувати найкраще у нас

Бекап-хостинг на базі сервісу TuchaBackup надає розширені можливості — немає обмежень щодо кількості трафіку, що дозволяє передавати файли великих розмірів у будь-якому форматі. Крім того, на відміну від безкоштовних серверів, ми відповідаємо за збереження даних клієнтів та використовуємо лише захищені протоколи доступу. А усі продукти та послуги дата-центру, де розміщені дані наших клієнтів, постачаються з використанням міжнародних стандартів ISO, PCI-DSS тощо які гарантують, що ваші дані не лише захищені, а й відповідають затвердженим галузевим стандартам.

 

TuchaBackup

На нашому сайті можна підібрати персональну конфігурацію, яка буде відповідати конкретним задачам вашого бізнесу. Також сервіс передбачає готові пакети з місцем на диску 50 ГБ, 100 ГБ, 250 ГБ, 1 ТБ та 2 ТБ. При замовленні конфігурації від 1000 ГБ діє система знижок. Щоб підібрати найбільш підходяще рішення для розміщення резервних копій у хмарі для вашої компанії, пишіть або дзвоніть нам прямо зараз!

 

Спеціальні рішення для бізнесу
Провайдер бекапів
Провайдер бекапів
 • розміщення даних за кордоном (переважно — Німеччина)
 • автоматичне резервне копіювання даних
Статистика
31%
31% користувачів комп’ютерів хоча б раз втрачали ВСІ свої дані
50%
50% підприємців, залишених без даних протягом 10 днів, відразу ж банкрутують
60%
60% підприємців, які втрачають УСІ свої дані, припиняють бізнес протягом 6 місяців
93%
93% компаній, які не відновили дані протягом 10 днів, збанкрутують протягом року
Популярні питання

Чи можу я придбати сервіс TuchaBackup як доповнення до хмарного сервера?

Так, звичайно. Віртуальні сервери TuchaBit і TuchaFlex+ — це надійне розміщення ІТ-інфраструктури вашої компанії, окремих робочих додатків або спеціалізованого ПЗ за межами офісу. Сервіс TuchaBackup безпечно зберігає резервні копії важливих даних (документів, архівів, баз даних систем обліку, CRM- і ERP-систем тощо) та надає вам додатковий захист інформації.

Чим знімки системи (снапшоти) відрізняються від резервних копій?

Снапшот (знімок системи) — образ диска віртуальної машини, тобто всієї системи з програмним забезпеченням і даними, які зберігаються на ньому, на певний момент часу. Снапшот допомагає повернути систему в початковий робочий стан після будь-яких критичних змін (наприклад, після атаки вірусами). У вартість сервісів TuchaBit і TuchaFlex+ вже включено два таких знімки.

Снапшоти та резервне копіювання даних — це різні речі. Бекапи створюють копії тільки окремих файлів, які можна відновити після збоїв або атак. Снапшоти ж допомагають відновити стан всієї системи, тому краще рішення — використовувати ці інструменти разом.

Наскільки надійно захищені мої дані у хмарі TuchaBackup?

Ми працюємо тільки з дата-центрами з рівнем захищеності Tier 3 і вище. Обраний нами дата-центр — це безпечне зберігання ваших даних, гарантована доступність сервера 99,9%, відмовостійкість та працездатність системи навіть при збоях у роботі ЦОД. Усі продукти та послуги цього дата-центру постачаються з використанням міжнародних стандартів ISO, PCI-DSS тощо які гарантують, що ваші системи не лише захищені, а й відповідають затвердженим галузевим стандартам.

Де будуть зберігатися мої дані?

Всі резервні копії знаходяться за межами України, переважно в Німеччині, на віддалених серверах дата-центрів, які відповідають захисту на рівні Tier 3 і вище. Усі послуги цього дата-центру надаються відповідно до міжнародних стандартів ISO, гарантуючи високий рівень захисту та відповідність галузевим стандартам. Оренда сервера з інфраструктурою в Німеччині забезпечує надійність та захист важливої інформації від втрат, а також стабільний доступ до даних 24/7.

Не знайшли потрібної відповіді? Запитайте нас
Відгуки наших клієнтів

Хочу сказати що Туча дуже гарний та зручний сервіс, користуюсь 4 роки та жодного разу не було жодних проблем, підтримка завжди на звʼязку.

Читати далі
Володимир

Шановна Команда "Tucha",

Хочу висловити щиру подяку за вашу щедру пропозицію надання послуг хмарного зберігання даних. В такий складний для України час, Ваш індивідуальний підхід надання доступу до ваших послуг відіграло надзвичайно важливу роль у підтримці нормального функціонування наших операцій в умовах нестабільності.

Читати далі
Керівництво ТОВ "Айтіняковка"
ТОВ "Айтіняковка"

Дякую фірмі за якісну роботу. З вами комфортно працювати. Завжди оперативно реагуєте на прохання. Підтримка 24/7 зараз дуже важлива.

Читати далі
Барановська Олена
Директор
ТОВ "АФ ФІНЕМ-КОНСАЛТІНГ"

Я дуже задоволений роботою з Tucha. Вони надають надійні та швидкі сервери в хмарах, які ідеально підходять для моїх потреб і потреб моїх клієнтів. Користуюсь їхніми послугами протягом багатьох років, і не маю жодних скарг. Підтримка клієнтів завжди готова допомогти та вирішувати будь-які питання. Рекомендую Tucha усім, хто шукає надійного провайдера хмарних серверів!

Читати далі
Сергій
Директор
Qwerty group

Починаючи з 2017 року, співпрацюю з компаніює Туча. Навіть не можу згадати про неприємні моменти. Завжди все на високому рівні, а техпідтримка це взагалі топ. Дуже часто рекомендую цей хмарний сервіс коллегам. Навіть в складних умовах з початку повномасштабного вторгнення спеціалісти компанії надають послуги без перебоїв.

Читати далі
Дмитро
Бухгалтер

Співпрацюю з "Тучею" ("Аплінк") з 2009 року.
За ці часи були різні вимоги, задачі, проєкти, прохання — ЗАВЖДИ компанія була готова надати допомогу! ЗАВЖДИ! (навіть коли це питання не стосувалось її роботи\сервісів)
Техпідтримка — це взагалі вид мистецтва) — дякую цим людям окремо!
Менеджери та фінансовий відділ\бухгалтерія — дякую за адекватність!
Якщо хтось вагається чи варто співпрацювати з Тучею — не вагайтесь, варто!
Дуже рекомендую!

Читати далі
Євген
ІТ Директор
та де вже тільки не працював)

Дякую колективу за вашу роботу, за своєчасну підримку та розуміння ситуації, за прекрасне без амбіцій спілкування. Бажаю вам і надалі так виконувати свої обов'язки. Дякую за співпрацю!

Читати далі
Володимир
системний адмін
Шбу-50

Досвідом користування VPS \ VDS цілком задоволений, на жаль фінансові обставини та війна змусили тимчасово призупинити це. Обов’язково продовжу в подальшому.

Читати далі
Anton

Доброго дня!

Нарікань на співпрацю з "Тучею" немає. Завжди все працює. Ввічливі оператори, які цікавляться, як все працює та допомогоють, якщо є така потреба.

Читати далі
Олена
Бухгалтер
Фермер

Рекомендую. Найкращий хостінг!

Читати далі
Лев
Як працює наша хмара

Усі наші об’єкти розташовані за межами України в дата-центрах з рівнем безпеки Tier 3 і вище. В якості серверного обладнання використовуються рішення HP і IBM. Для зберігання даних використовуються SSD-накопичувачі, з'єднані в масиви RAID10. 

Основні потужності сервісу розташовані у великому дата-центрі Telehouse Frankfurt (Франкфурт-на-Майні, Німеччина). Усі продукти та послуги цього дата-центру постачаються з використанням міжнародних стандартів ISO, який гарантує, що ваші системи не лише захищені, а й відповідають затвердженим галузевим стандартам.

Акредитації, які регулярно проходить дата-центр Telehouse:

 • ISO 9001: 2015 Управління якістю
 • ISO / IEC 27001: 2013 Управління інформаційною безпекою
 • ISO 14001: 2015 Екологічний менеджмент
 • ISO 22301: 2012 Управління безперервністю бізнесу
 • ISO 50001: 2011 Управління енергоспоживанням
 • BS OHSAS 18001: 2007 Управління гігієною та безпекою праці
 • Стандарт безпеки даних індустрії платіжних карток PCI-DSS
1000 Mbit/s
Необмежений трафік
150000+ IOPS
SSD в RAID10
SLA 99.9%
Дата-центри рівня Tier 3 і вище
24×7
Багатомовна підтримка
Статті по темі

У цій статті розповідаємо, як організувати надійне зберігання резервних копій з хмарами від Tucha, які дані можна розмістити та скільки коштує користування хмарним бекап-хостингом.

Безпека і збереження даних — важливе питання для будь-якого бізнесу. На відміну від фізичних серверів, у хмарі ці можливості набагато ширше. Наприклад, можна повністю відновити «з минулого» диск віртуальної машини. Це доступно завдяки корисному інструменту — snapshots.

Втрата важливих та конфіденційних даних для будь-якої компанії часто стає непоправною. Вона тягне за собою безліч неприємностей, зокрема матеріальні збитки, втрату часу та докладених зусиль. А часто ці наслідки і зовсім драматичні — бізнес може просто зруйнуватися.
 

У нашій хмарі є своя машина часу і називається вона Snapshot, або іншими словами — знімок системи...

Втрата баз даних клієнтів, бухгалтерії або іншої електронної документації може стати непоправною та привести до величезних фінансових і репутаційних збитків, а то і до банкрутства. На щастя, захиститися від подібного результату дуже просто — достатньо вчасно створювати бекапи, тобто резервні копії даних — це дозволить відновити необхідну інформацію в разі її втрати

Будь-який адміністратор знає: збереження даних залежить зокрема від вчасно зроблених резервних копій

Якщо ви хочете бути впевненими в безпеці вашої інформації, радимо не тільки зберігати її в надійному місці, а й звернути увагу на найпоширеніші причини втрати даних, а також способи їх відновлення

Завантажуйте чек-лист — практичний та корисний інструмент, що допоможе зробити зважений вибір. Обов'язково ставте питання з переліку потенційним постачальникам, позначайте відповіді в таблиці та вибирайте найкращий варіант за найважливішими для вас критеріями.

Інші сервіси

Віртуальні сервери та приватні мережі будь-якої конфігурації в Європі

Сервери збалансованої конфігурації за гарною ціною в Україні

Потужні віртуальні сервери на базі найсучасніших хмарних ресурсів, максимальний функціонал та всебічна технічна підтримка

Сервіс надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів для будівництва високонавантажених ІТ-систем і управління розробкою

Швидкі сервери на базі сучасних процесорів з дата-центрами як в Україні, так і поза її межами

Стабільний і швидкий хостинг сайтів та пошти з класною підтримкою

Віртуальні сервери з великими HDD-дисками

Виділені фізичні сервери в Європі для максимальної продуктивності

Зберігання, синхронізація і швидкий обмін файлами

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись