Backup FTP хостинг орендувати в Україні

  1. Головна
  2. Сервіси
  3. TuchaBackup
head-img-593

Надійне сховище резервних копій

 

5800EUR
TuchaBackup

FTP-hosting — це необхідний інструмент для будь-якого бізнесу, який дозволяє зберігати на віддаленому сервері резервні копії критично важливих даних компанії. Backup-хостинг забезпечує високий ступінь захисту інформації завдяки використанню таких протоколів доступу, як FTP (за замовчуванням), SFTP, SCP і RSYNCoSSH. При використанні спеціального сховища не потрібно турбуватися про отримання доступу до даних сторонніми особами, втрату важливої інформації через віруси, збої на програмному рівні або поломки технічного обладнання.

Ще однією перевагою зберігання резервних копій за допомогою віддалених серверів є наявність цілодобового доступу до них, незалежно від територіального місця розташування клієнта і пристрою, що використовується.

Орендувати FTP-сервер в Україні пропонує провайдер хмарних рішень Tucha на базі сервісу TuchaBackup. Для розміщення резервних копій даних ми використовуємо віддалені вебсервери, які знаходяться в захищених дата-центрах за кордоном, переважно у Німеччині. Гарантований рівень доступності послуг складає 99,9%.

Виберіть готове рішення

Це конфігурації, які найчастіше вибирають наші клієнти

50 ГБ
5.00 / місяць
189.60 ₴ / місяць
$ 5.18 / місяць
23.33 zł / місяць
Місце на диску:50 ГБ
Price For 1 Gb:
0.100
3.792
$ 0.104
0.467
Знижка:0%
100 ГБ
10.00 / місяць
379.20 ₴ / місяць
$ 10.37 / місяць
46.66 zł / місяць
Місце на диску:100 ГБ
Price For 1 Gb:
0.100
3.792
$ 0.104
0.467
Знижка:0%
250 ГБ
25.00 / місяць
948.00 ₴ / місяць
$ 25.92 / місяць
116.64 zł / місяць
Місце на диску:250 ГБ
Price For 1 Gb:
0.100
3.792
$ 0.104
0.467
Знижка:0%
1 ТБ
67.00 / місяць
2 540.63 ₴ / місяць
$ 69.48 / місяць
312.59 zł / місяць
Місце на диску:1000 ГБ
Price For 1 Gb:
0.067
2.541
$ 0.069
0.313
Знижка:33%
2 ТБ
100.00 / місяць
3 791.98 ₴ / місяць
$ 103.70 / місяць
466.56 zł / місяць
Місце на диску:2000 ГБ
Price For 1 Gb:
0.050
1.896
$ 0.052
0.233
Знижка:50%
Налаштуйте свою конфігурацію

Виберіть необхідний об'єм пам'яті під ваші задачі

Характеристики
Кількість
Тариф
Сума
Місце на диску
Оберіть необхідну кількість ГБ
33% 50% 60% 67% 71% 75%
ГБ
Тариф
0
Сума
0
Знижка:
0%
Ціна:
0
eur
uah
usd
pln

Для юридичних осіб-платників ПДВ ціна вже включає в себе ПДВ

 

Переваги бекап-хостингу
Безпека
Безпека
Можливість використання захищених протоколів доступу (SFTP, SCP, RSYNCoSSH)
Надійність
Надійність
На відміну від безкоштовних сервісів, ми відповідаємо за збереження даних
Більше можливостей
Більше можливостей
Відсутність обмеження по кількості трафіка
Передача файлів великого розміру
FTP-сервери від Tucha

FTP-сервери від Tucha

Сервіс TuchaBackup дозволяє зберігати резервні копії даних найрізноманітніших форматів, наприклад:

  • бази даних всієї компанії або окремих програм, систем обліку, CRM- і ERP-систем, серверів для хостингу бухгалтерії;
  • архіви документів, звітів, електронної пошти, файлів і баз даних вебсайтів;
  • документація з робочих проєктів, презентації та файли будь-яких типів.
TuchaBackup

Окрім гарантії надійного зберігання даних, ми пропонуємо цілодобову кваліфіковану багатомовну технічну підтримку. Клієнти можуть звертатися до наших фахівців у будь-який час доби і завжди отримують професійну консультацію з питань щодо роботи у хмарі.

 

Чому FTP-хостинг орендувати найкраще у нас

Чому FTP-хостинг орендувати найкраще у нас

Бекап-хостинг на базі сервісу TuchaBackup надає розширені можливості — немає обмежень за кількістю трафіку, що дозволяє передавати файли великих розмірів у будь-якому форматі. Крім того, на відміну від безкоштовних серверів, ми відповідаємо за збереження даних клієнтів і використовуємо тільки захищені протоколи доступу.

 

TuchaBackup

На нашому сайті можна підібрати персональну конфігурацію, яка буде відповідати конкретним задачам вашого бізнесу. Також сервіс передбачає готові пакети з місцем на диску 50 ГБ, 100 ГБ, 250 ГБ, 1 ТБ і 2 ТБ. При замовленні конфігурації від 1000 ГБ діє система знижок. Щоб підібрати найбільш влучне рішення для розміщення резервних копій у хмарі для вашої компанії, пишіть або телефонуйте нам просто зараз!

 

Спеціальні рішення для бізнесу
Провайдер бекапів
Провайдер бекапів
  • розміщення даних за кордоном (переважно — Німеччина)
  • автоматичне резервне копіювання даних
Статистика
31%
31% користувачів комп'ютерів як мінімум одного разу втрачали ВСІ дані
50%
50% підприємців, які залишилися без даних на 10 днів, банкрутують одразу
60%
60% підприємців, які втратили ВСІ дані, впродовж 6 місяців припиняють діяльність
93%
93% компаній, які не відновили дані протягом 10 днів, банкрутують впродовж року
Популярні питання

Чи можу я придбати сервіс TuchaBackup як доповнення до хмарного сервера?

Так, звичайно. Віртуальні сервери TuchaBit і TuchaFlex+ — це надійне розміщення ІТ-інфраструктури вашої компанії, окремих робочих додатків або спеціалізованого ПЗ за межами офісу. Сервіс TuchaBackup безпечно зберігає резервні копії важливих даних (документів, архівів, баз даних систем обліку, CRM- і ERP-систем тощо) та надає вам додатковий захист інформації.

Чим знімки системи (снапшоти) відрізняються від резервних копій?

Снапшот (знімок системи) — образ диска віртуальної машини, тобто всієї системи з програмним забезпеченням і даними, які зберігаються на ньому, на певний момент часу. Снапшот допомагає повернути систему в початковий робочий стан після будь-яких критичних змін (наприклад, після атаки вірусами). У вартість сервісів TuchaBit і TuchaFlex+ вже включено два таких знімки.

Снапшоти та резервне копіювання даних — це різні речі. Бекапи створюють копії тільки окремих файлів, які можна відновити після збоїв або атак. Снапшоти ж допомагають відновити стан всієї системи, тому краще рішення — використовувати ці інструменти разом.

Наскільки надійно захищені мої дані у хмарі TuchaBackup?

Ми працюємо тільки з дата-центрами з рівнем захищеності Tier 3 і вище. Обраний нами дата-центр — це безпечне зберігання ваших даних, гарантована доступність сервера 99,9%, відмовостійкість та працездатність системи навіть при збоях у роботі ЦОД.

Де будуть зберігатися мої дані?

Усі резервні копії зберігаються за межами України (переважно в Німеччині) на віддалених серверах. Оренда сервера з потужностями в Німеччині — це надійність і захист вашої важливої інформації від втрат, а також стабільний доступ до даних 24×7.

Не знайшли потрібної відповіді? Запитайте нас
Відгуки наших клієнтів

Найкращий хмарний сервіс на сьогодняшній день. Жодних проблем в період користування не було!

Читати далі
Станіслав

Дуже дякуємо за Ваші послуги! Жодного разу не було проблем. Все працює ідеально! Дякуємо за відповідальний підхід до ведення Вашого бізнесу. З Вами наш бізнес у надійних руках! Особливо цінуємо постійний зворотний зв’язок. Чудовий сервіс! Дуже рекомендую!

Читати далі
Тетяна
Директор фінансовий
Тейкофф Україна, ТОВ

Вже близько трьох років працюємо з компанією Туча з приводу хмарного сервісу нашого сайту. Дуже задоволені роботою компанії, зокрема швидкістю відповідей з приводу необхідних консультаційних питань чи технічної підтримки.

Рекомендуємо компанію як надійного партнера.

Читати далі
Юрій
Керівник

Хочу подякувати компанії  Туча за послуги хостингу та технічну підтримку. Завжди швидкісна реакція на наші запити, лояльні ціни, своєчасні відповіді. Ми дуже задоволені вашими послугами, співпрацюємо не перший рік, та маємо багато планів на майбутнє!

Читати далі
Дмитро
Генеральний директор
Geniustudio

Хотим выразить благодарность команде Tucha. Отдельная благодарность Семерня Лилии, всегда на связи, внимательна к вопросам, оперативно их решает и доступно доносит информацию. Обязательно перезвонит, спросит всё ли хорошо. Желаю вашей компании развития, а сотрудникам мирного неба.

С уважением, гл. бухгалтер ТОВ "ПІДЛІТОК".

Читати далі
Галина
Головний бухгалтер
ТОВ "ПІДЛІТОК"

Надійний сервіс. Окрема подяка Семерні Лілії. Завжди на зв'язку, професіонал, уважна до запитів, максимум допомоги, оперативне вирішення питань. Співпраця сподобалась. "Підтягла" в Хмару ще одне своє підприємство ПП "М-Автотранссервіс". Дякую.

Читати далі
Якуша Лідія
Гол. бухгалтер
ТОВ Київський насіннєвий завод

Хотим выразить благодарность команде Tucha за стабильность в предоставлении услуг без единого сбоя в работе.

Начали пользоваться услугами данной компании с 2021. Несмотря на все трудности связанные с военным временем, механизм предоставления услуг по обеспечению работы оборудования работает как "швейцарские часы"...

Читати далі
Дмитро
Фінансовий директор
Група компаній ІСКОФІТА

Гарна компанія з професійною командою. Окрім послуг, які завжди на найвищому рівні, дуже подобається те, що Tucha завжди дбає про клієнтів та про сервіс. Завжди напишуть, подзвонять та запитають чи все добре, чи все влаштовує, та чим можуть бути корисні.

П'ять зірок без роздумів!

Читати далі
Сергій

Замечательный сервис! Всегда помогут, подскажут быстро и понятно. Рекомендую своим коллегам и партнёрам. Спасибо за отличное и качественное обслуживание.

Читати далі
Наталя
Бухгалтер
ФОП Іванвна Н.А.

Максимально удобный сервис с приятным персоналом. На все вопросы отвечают четко и во-время. Сервис работает отлично! В общем рекомендую!!! :)

Читати далі
Роман
ІТ директор
КС "Кредит-Союз"
Як працює наша хмара

Усі наші потужності знаходяться за межами України в дата-центрах з рівнем захищеності Tier 3 і вище. Як серверне обладнання застосовуються рішення від HP і IBM. Для зберігання даних використовуються SSD-накопичувачі, об'єднані в масиви RAID10. Для безпечного зберігання даних ми регулярно робимо знімки системи (снапшоти) і зберігаємо останні дві копії.

1000 Мбіт/с
Безлімітний трафік
150000+ IOPS
SSD в RAID10
SLA 99.9%
Дата-центри рівня Tier 3 і вище
24×7
Багатомовна підтримка
Статті по темі

У цій статті розповідаємо, як організувати надійне зберігання резервних копій з хмарами від Tucha, які дані можна розмістити та скільки коштує користування хмарним бекап-хостингом.

Безпека і збереження даних — важливе питання для будь-якого бізнесу. На відміну від фізичних серверів, у хмарі ці можливості набагато ширше. Наприклад, можна повністю відновити «з минулого» диск віртуальної машини. Це доступно завдяки корисному інструменту — snapshots.

Втрата важливих та конфіденційних даних для будь-якої компанії часто стає непоправною. Вона тягне за собою безліч неприємностей, зокрема матеріальні збитки, втрату часу та докладених зусиль. А часто ці наслідки і зовсім драматичні — бізнес може просто зруйнуватися.
 

У нашій хмарі є своя машина часу і називається вона Snapshot, або іншими словами — знімок системи...

Втрата баз даних клієнтів, бухгалтерії або іншої електронної документації може стати непоправною та привести до величезних фінансових і репутаційних збитків, а то і до банкрутства. На щастя, захиститися від подібного результату дуже просто — достатньо вчасно створювати бекапи, тобто резервні копії даних — це дозволить відновити необхідну інформацію в разі її втрати

Будь-який адміністратор знає: збереження даних залежить зокрема від вчасно зроблених резервних копій

Якщо ви хочете бути впевненими в безпеці вашої інформації, радимо не тільки зберігати її в надійному місці, а й звернути увагу на найпоширеніші причини втрати даних, а також способи їх відновлення

На основі одного з впроваджених нами проєктів ми вирішили детально розібрати типовий випадок того, як організувати віддалений офіс для команди з 25 осіб за 3 дні без простоювань у роботі та з мінімальними витратами

Інші сервіси

Сервери збалансованої конфігурації за гарною ціною в Україні

Віртуальні сервери та приватні мережі будь-якої конфігурації в Європі

Швидкі сервери на базі сучасних процесорів з дата-центрами як в Україні, так і поза її межами

Віртуальні сервери з великими HDD-дисками

Виділені фізичні сервери в Європі для максимальної продуктивності

Сервіс надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів для будівництва високонавантажених ІТ-систем і управління розробкою

Зберігання, синхронізація і швидкий обмін файлами

Стабільний і швидкий хостинг сайтів та пошти з класною підтримкою

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись