Все, що ви запитуєте про хостинг бухгалтерії у хмарах. Відповідають провідні експерти

 1. Головна
 2. Хмарні рішення
 3. Все, що ви запитуєте про хостинг бухгалтерії у хмарах. Відповідають провідні експерти
Категорії

Винесення бухгалтерії на віртуальні сервери є одним з найчастіших запитів до команди Tucha. Та нерідко перед тим, як прийняти рішення про перенесення програм і даних у хмари, у клієнтів виникає низка питань:

 • «Чи підійдуть віртуальні машини для мого бізнесу?»
 • «Чи можна розмістити у хмарах ті програми, з якими зараз бухгалтери працюють в офісі?»
 • «Які фахівці зможуть працювати на віртуальних серверах?»

Якщо наразі ви плануєте розмістити бухгалтерію у хмарах і шукаєте відповіді на подібні питання, ця стаття — саме для вас. У ній ми зібрали як власний досвід з щоденного підбору рішень для клієнтів та перенесення програм і даних у хмари, так і коментарі партнерів Tucha — провідних експертів з автоматизації бізнесу, які вже багато років впроваджують компаніям програми для ведення бухгалтерії та розміщують їх у хмарах від Tucha. Отже, відповідаємо на всі питання крок за кроком.

Які програми та дані можна винести у хмари?

На виділених віртуальних серверах (VPS) можна розмістити всі ті ж бухгалтерські програми, вебзастосунки та дані, що і на локальних фізичних машинах, які працюють в офісі. Наприклад, це можуть бути:

 • програми для ведення бухгалтерського, податкового, кадрового, управлінського обліків;
 • програмне забезпечення для формування звітності та ведення електронного документообігу;
 • системи для управління відносинами з клієнтами і планування ресурсів підприємства;
 • застосунки типу «клієнт-банк»;
 • CRM- та ERP-системи, IP-телефонія;
 • корпоративна пошта;
 • бази знань компанії, архіви, документи, файли будь-яких форматів тощо.

Тобто за призначенням і можливостями для розміщення програм віртуальні сервери не відрізняються від локальних фізичних серверів в офісі. Однак вони куди більш надійні, захищені, зручні та мають ще низку інших важливих переваг, якими експерти поділяться в окремій статті.

Чи підійдуть хмари для мого бізнесу?

Віртуальні сервери допоможуть підвищити захист комерційних даних і спростити доступ співробітникам до робочого простору компаніям різних напрямів діяльності та масштабів. Це можуть бути як невеликі приватні підприємства з одним-двома бухгалтерами на аутсорсі, так і великі корпорації з командою бухгалтерів у штаті.

«Спеціально розроблені програми полегшують ведення бухгалтерського та фінансового обліків у будь-якій сфері діяльності», — стверджує Олена Шаталіна, керівниця відділу продажів групи компаній Fort.Group. З власного досвіду роботи експертка переконана в тому, що хмарні сервіси так само підходять для всіх учасників бізнес-процесів будь-якої підприємницької діяльності: «На віртуальних серверах можна зручно вести звітність оподаткування, оперативно відстежувати розрахунки, готувати та здавати електронну й паперову звітності, взаємодіяти з клієнт-банком і керувати своїм електронним підписом».

Fort.Group працює з підприємствами та установами України уже понад 20 років, і головною метою компанії залишається створення програмного забезпечення для автоматизації підприємств, якісний супровід клієнтів і впровадження систем автоматизації бізнесу. «Нашими замовниками є різні представники бізнесу на будь-якому рівні», — доповнює Олена Шаталіна.

Сергій Оношенко, співзасновник компанії QWERTY Group, також зазначає, що їх клієнти займаються різними видами діяльності, та здебільшого це роздрібна торгівля, виробничі підприємства, фінансові установи й інші організації, які потребують обліку своєї діяльності та проведення фінансових операцій. Компанія QWERTY Group спеціалізується на автоматизації бізнес-процесів за допомогою програмного забезпечення — від підбору та продажу до впровадження його на підприємстві і подальшого інформаційного супроводу. Таким чином, партнери допомагають компаніям вести правильну та точну фінансову звітність і вчасну їх підготовку, оптимізувати податкове навантаження, контролювати витрати та планувати бюджет, а також забезпечують надійний хостинг бухгалтерським програмам завдяки розміщенню їх у хмарах від Tucha.

На різних напрямах діяльності спеціалізуються також клієнти компанії Інтек-Інформ, яка працює з 2009-го року та надає комплексні послуги у сфері інформаційних технологій, а саме — продаж та супровід програмного забезпечення бухгалтерського напрямку. Євген Масенко, заступник керівника Інтек-Інформ, зазначає: «У нас є досвід впровадження та обслуговування різних сфер діяльності: торгівля, склади, роздрібні магазини, аптеки, заклади громадського харчування, б'юті-індустрія та сільське господарство. Але здебільшого ми все ж орієнтуємося на агропромисловість: там нас знають найбільше і сарафанне радіо спрацьовує частіше в цьому напрямі».

Водночас Євген Масенко звертає увагу на те, що аграрії нерідко з недовірою ставляться до всього нового та неохоче сприймають нововведення, проте багато чого залежить від керівництва. «З досвіду, керівників більше цікавить новий трактор чи комбайн, аніж новий комп’ютер або віддалений сервер. В таких випадках, для того щоб переконати клієнтів у перевагах хмар, розповідаємо їм про зручність та мобільність, безпеку даних, яку вони отримують. Скажімо, власники бізнесу полюбляють продивлятися фінансові звіти у відрядженні або відпустці. А підключитися до хмари можна з будь-якої точки планети, що дуже зручно», — ділиться спостереженнями партнер. До того ж фахівці компанії Інтек-Інформ мають свою лінію консультацій, що допомагає клієнтам вирішити будь-яку задачу, пов’язану з веденням бухгалтерського, податкового, кадрового, управлінського обліку.

Хто саме може працювати з бухгалтерією у хмарах?

Організувати роботу на сервері можна для будь-яких фахівців, що працюють з бухгалтерськими програмами та даними і яким потрібен зручний віддалений доступ до них у будь-який час:

Бухгалтерам — як у штаті, так і на аутсорсі.

У хмарах фахівці можуть зручно вести бухгалтерський облік, створювати рахунки-фактури, вести контроль заборгованості, виконувати операції з оплатою рахунків і ведення заробітної плати, виконувати інші фінансові транзакції. Також хмарні сервіси корисні бухгалтерам для проведення фінансового аналізу, створення звітів і прогнозів, автоматизації багатьох інших задач, як-то автоматичного формування звітності, інтеграції з банківськими системами для отримання транзакційних даних, автоматичного розрахунку податків тощо — словом, усіх процесів, які зазвичай виконує бухгалтер щодня.

Завдяки розміщенню інформації на віртуальних серверах фахівці можуть підключатися до робочого простору з будь-якого куточка світу, оперативно оновлювати інформацію в програмах і документах, працювати в єдиному просторі з колегами та легко обмінюватися даними з клієнтами.

Таким чином, фахівцям бухгалтерського відділу хмарні сервіси спрощують роботу, допомагають більш ефективно використовувати робочий час і покращують точність роботи.

Керівникам і власникам компанії.

Розміщення бухгалтерських програм і даних у хмарах дозволяє керівникам і власникам бізнесу переглядати дані та контролювати роботу з ними у будь-який час, відстежувати фінансові показники, затверджувати розрахунки, підписувати документи, а також вносити зміни та доповнення до них у будь-який час і з будь-якого пристрою. А ще хмари сприяють зручній взаємодії між бухгалтерами, керівниками та іншими співробітниками, яким наданий доступ до робочого простору. Усі зміни та оновлення відображаються в реальному часі, що значно полегшує обмін інформацією та спільну роботу над задачами.

Тому хмарні технології є потужним інструментом для керівників і власників бізнесу: завдяки зручному доступу до бухгалтерських даних звідусіль вони допомагають швидше приймати рішення, більш ефективно управляти фінансами та ресурсами свого підприємства.

Підсумок

Хмари — це корисне рішення для компаній будь-яких напрямів діяльності та масштабів. Завдяки тому, що на віртуальні сервери можна виносити як всі програми та дані для ведення бухгалтерії, так і окремі з них, кожна компанія зможе залучити хмари до роботи та отримати всі переваги, про які ми спільно з експертами з автоматизації бізнесу розповімо більш докладно вже у наступній статті.

А якщо залишились питання або маєте задачу для нас, не гайте часу далі: пишіть або телефонуйте нам та отримуйте консультацію з підбору персонального рішення. 

Поділитися:
Статті по темі

Вибору хостингу для бухгалтерських програм і даних слід приділяти підвищену увагу. Вони містять конфіденційну інформацію, а тому особливо потребують захисту від втрат, втручань і потраплянь до рук сторонніх осіб, і водночас — наявності безперебійного підключення для співробітників, яким надано доступ. Усім цим вимогам відповідає хостинг бухгалтерії на віртуальних серверах від Tucha.

Українські компанії, які відмовляються від користування російським софтом, шукають інші варіанти для роботи. Пропонуємо ознайомитися з продуктами для заміни 1С, BAS та подібних до них. І попри те, що, за досвідом користувачів, повнофункціональні аналоги цим програмам наразі в процесі доопрацювання, все ж існують рішення, які також допомагають систематизувати роботу бухгалтерії.

Коробка Бітрікс24 потребує надійного хостингу. Від нього суттєво залежить якість та стабільна робота CRM-системи, а значить — певною мірою і продуктивність команди. Для того щоб завжди бути впевненими у безперебійності роботи програмного продукту, довірте розміщення коробки нам — рекомендованому хостинг-партнеру Бітрікс24.

Винесення бухгалтерії у хмари — перевірений спосіб забезпечити надійну віддалену роботу з програмами і даними. А для того щоб процес організації не був задачею з кількома невідомими, ми зібрали в одній статті добірку корисних матеріалів з цієї теми: від вибору хмарного провайдера до етапу безпосередньої роботи з даними на сервері. Читайте, користуйтеся та мігруйте впевнено! 

Продовжуємо розбирати вирішення типових хмарних задач для клієнтів. На черзі — приклад вирішення ще однієї популярної задачі з перенесення коробкової версії CRM-системи Бітрікс24 у хмару, яку ми нещодавно реалізували для клієнта. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись