Довідковий центр

 1. Головна
 2. Довідковий центр
head-img-1254
Інформаційна техпідтримка

Відеоуроки, інструкції, лайфхаки та огляди корисних інструментів — у цьому розділі ви знайдете відповіді на найбільш поширені технічні запитання. Обирайте зручний формат: наочні статті у блозі або відеоконтент на YouTube. 

Інструкції
Інструкції

Розділ у блозі з простими покроковими інструкціями та наочними матеріалами, які допоможуть у вирішенні технічних питань. Також рекомендуємо зберегти посилання на велику інструкцію по роботі на сервері.

Читати більше

Відеоуроки
Відеоуроки

Серія відео на нашому YouTube-каналі, де ви знайдете огляди корисних інструментів та практичні рекомендації з вирішення технічних задач.

Дивитись більше

Техпідтримка
Техпідтримка

Розділ у блозі Tucha з матеріалами від нашої служби техпідтримки. Розповімо, як вирішити типові і не зовсім задачі, та що потрібно знати кожному користувачеві.

Читати більше

Про дата-центри
О дата-центрах

Надійний дата-центр, якому можна впевнено довірити зберігання даних, — один з найбільш важливих критеріїв при виборі хмарного провайдера. Сюди входять такі фактори, як географічне розташування, ступінь захищеності, фізична безпека тощо.

Як визначити надійність дата-центру? Він повинен бути сертифікованим та містити в собі:

 • захист від доступу сторонніх осіб на території дата-центрів;
 • наявність систем безперебійного електроживлення та кондиціонування;
 • дублювання основних систем, які забезпечують роботу дата-центрів.

Наші ЦОД розташовані як на території України, так і поза її межами. Кожен з варіантів має свої переваги. Сервери TuchaFlex+ розміщені поза межами України, переважно в Німеччині, і мають більш високий показник доступності — 99,9%. Сервери TuchaBit розміщені в дата-центрах на території України, їх доступність складає 99,0%, при цьому вони відрізняються більш бюджетною вартістю. Усі дата-центри, з якими ми працюємо, відповідають рівню захищеності Tier 3 і вище.

Основні наші потужності (при цьому далеко не всі) розташовані у великому дата-центрі Telehouse Frankfurt (Франкфурт-на-Майні, Німеччина). Усі продукти та послуги цього дата-центру постачаються з використанням міжнародних стандартів ISO, який гарантує, що ваші системи не лише захищені, а й відповідають затвердженим галузевим стандартам.

Акредитації, які регулярно проходить дата-центр Telehouse:

 • ISO 9001: 2015 Управління якістю
 • ISO / IEC 27001: 2013 Управління інформаційною безпекою
 • ISO 14001: 2015 Екологічний менеджмент
 • ISO 22301: 2012 Управління безперервністю бізнесу
 • ISO 50001: 2011 Управління енергоспоживанням
 • BS OHSAS 18001: 2007 Управління гігієною та безпекою праці
 • Стандарт безпеки даних індустрії платіжних карток PCI-DSS

Щодо українських майданчиків, ми не розголошуємо їх розташування відповідно до положення про внутрішню політику безпеки. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись