TuchaMetal: оренда потужних фізичних серверів за кордоном

 1. Головна
 2. Сервіси
 3. TuchaMetal
head-img-1808

Виділені фізичні сервери в Європі для максимальної продуктивності

78278EUR
Якщо потрібен окремий фізичний сервер
Якщо потрібен окремий фізичний сервер

Виділені сервери (dedicated servers) на базі TuchaMetal — це окремі фізичні машини, розташовані в європейських сертифікованих дата-центрах, які відповідають рівню захищеності Tier 3 і вище. Обирайте їх, якщо з якихось причин не можете використовувати віртуальні машини. На виділених серверах на базі сервісу TuchaMetal можна розмістити, наприклад:

 • високонавантажений вебсайт або інтернет-магазин;
 • CRM- або ERP-систему;
 • програми бухгалтерського обліку та фінансової звітності;
 • системи керування проєктами;
 • будь-які інші спеціалізовані додатки;
 • поштовий сервер, базу даних, IP-телефонію;
 • будь-який вебпроєкт, у якого є підвищені вимоги до ресурсів.

За наявності вільних ресурсів ми підберемо найкраще рішення саме для вашої задачі

 

Ці сервери вибирають найчастіше:
TuchaMetal №1
TuchaMetal №1

€ 88.00 / місяць

CPU: Intel Xeon E3-1230 v3 (4 ядра, 3.3 ГГц)
RAM: 16 ГБ
SSD: 2 × 240 ГБ

Підключення:

100 Мбіт/с (без обмежень обсягу)

IPv4-адреса:

1

Керування:

Supermicro IPMI
Локація: Страсбург, Франція
TuchaMetal №2
TuchaMetal №2

€ 198.00 / місяць

CPU: Intel Xeon E-2286G (6 ядер, 4.0 ГГц)
RAM: 32 ГБ
SSD: 2 × 1000 ГБ (SATA)

Підключення:

100 Мбіт/с (без обмежень обсягу)

IPv4-адреса:

1

Керування:

Supermicro IPMI
Локація: Страсбург, Франція
TuchaMetal №3
TuchaMetal №3

278.00 / місяць

CPU: Intel Xeon E-2286G (6 ядер, 4.0 ГГц)
RAM: 32 ГБ

SSD:

HDD:

2 × 1000 ГБ (SATA)

2 × 1000 ГБ (NVMe)

Підключення:

100 Мбіт/с (без обмежень обсягу)

IPv4-адреса:

1

Керування:

Supermicro IPMI
Локація: Страсбург, Франція

Також ви безкоштовно отримаєте 

хмарне сховище резервних копій з обсягом дисків орендованого сервера

 

 
Додаткова комплектація

Варіанти компонування фізичних серверів можуть змінюватися. Можна додати більше:

 • оперативної пам'яті;
 • дискового накопичувача;
 • пропускної спроможності мережевого інтерфейсу;
 • IP-адрес тощо.

Напишіть нам або замовте зворотний дзвінок, якщо не знайшли потрібної конфігурації сервера. Ми допоможемо зробити оптимальний вибір

Що входить в послугу
Повний контроль
Повний контроль
На час оренди у розпорядженні клієнта знаходяться всі ресурси фізичної машини
Надаються Root-права
Резервне копіювання
Резервне копіювання
У вартість входить хмарне сховище резервних копій TuchaBackup в обсязі дисків орендованого сервера
Зручна оплата
Зручна оплата
Онлайн-оплата PayPal або класичні банківські перекази (Bank Transfer) через партнера в Польщі Tucha Sp. z o.o.
Сервіс
Сервіс
Техпідтримка 24×7 (тікет-система, пошта, телефон)
Адміністрування по гарантії (з умовами, як і для VPS)
Надійність
Надійність
Рівень дата-центрів — не нижче Tier 3
Гарантована доступність 99,9%
Що вибрати — віртуальний або виділений сервер?
TuchaMetal

Ми завжди передусім рекомендуємо віртуальні сервери, бо їх робота забезпечується обчислювальною хмарою. Крім того, для них регулярно створюються повні знімки дисків (snapshots), та вони простіше масштабуються: можна змінювати конфігурацію навіть декілька разів на добу. Віртуальні сервери також мають вищий рівень відмовостійкості

TuchaMetal

Але буває так, що дійсно є потреба вибрати саме виділений фізичний сервер, наприклад, в тому разі, якщо ви прагнете повного контролю над ресурсами фізичної машини (дисками, оперативною пам’яттю, процесорами). Сервіс якнайкраще підійде для вирішення задач, пов’язаних з високими навантаженнями та підвищеними вимогами до обчислювальних ресурсів. За замовчуванням, користувач, який орендує фізичний сервер, самостійно вибирає, встановлює та адмініструє операційну систему, а також необхідне для роботи прикладне програмне забезпечення. Адміністратору сервера надаються права на здійснення всіх без винятку операцій

TuchaMetal

Перед початком роботи ми допоможемо вам вибрати конфігурацію виділеного сервера. Варіанти компонування сервера можуть змінюватися. Якщо з часом з'явиться потреба в додаткових опціях, більшому обсязі оперативної пам'яті, розмірі дискових накопичувачів, більшій пропускній здатності мережевого інтерфейсу, кількості IP-адрес тощо, просто зверніться до нашої служби підбору рішень

Популярні питання

Чим Dedicated servers відрізняється від VDS/VPS?

Виділений (dedicated) сервер — це окрема машина, всі ресурси якої використовує один користувач: і диск, і обсяг оперативної пам'яті, і процесор. В такому разі орендар може користуватися всіма ресурсами фізичної машини з максимальною продуктивністю

В яких випадках потрібен виділений сервер?

Якщо у вас є проект з підвищеними вимогами до ресурсів, наприклад, високонавантажений веб-сайт, і ви хочете забезпечити максимальну продуктивність роботи з програмами та даними, сервіс TuchaMetal успішно впорається з цими задачами

Чому саме фізичний сервер від Tucha?

З Tucha ви отримуєте не тільки безпечне розміщення даних в надійних дата-центрах, цілодобовий доступ до них з будь-якої точки світу, але і найбільш клієнтоорієнтовану технічну підтримку серед усіх провайдерів. Наші фахівці на зв'язку 24×7 та готові допомогти у вирішенні будь-якої задачі одразу ж після звернення.

Крім того, у вартість оренди кожного виділеного фізичного сервера вже входить вартість хмарного бекап-хостингу на базі сервісу TuchaBackup (в обсязі дисків замовленого сервера)

Що ще потрібно знати про виділені сервери?

Оренда виділеної машини за замовчуванням передбачає, що користувач самостійно адмініструє сервер. У разі потреби, якщо у вас немає окремого фахівця або необхідних навичок, ми запропонуємо послугу адміністрування серверів.

У будь-якому разі, поки ви користуєтеся фізичним сервером від Tucha, ми, як провайдер, забезпечуємо стабільне електропостачання та наявність безперебійного інтернет-з'єднання до вашої машини, стежимо за технічним станом сервера та його ресурсами. Наша команда в режимі 24×7 робить все для того, щоб ваша робота з виділеними серверами від Tucha була комфортною та безпечною

Не знайшли потрібної відповіді? Запитайте у нас
Відгуки наших клієнтів

Я дуже задоволений роботою з Tucha. Вони надають надійні та швидкі сервери в хмарах, які ідеально підходять для моїх потреб і потреб моїх клієнтів. Користуюсь їхніми послугами протягом багатьох років, і не маю жодних скарг. Підтримка клієнтів завжди готова допомогти та вирішувати будь-які питання. Рекомендую Tucha усім, хто шукає надійного провайдера хмарних серверів!

Читати далі
Сергій
Директор
Qwerty group

Починаючи з 2017 року, співпрацюю з компаніює Туча. Навіть не можу згадати про неприємні моменти. Завжди все на високому рівні, а техпідтримка це взагалі топ. Дуже часто рекомендую цей хмарний сервіс коллегам. Навіть в складних умовах з початку повномасштабного вторгнення спеціалісти компанії надають послуги без перебоїв.

Читати далі
Дмитро
Бухгалтер

Співпрацюю з "Тучею" ("Аплінк") з 2009 року.
За ці часи були різні вимоги, задачі, проєкти, прохання — ЗАВЖДИ компанія була готова надати допомогу! ЗАВЖДИ! (навіть коли це питання не стосувалось її роботи\сервісів)
Техпідтримка — це взагалі вид мистецтва) — дякую цим людям окремо!
Менеджери та фінансовий відділ\бухгалтерія — дякую за адекватність!
Якщо хтось вагається чи варто співпрацювати з Тучею — не вагайтесь, варто!
Дуже рекомендую!

Читати далі
Євген
ІТ Директор
та де вже тільки не працював)

Дякую колективу за вашу роботу, за своєчасну підримку та розуміння ситуації, за прекрасне без амбіцій спілкування. Бажаю вам і надалі так виконувати свої обов'язки. Дякую за співпрацю!

Читати далі
Володимир
системний адмін
Шбу-50

Досвідом користування VPS \ VDS цілком задоволений, на жаль фінансові обставини та війна змусили тимчасово призупинити це. Обов’язково продовжу в подальшому.

Читати далі
Anton

Доброго дня!

Нарікань на співпрацю з "Тучею" немає. Завжди все працює. Ввічливі оператори, які цікавляться, як все працює та допомогоють, якщо є така потреба.

Читати далі
Олена
Бухгалтер
Фермер

Рекомендую. Найкращий хостінг!

Читати далі
Лев

Дякую за вашу роботу. Вже три роки поспіль працюємо з вами, все завжди працює, всі питання вирішуються швидко та оперативно. Жодного разу не було ні збою, ні будь-якої затримки роботи!

Читати далі
Яна
головний бухгалтер
ТОВ "БРОВ МІТ АГРО"

Дуже приємно вражені професіоналізмом працівників, індивідуальним підходом до вирішенням питань. Де б ми не знаходились: на роботі, вдома, в дорозі - завжди можна отримати відповідь на питання. І основне: до нашого головного бухгалтера завжди звертаються "Аллочка Петрівна")))) це приємно!!!!!

Читати далі
Вікторія Демидова
Заступник головного бухгалтера
ТОВ "БТ-ДІ"

Ви молодці. Жодних проблем за весь час користування

Читати далі
Станіслав
Босс)
Як це працює

Ми пропонуємо розміщення потужностей у найсучасніших дата-центрах, з професійним обслуговуванням 24 години на добу, 7 днів на тиждень, щоб вирішувати будь-які задачі якомога швидше. Усі дата-центри мають строгий контроль доступу, внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, а також системи пожежної сигналізації і захисту. Ваші сервери в надійних руках. Для передачі даних використовуються багатомережеві магістралі 200 Гбіт/с.

Deutsche Telekom, Level 3, Telia, Cogent, DE-CIX / ECIX / LINX

SLA 99.9%
Дата-центри рівня Tier 3 і вище
24×7
Багатомовна підтримка
200 Гбіт/с
Багатомережеві магістралі
Статті по темі

Що робити одразу після купівлі хмари? Де отримати реквізити доступу, як підключитися до віртуального сервера та перенести на нього необхідні програми і дані? Ці та інші схожі питання можуть виникнути, якщо ви вперше замовили віртуальну машину і тільки починаєте роботу у хмарі. 

Навіть в умовах, коли світ сповнений інформацією з відповідями на будь-які запитання, міграція бізнесу у хмари не завжди відбувається гладко. У статті розглянемо п'ять поширених помилок, які можуть виникнути під час переходу у хмари, а головне — поділимось рекомендаціями щодо того, як одразу зробити правильні кроки до надійної роботи у хмарах.

[UPD] Доповнили статтю інформацією з відповідями на часті запитання від клієнтів про типи ліцензій термінального доступу — «на пристрій» та «на користувача».

Винесення робочих даних у хмару та налаштування віддаленого доступу до них — задача з підвищеним попитом. Якщо замовнику потрібна машина на базі операційної системи Microsoft Windows Server і підключення до віддаленого робочого столу трьом і більше користувачам, значить, йому потрібен і спеціальний програмний продукт для цього — Microsoft Remote Desktop Services (RDS). У статті розповідаємо про головні особливості користування ліцензією: для чого вона потрібна, які можливості надає, як користуватися продуктом та скільки це коштує.

При роботі користувачів на віртуальних серверах важливим аспектом є правильне завершення робочого сеансу. Від цього значно залежить безпека і цілісність даних, а також продуктивність роботи самого сервера. У статті розглянемо докладніше, що слід зробити перед виходом з сервера, як коректно завершити сеанс та яких ризиків це допоможе уникнути надалі. 

Виконати блокування або видалення можна всього за декілька простих кроків, і в цій інструкції покажемо, як це зробити.

Потреба заблокувати доступ конкретному користувачу, що працює на віртуальному сервері на базі операційної системи Windows, або ж видалити його обліковий запис взагалі може виникнути з різних причин. Скажімо, у випадку завершення роботи фахівця над проєктом або звільнення штатного співробітника з компанії.

Вибір віддалених серверів стає все ширшим. Як серед усього різноманіття вибрати найбільш влучне рішення для своєї задачі? Пропонуємо разом розібратися у видах віддалених серверів, які ми пропонуємо до оренди своїм клієнтам, і з’ясувати, в яких випадках найбільш корисними будуть віртуальні машини з їх вагомими перевагами, а коли є сенс звернути увагу на фізичні сервери.

Поки що не придумали нічого більш надійного для роботи сайтів, ніж розміщення їх у хмарах. Та як організувати хмарний хостинг і що для цього потрібно? З чого почати та на які важливі аспекти звернути увагу? Ми регулярно отримуємо такі запити від клієнтів і допомагаємо швидше зорієнтуватися у вирішенні цієї задачі за допомогою розгорнутих матеріалів у блозі Tucha. А наразі зібрали всі корисні статті в одній, аби під рукою завжди був покроковий гайд. Користуйтеся!

Віддалені сервери — поняття не нове, але часом їх вибір може здатися непростою задачею. Віртуальні та фізичні, гнучкі конструктори і ті, що складаються зі збалансованих наборів ресурсів, з дата-центрами в Україні або за кордоном... Чим усі вони відрізняються та на чому зупинити вибір? Ділимося головною інформацією про сервіси Tucha, на базі яких доступна оренда віртуальних та фізичних серверів. Стаття допоможе краще зорієнтуватися та більш усвідомлено визначити, який саме із сервісів підійде для вирішення тієї чи іншої задачі.

Інші сервіси

Віртуальні сервери та приватні мережі будь-якої конфігурації в Європі

Сервери збалансованої конфігурації за гарною ціною в Україні

Сервіс надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів для будівництва високонавантажених ІТ-систем і управління розробкою

Швидкі сервери на базі сучасних процесорів з дата-центрами як в Україні, так і поза її межами

Стабільний і швидкий хостинг сайтів та пошти з класною підтримкою

Надійне сховище резервних копій

Віртуальні сервери з великими HDD-дисками

Зберігання, синхронізація і швидкий обмін файлами

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись