Купити хмарне сховище файлів TuchaSync в Україні

  1. Головна
  2. Сервіси
  3. TuchaSync
head-img-591

Зберігання, синхронізація і швидкий обмін файлами

2.5125EUR
TuchaSync

Шановні клієнти!

Повідомляємо про те, що укладання нових контрактів на надання сервісу TuchaSync наразі припинено. Обслуговування клієнтів, які вже уклали договір і користуються хмарним сховищем TuchaSync, продовжується.

Натомість пропонуємо ознайомитися з іншими актуальними сервісами Tucha.


 

Хмарне сховище даних TuchaSync — це зручний інструмент, який дозволяє надійно розміщувати файли на віддалених серверах. Таке рішення забезпечує стабільний доступ до зображень, документів та інших матеріалів в будь-який час незалежно від місцезнаходження користувача. Крім цього, зберігання інформації в хмарі є більш безпечним, оскільки при використанні твердих накопичувачів завжди є ризик їх пошкодження або втрати.

Провайдер хмарних рішень Tucha пропонує придбати хмарне сховище в Україні як для особистого використання, так і для бізнесу. Спеціальний сервіс TuchaSync дозволяє організувати надійне зберігання даних в будь-якому обсязі, в тому числі великих.

Виберіть готове рішення

Це конфігурації, які найчастіше обирають наші клієнти

100 ГБ
2.50 / місяць
99.35 ₴ / місяць
$ 2.72 / місяць
11.17 zł / місяць
Місце на диску:100 ГБ
300 ГБ
7.50 / місяць
298.04 ₴ / місяць
$ 8.15 / місяць
33.50 zł / місяць
Місце на диску:300 ГБ
500 ГБ
12.50 / місяць
496.74 ₴ / місяць
$ 13.58 / місяць
55.84 zł / місяць
Місце на диску:500 ГБ
1 ТБ
25.00 / місяць
993.48 ₴ / місяць
$ 27.17 / місяць
111.68 zł / місяць
Місце на диску:1000 ГБ
Налаштуйте свою конфігурацію

 Оберіть необхідний об'єм пам'яті під ваші задачі

Характеристики
Кількість
Тариф
Сума
Місце на диску
Оберіть необхідну кількість ГБ
ГБ
 
Мінімальне замовлення 100 ГБ
Тариф
0
Сума
0
eur
uah
usd
pln

Для юридичних осіб-платників ПДВ ціна вже включає в себе ПДВ

Пакети VIP рішень

У конфігурації включена цілодобова технічна підтримка і регулярне резервне копіювання всіх даних, які зберігаються на диску

10
VIP TuchaSync 10 ГБ
Місце на диску:
10 ГБ
Технічна підтримка:
+
Резервне копіювання:
+
Ціна, щомісяця:
€ 10.00
25
VIP TuchaSync 25 ГБ
Місце на диску:
25 ГБ
Технічна підтримка:
+
Резервне копіювання:
+
Ціна, щомісяця:
€ 25.00
50
VIP TuchaSync 50 ГБ
Місце на диску:
50 ГБ
Технічна підтримка:
+
Резервне копіювання:
+
Ціна, щомісяця:
€ 50.00
100
VIP TuchaSync 100 ГБ
Місце на диску:
100 ГБ
Технічна підтримка:
+
Резервне копіювання:
+
Ціна, щомісяця:
€ 100.00
Можливості TuchaSync
Підтримка 24×7
Підтримка 24×7
Експертна консультація та своєчасна допомога наших фахівців цілодобово
Універсальність
Універсальність
Можна зберігати файли будь-якого типу: фото, відео, музику, документи, архіви
Мобільність
Мобільність
Де б ви не знаходилися, підключіться до інтернету — і необхідні файли будуть під рукою
Синхронізація
Синхронізація
Надсилайте файли з комп'ютера, а завантажуйте зі смартфона, і навпаки
Швидкість
Швидкість
Надсилайте у сховище потрібні файли та завантажуйте їх звідти за пару кліків
Надійність
Надійність
Зберігати файли на комп'ютері не надійно. У хмарі ваші файли захищені на всі 100%
Чому замовити хмарне сховище найкраще у нас

Чому замовити хмарне сховище найкраще у нас

Файлообмінник TuchaSync дозволяє розміщувати і зберігати в хмарі матеріали будь-якого типу: аудіо, фото, відео, текстові файли і архіви. Все, що потрібно для доступу, — це стабільне підключення до Інтернету.

Сервіс забезпечує повну синхронізацію, що дає можливість відправляти матеріали з комп'ютера і завантажувати їх на смартфон або навпаки. Також ми гарантуємо безпеку зберігання інформації — дані розміщуються за межами України в дата-центрах з рівнем захищеності Tier 3 і вище.

Tucha цілодобово надає клієнтам професійні консультації та своєчасну технічну підтримку. Якщо у вас виникають питання, пов'язані з хмарним сховищем і його використанням, звертайтеся за допомогою до наших експертів. Це можна зробити заповнивши форму на сайті або замовивши зворотний дзвінок.

Хмарне сховище TuchaSync з великим об'ємом пам'яті на диску

Хмарне сховище TuchaSync з великим об'ємом пам'яті на диску

Хмарні сховища TuchaSync з великим об'ємом пам'яті на диску користуються великим попитом у наших клієнтів. Саме тому наша компанія пропонує вигідні готові рішення за фіксованою ціною за 1 ГБ. Серед найбільш затребуваних — сховища з об'ємом пам'яті в 100 ГБ, 300 ГБ, 500 ГБ і 1 ТБ. Також є можливість вибрати інший об'ємом місця на диску з урахуванням максимального значення в 5000 ГБ.

Для розрахунку вартості необхідної конфігурації і оформлення замовлення скористайтеся спеціальною формою на сайті.

 

Сховище для файлів з об'ємом 100 ГБ

Сховище для файлів з об'ємом 100 ГБ

На базі сервісу TuchaSync є можливість скористатися пакетом VIP-рішення з об'ємом пам'яті  на диску в 100 ГБ. Така пропозиція включає також цілодобову техпідтримку без вихідних. Ще одна перевага VIP-пакету - це заздалегідь передбачене резервне копіювання всіх даних, що забезпечує можливість зберігання бекапів конфіденційних і робочих документів, фотознімків і відеоматеріалів. Що б не трапилося, резервні копії всіх важливих файлів завжди будуть під рукою.

 

Файлообмінник на 1 ТБ

Хмарний сервіс на 1 ТБ — незамінний інструмент для бізнесу. Він дозволяє обмінюватися файлами з іншими користувачами і ділитися посиланнями на необхідні документи. При цьому налаштувати права доступу можна для різних груп користувачів в залежності від їх повноважень і потреб.

Сховище в хмарі для фотографій

Сервіс TuchaSync як найкраще підійде для зберігання фотографій. Навіть при випадковому видаленні фото на основному пристрої, з активованою функцією резервного копіювання його завжди можна буде відновити за лічені секунди.

Хмарне сховище для музики

З сервісом TuchaSync у користувачів завжди є швидкий доступ до улюбленої музики. Спеціальний додаток Nextcloud синхронізується з сервером, що дозволяє відтворювати файли практично на всіх пристроях.

Файлообмінник для відео

Для зберігання відеоматеріалів зазвичай потрібен великий обсяг пам'яті, особливо якщо відео знято з високою роздільною здатністю. Це робить зберігання відео на смартфоні або інших твердих носіях не зовсім зручним і займає додатковий простір на диску. Однак хмара відмінно підійде для цього завдання. Завантажуйте відео будь-якого розміру за допомогою програми на ПК, ноутбуку, планшеті або смартфоні без обмежень.

Хмарне сховище як мережевий диск (WebDav)

Хмарне сховище як мережевий диск (WebDav)

При використанні хмарного сховища як мережевого диска у користувачів є доступ до своїх даних в хмарі по мережі в режимі реального часу. Це дозволяє копіювати, переміщувати, перейменовувати або видаляти файли в будь-який зручний для користувача час.

 

Завантажте мобільний додаток

Мобільний клієнт TuchaSync синхронізується зі сховищем, тому ви зможете працювати з одними і тими ж файлами і з комп'ютера, і зі смартфона. Встановіть мобільний додаток TuchaSync та носіть усі важливі файли і документи просто у своїй кишені.

Популярні питання

Як ділитися файлами у хмарі?

Щоб обмінятися файлами з іншими користувачами, відкрийте їм доступ та поділіться посиланням. Контроль над сховищем знаходиться в руках власника. Він може керувати періодом гостьових доступів, встановлювати права для роботи з файлами, а також дозволяти користувачам завантажувати у хмару свої файли.

Чи буду я мати віддалений доступ до файлів?

Так, адже користуватися хмарним сховищем можна не тільки на ПК або ноутбуці, але і на смартфоні. TuchaSync легко синхронізується з вашим мобільним пристроєм: завантажуйте необхідні файли з комп'ютера та зберігайте їх на смартфон, і навпаки. Отримати доступ до файлів можна цілодобово і з будь-якого куточка світу, де є інтернет-доступ.

Як підключитися до сервісу?

Є можливість підключитися до сервера за допомогою протоколу WebDAV і здійснювати синхронізацію файлів, використовуючи будь-який WebDAV-клієнт.

Чи є обмеження щодо розміру файлів?

Можна завантажувати і викачувати файли будь-яких форматів та розмірів.
При завантаженні через додаток на ПК або смартфоні без обмежень.
При завантаженні через браузер — розмір файлу не може перевищувати 512 МБ.

Не знайшли потрібної відповіді? Запитайте нас
Відгуки наших клієнтів

Доброго дня!

Нарікань на співпрацю з "Тучею" немає. Завжди все працює. Ввічливі оператори, які цікавляться, як все працює та допомогоють, якщо є така потреба.

Читати далі
Олена
Бухгалтер
Фермер

Рекомендую. Найкращий хостінг!

Читати далі
Лев

Дякую за вашу роботу. Вже три роки поспіль працюємо з вами, все завжди працює, всі питання вирішуються швидко та оперативно. Жодного разу не було ні збою, ні будь-якої затримки роботи!

Читати далі
Яна
головний бухгалтер
ТОВ "БРОВ МІТ АГРО"

Дуже приємно вражені професіоналізмом працівників, індивідуальним підходом до вирішенням питань. Де б ми не знаходились: на роботі, вдома, в дорозі - завжди можна отримати відповідь на питання. І основне: до нашого головного бухгалтера завжди звертаються "Аллочка Петрівна")))) це приємно!!!!!

Читати далі
Вікторія Демидова
Заступник головного бухгалтера
ТОВ "БТ-ДІ"

Ви молодці. Жодних проблем за весь час користування

Читати далі
Станіслав
Босс)

Років 5 корістуємось послугами хмарних сервісів Tucha.

Справжні фахівці.

Допомогають вирішувати питання дуже оперативно.

Дякуємо за співпрацю!

Читати далі
Світлана
CrewShop

Дуже зручний сервіс! Я працюю віддалено, маю можливість в будь який час користуватися своїми бухгалтерськими програмами, навіть вдома, навіть у дні, коли захворіла. Раніше я заносила вручну усі рахунки в 1с, які виставляв менеджер. Тепер цього не треба. Колектив Хмари дуже швидко реагує на звернення для вирішення проблеми, якщо така трапляється. Дуже рекомендую! Це знахідка для бухгалтера.

Читати далі
Лариса
Головний бухгалтер
ТОВ "УМТ"

Дуже вдячна за співпрацю, завжди професійна підтримка, швидке врегулювання питань, завжди на зв’язку. Приємно працювати з професіоналами!

Читати далі
Оксана
Головний бухгалтер
ТОВ «Патріотс Протекшн»

Дякую вам за можливість спокійно працювати.

Читати далі
Любов
бухгалтер
ТОВ "КАЧО ГРУП"

Хочу подякувати від себе особисто та від імені нашого підприємства компанії TUCHA за надання якісних послуг хостингу та оперативну і професійну технічну підтримку.

Читати далі
Василь
нач.служби з обслуговування комп`ютерних мереж
АТ БМЗ Прогрес
Як працює наша хмара

Усі наші потужності знаходяться за межами України в дата-центрах з рівнем захищеності Tier 3 і вище. Як серверне обладнання застосовуються рішення від HP і IBM. Для зберігання даних використовуються SSD-накопичувачі, об'єднані в масиви RAID10. Для безпечного зберігання даних ми регулярно робимо знімки системи (снапшоти) і зберігаємо останні дві копії.

1000 Мбіт/с
Безлімітний трафік
150000+ IOPS
SSD в RAID10
SLA 99.9%
Дата-центри рівня Tier 3 та вище
24×7
Багатомовна підтримка
Статті по темі

Завантажуйте чек-лист — практичний та корисний інструмент, що допоможе зробити зважений вибір. Обов'язково ставте питання з переліку потенційним постачальникам, позначайте відповіді в таблиці та вибирайте найкращий варіант за найважливішими для вас критеріями.

Будь-яку ситуацію можна обернути на користь, якщо знати, як цим правильно та вчасно скористатися. Так, зокрема, і з нестабільним курсом...

Тепер оплата сервісів Tucha стала ще зручніше! Ви можете швидко і легко оплатити будь-який сервіс в Приват24 або через термінали ПриватБанку...

Щорічно обсяг інформації у світі зростає на 30%. Всю цю інформацію потрібно десь зберігати. А це означає, що потрібні все ...

Зручний інструмент для бізнесу, проекту або просто людини, яка користується комп'ютером та інтернетом

У будь-якого стартапера виникає питання: як зменшити фінансові вкладення і збільшити свої шанси на створення успішного проекту? Ми розібралися у цьому та пропонуємо свою відповідь — хмарні технології

Перерахуємо 12 причин, чому варто використовувати хмарні сервіси в бізнесі ...

TuchaSyncце cервіс зберігання та обміну файлами, куди можна заховати все, що є на вашому комп'ютері: фото, документи, таблиці, відео, музику, архіви

Інші сервіси

Віртуальні сервери та приватні мережі будь-якої конфігурації в Європі

Сервери збалансованої конфігурації за гарною ціною в Україні

Сервіс надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів для будівництва високонавантажених ІТ-систем і управління розробкою

Швидкі сервери на базі сучасних процесорів з дата-центрами як в Україні, так і поза її межами

Стабільний і швидкий хостинг сайтів та пошти з класною підтримкою

Надійне сховище резервних копій

Віртуальні сервери з великими HDD-дисками

Виділені фізичні сервери в Європі для максимальної продуктивності

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись