Хостинг вебсайтів на Laravel

  1. Головна
  2. Хостинг вебсайтів на Laravel
head-img-2079

Виділені сервери для надійної роботи вебпроєктів на базі популярного PHP-фреймворку

Хостинг вебсайтів на Laravel

Пропонуємо розмістити вебсайти, розроблені на Laravel, на виділених віртуальних або фізичних серверах від Tucha. Хостинг таких проєктів на потужностях у захищених дата-центрах допоможе досягти їх безпечної та стабільної роботи. При цьому кожен клієнт отримує кваліфіковану допомогу у вирішенні технічних питань з хостингу 24×7 впродовж усього періоду співпраці. Вибір потрібного сервісу залежить від задачі та потреб кожного окремого клієнта.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Віртуальні сервери (VPS) збалансованих конфігурацій у хмарах. Майданчики сервісу територіально розташовуються в Україні, а гарантована доступність послуг складає 99,0%. Рішення підійде, якщо важливими є розміщення даних в межах країни та доступна ціна оренди.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Надшвидкі віртуальні сервери збалансованих конфігурацій. Потужності сервісу розміщуються як в Україні, так і за кордоном (у Словаччині), а гарантована доступність послуг на обох майданчиках складає 99,9%. TuchaBit+ підійде для вирішення задач, якщо є потреба у підвищеній швидкодії процесів.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Гнучкі VPS довільних конфігурацій. Територіально дата-центри розташовуються за кордоном, здебільшого у Німеччині, та мають рівень захищеності Tier 3 і вище. Гарантована доступність послуг складає 99,9%. На базі сервісу можна зібрати машину з будь-якою конфігурацією ресурсів.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Виділені фізичні машини, що розміщуються в дата-центрах України, Франції та Німеччини. Гарантована доступність послуг — 99,9%. Фізичні сервери можна розглядати у випадку хостингу великих вебпроєктів з реально високим навантаженням. Вибір конфігурації відбувається за наявності вільних ресурсів на момент замовлення.

Вартість розміщення вебсайтів на Laravel на виділених серверах

Пропонуємо декілька популярних наборів ресурсів для хостингу вебпроєктів, що працюють на базі платформи з відкритим кодом.

Стартовий
Стартовий

Початковий набір ресурсів

CPU:
2
RAM:
TuchaFlex+
2 ГБ
TuchaBit+
2 ГБ
TuchaBit
2 ГБ
SSD:
TuchaFlex+
20 ГБ
TuchaBit+
15 ГБ
TuchaBit
50 ГБ
IP-адреса:
1
Оптимальний
Оптимальний

Для сайтів з помірним навантаженням

CPU:
5
RAM:
TuchaFlex+
5 ГБ
TuchaBit+
6 ГБ
TuchaBit
5 ГБ
SSD:
TuchaFlex+
100 ГБ
TuchaBit+
45 ГБ
TuchaBit
125 ГБ
IP-адреса:
1
Залізний
Залізний

Для високонавантажених проєктів

TuchaMetal №1
78,00 €
CPU:
4
RAM:
16 ГБ
SSD:
2×240
TuchaMetal №2
198,00 €
CPU:
6
RAM:
32 ГБ
SSD:
2×1000
TuchaMetal №3
278,00 €
CPU:
6
RAM:
32 ГБ
SSD:
2×1000
HDD:
2×1000

Конфігурації орієнтовні і залежать від конкретних задач конкретного клієнта.

Переваги розміщення проєктів у хмарі Tucha
Швидкість
Швидкість
Швидкий доступ до потрібної інформації
Запуск сервісів і ПЗ за секунди
Підтримка 24×7
Підтримка 24×7
Експертна консультація та своєчасна допомога наших фахівців цілодобово
Допомога в міграції
Допомога в міграції
Допоможемо з перенесенням даних у нашу хмару
Зручна оплата
Зручна оплата
Підтримка різних способів оплати: на розрахунковий рахунок (зокрема з ПДВ), картою в Приват24, через термінал або форму на сайті
Безпека
Безпека
Захист від вилучення і поломки обладнання
Безпечне шифрування каналу
Хостинг сайтів на Laravel з найкращою технічною підтримкою

Популярність PHP-платформи для розробки вебзастосунків Laravel зумовлена її відкритим кодом, зрозумілим синтаксисом та наявністю великої екосистеми, яка складається з багатьох інструментів і сервісів. Вебпроєкти, зокрема і сайти, що працюють на базі фреймворку, потребують надійного розміщення. Отже, актуальним є питання вибору хостингу для таких застосунків. Головними критеріями при цьому є захищеність, відмовостійкість та якісна технічна підтримка з боку провайдера.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Разом з надійним і стабільним хостингом кожен клієнт отримує цілодобову допомогу у вирішенні питань з хостингу від досвідченої команди технічної підтримки Tucha. Всього на вибір доступні чотири види підтримки: базова, постійне, або погодинне адміністрування та підтримка по гарантії.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Однією з найбільш поширених є підтримка по гарантії. Вона надається безкоштовно на конкретних умовах:

  • новий сервер, права адміністратора від якого ніколи не були у замовника;
  • наявність прав адміністратора машини виключно у команди техпідтримки Tucha;
  • розгортання визначеної системи з наших готових шаблонів, які створені виключно для хостингу вебсайтів, електронної пошти, доменних зон і файлів.

Клієнт отримує наше повне сприяння безперебійній роботі сервера: система знаходиться на постійному моніторингу у наших фахівців, а у разі виникнення несправностей ми оперативно зможемо їх усунути. Цей вид підтримки діє як для віртуальних, так і виділених фізичних серверів.

Відгуки наших клієнтів

Вдячні за Вашу роботу!

Читати далі
Сергій
керівник з продажу
СПД ПЕТРОВ

Всім задоволенний. Команда відгукується дуже швидко. Всі труднощі вирішуються оперативно, що дуже спрощує роботу. Моя компанія це цінує.

Читати далі
Влад
Бухгалтер

Вже декілька років користуємосч сервісами tucha. Знайшли для себе саме цей ідеальний варіант в бухгалтерських рішеннях, коли потрібно віддалено мати доступ до програм. Дуже зручно. Всім рекомендую.

Читати далі
Олександр

Найкращий хмарний сервіс на сьогодняшній день! Дякуємо вам за вашу працю!!!

Читати далі
Наталья
Бугхалтер
ТОВ БФ Титанпромбуд

Наша компания уже более года работает с компанией Туча по облачному сервису. За время работы предоставленная техническая поддержка и консультирование совершались оперативно и качественно. Работой компании довольны.

Читати далі
Людмила

Найкращий хмарний сервіс на сьогодняшній день. Жодних проблем в період користування не було!

Читати далі
Станіслав

Дуже дякуємо за Ваші послуги! Жодного разу не було проблем. Все працює ідеально! Дякуємо за відповідальний підхід до ведення Вашого бізнесу. З Вами наш бізнес у надійних руках! Особливо цінуємо постійний зворотний зв’язок. Чудовий сервіс! Дуже рекомендую!

Читати далі
Тетяна
Директор фінансовий
Тейкофф Україна, ТОВ

Вже близько трьох років працюємо з компанією Туча з приводу хмарного сервісу нашого сайту. Дуже задоволені роботою компанії, зокрема швидкістю відповідей з приводу необхідних консультаційних питань чи технічної підтримки.

Рекомендуємо компанію як надійного партнера.

Читати далі
Юрій
Керівник

Хочу подякувати компанії  Туча за послуги хостингу та технічну підтримку. Завжди швидкісна реакція на наші запити, лояльні ціни, своєчасні відповіді. Ми дуже задоволені вашими послугами, співпрацюємо не перший рік, та маємо багато планів на майбутнє!

Читати далі
Дмитро
Генеральний директор
Geniustudio

Хотим выразить благодарность команде Tucha. Отдельная благодарность Семерня Лилии, всегда на связи, внимательна к вопросам, оперативно их решает и доступно доносит информацию. Обязательно перезвонит, спросит всё ли хорошо. Желаю вашей компании развития, а сотрудникам мирного неба.

С уважением, гл. бухгалтер ТОВ "ПІДЛІТОК".

Читати далі
Галина
Головний бухгалтер
ТОВ "ПІДЛІТОК"
Розкажіть нам про свою задачу

Наші експерти зв'яжуться з Вами найближчим часом і допоможуть підібрати краще рішення

Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.
Статті по темі

У попередній статті про панель керування вебхостингом DirectAdmin ми робили загальний огляд системи та її призначення. Нині зосередимося докладніше безпосередньо на функціях програмного продукту та алгоритмі дій, який зазвичай потрібно зробити користувачу при роботі з панеллю.

Laravel є популярним open source фреймворком для створення сайтів. Широке застосування програмного продукту обумовлюють переваги, які відрізняють його від CMS. Та для того, аби отримати максимум користі від роботи з вебпроєктами на базі платформи, потрібен надійний хостинг. Забезпечити його під силу віддаленим серверам від Tucha — як виділеним віртуальним, так і фізичним. Розповідаємо, які переваги отримає бізнес завдяки розміщенню вебсайтів на Laravel у наших хмарах.

У цій публікації ми хотіли б розглянути DirectAdmin — систему з відкритим API від канадських розробників JBMC Software. Розповідаємо та наочно показуємо, які головні функції має панель та як з нею працювати. Тож сподіваємося, що ті клієнти, які ще не наважилися на те, щоб позбутися ще одного російського програмного продукту, після ознайомлення з цим матеріалом матимуть можливість переконатися в тому, що DirectAdmin дійсно є гідною альтернативою тим засобам, які вони використовують наразі.

[UPD] Друзі, відтепер хмарний хостинг TuchaHosting доступний на вибір також на базі українських майданчиків! Для кого підійде розміщення даних в Україні та у чому переваги такого рішення — вже у цій статті. 

Безперебійний та швидкий хостинг — запорука якісної роботи веб-сайту та корпоративної пошти. У більшості випадків для цього якнайкраще підійде віртуальний хостинг (shared-хостинг) у хмарі з високим рівнем відмовостійкості і при цьому за доступною вартістю. 

ISPmanager є однією з популярних панелей для керування вебхостингом, що широко використовується власниками сайтів, зокрема і клієнтами Tucha. Не так давно з’явилася оновлена версія продукту, а з нею — і зміни у тарифах. Тому ділимося інформацією, яка буде корисною для всіх поточних користувачів панелі та тих, хто також планує використовувати інструмент у роботі.

Продовжуємо розповідати про типові приклади вирішення популярних хмарних задач. Наразі розповідаємо про міграцію у хмару сайтів на базі різних CMS, зокрема WordPress, Drupal та Joomla. І робимо це на декількох реальних прикладах наших клієнтів.

Швидке завантаження сайту, його безперебійна робота та здатність витримувати великі напливи відвідувачів важливі для будь-якого ресурсу, незалежно від того, на базі якої CMS він працює, — WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal або будь-якій іншій. Досягти високих показників продуктивності, окрім іншого, допоможе якісний хмарний хостинг. Розповідаємо, скільки коштує розміщення сайту на базі популярних CMS у хмарі від Tucha , як перенести дані та які переваги у надійності та зручності ви гарантовано отримаєте. 

«Бітрікс: Управління сайтом» — одна з найпопулярніших CMS, що допомагає безлічі компаній створювати якісні сайти, інтернет-магазини, а також ефективно керувати ними. Та для того, аби веб-проекти працювали безперебійно та приносили максимум користі, потрібен надійний хостинг, що відповідає усім вимогам розробника програмного продукту. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись