Хостинг вебсайтів на Laravel

  1. Головна
  2. Хостинг вебсайтів на Laravel
head-img-2079

Виділені сервери для надійної роботи вебпроєктів на базі популярного PHP-фреймворку

Хостинг вебсайтів на Laravel

Пропонуємо розмістити вебсайти, розроблені на Laravel, на виділених віртуальних або фізичних серверах від Tucha. Хостинг таких проєктів на потужностях у захищених дата-центрах допоможе досягти їх безпечної та стабільної роботи. При цьому кожен клієнт отримує кваліфіковану допомогу у вирішенні технічних питань з хостингу 24×7 впродовж усього періоду співпраці. Вибір потрібного сервісу залежить від задачі та потреб кожного окремого клієнта.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Віртуальні сервери (VPS) збалансованих конфігурацій у хмарах. Майданчики сервісу територіально розташовуються в Україні, а гарантована доступність послуг складає 99,0%. Рішення підійде, якщо важливими є розміщення даних в межах країни та доступна ціна оренди.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Надшвидкі віртуальні сервери збалансованих конфігурацій. Потужності сервісу розміщуються як в Україні, так і за кордоном (у Словаччині), а гарантована доступність послуг на обох майданчиках складає 99,9%. TuchaBit+ підійде для вирішення задач, якщо є потреба у підвищеній швидкодії процесів.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Гнучкі VPS довільних конфігурацій. Територіально дата-центри розташовуються за кордоном, здебільшого у Німеччині, та мають рівень захищеності Tier 3 і вище. Гарантована доступність послуг складає 99,9%. На базі сервісу можна зібрати машину з будь-якою конфігурацією ресурсів.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Виділені фізичні машини, що розміщуються в дата-центрах України, Франції та Німеччини. Гарантована доступність послуг — 99,9%. Фізичні сервери можна розглядати у випадку хостингу великих вебпроєктів з реально високим навантаженням. Вибір конфігурації відбувається за наявності вільних ресурсів на момент замовлення.

Вартість розміщення вебсайтів на Laravel на виділених серверах

Пропонуємо декілька популярних наборів ресурсів для хостингу вебпроєктів, що працюють на базі платформи з відкритим кодом.

Стартовий
Стартовий

Початковий набір ресурсів

CPU:
2
RAM:
TuchaFlex+
2 ГБ
TuchaBit+
2 ГБ
TuchaBit
2 ГБ
SSD:
TuchaFlex+
20 ГБ
TuchaBit+
15 ГБ
TuchaBit
50 ГБ
IP-адреса:
1
Оптимальний
Оптимальний

Для сайтів з помірним навантаженням

CPU:
5
RAM:
TuchaFlex+
5 ГБ
TuchaBit+
6 ГБ
TuchaBit
5 ГБ
SSD:
TuchaFlex+
100 ГБ
TuchaBit+
45 ГБ
TuchaBit
125 ГБ
IP-адреса:
1
Залізний
Залізний

Для високонавантажених проєктів

TuchaMetal №1
78,00 €
CPU:
4
RAM:
16 ГБ
SSD:
2×240
TuchaMetal №2
198,00 €
CPU:
6
RAM:
32 ГБ
SSD:
2×1000
TuchaMetal №3
278,00 €
CPU:
6
RAM:
32 ГБ
SSD:
2×1000
HDD:
2×1000

Конфігурації орієнтовні і залежать від конкретних задач конкретного клієнта.

Переваги розміщення проєктів у хмарі Tucha
Швидкість
Швидкість
Швидкий доступ до потрібної інформації
Запуск сервісів і ПЗ за секунди
Підтримка 24×7
Підтримка 24×7
Експертна консультація та своєчасна допомога наших фахівців цілодобово
Допомога в міграції
Допомога в міграції
Допоможемо з перенесенням даних у нашу хмару
Зручна оплата
Зручна оплата
Підтримка різних способів оплати: на розрахунковий рахунок (зокрема з ПДВ), картою в Приват24, через термінал або форму на сайті
Безпека
Безпека
Захист від вилучення і поломки обладнання
Безпечне шифрування каналу
Хостинг сайтів на Laravel з найкращою технічною підтримкою

Популярність PHP-платформи для розробки вебзастосунків Laravel зумовлена її відкритим кодом, зрозумілим синтаксисом та наявністю великої екосистеми, яка складається з багатьох інструментів і сервісів. Вебпроєкти, зокрема і сайти, що працюють на базі фреймворку, потребують надійного розміщення. Отже, актуальним є питання вибору хостингу для таких застосунків. Головними критеріями при цьому є захищеність, відмовостійкість та якісна технічна підтримка з боку провайдера.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Разом з надійним і стабільним хостингом кожен клієнт отримує цілодобову допомогу у вирішенні питань з хостингу від досвідченої команди технічної підтримки Tucha. Всього на вибір доступні чотири види підтримки: базова, постійне, або погодинне адміністрування та підтримка по гарантії.

Хостинг вебсайтів на Laravel

Однією з найбільш поширених є підтримка по гарантії. Вона надається безкоштовно на конкретних умовах:

  • новий сервер, права адміністратора від якого ніколи не були у замовника;
  • наявність прав адміністратора машини виключно у команди техпідтримки Tucha;
  • розгортання визначеної системи з наших готових шаблонів, які створені виключно для хостингу вебсайтів, електронної пошти, доменних зон і файлів.

Клієнт отримує наше повне сприяння безперебійній роботі сервера: система знаходиться на постійному моніторингу у наших фахівців, а у разі виникнення несправностей ми оперативно зможемо їх усунути. Цей вид підтримки діє як для віртуальних, так і виділених фізичних серверів.

Відгуки наших клієнтів

Шановна Команда "Tucha",

Хочу висловити щиру подяку за вашу щедру пропозицію надання послуг хмарного зберігання даних. В такий складний для України час, Ваш індивідуальний підхід надання доступу до ваших послуг відіграло надзвичайно важливу роль у підтримці нормального функціонування наших операцій в умовах нестабільності.

Читати далі
Керівництво ТОВ "Айтіняковка"
ТОВ "Айтіняковка"

Дякую фірмі за якісну роботу. З вами комфортно працювати. Завжди оперативно реагуєте на прохання. Підтримка 24/7 зараз дуже важлива.

Читати далі
Барановська Олена
Директор
ТОВ "АФ ФІНЕМ-КОНСАЛТІНГ"

Я дуже задоволений роботою з Tucha. Вони надають надійні та швидкі сервери в хмарах, які ідеально підходять для моїх потреб і потреб моїх клієнтів. Користуюсь їхніми послугами протягом багатьох років, і не маю жодних скарг. Підтримка клієнтів завжди готова допомогти та вирішувати будь-які питання. Рекомендую Tucha усім, хто шукає надійного провайдера хмарних серверів!

Читати далі
Сергій
Директор
Qwerty group

Починаючи з 2017 року, співпрацюю з компаніює Туча. Навіть не можу згадати про неприємні моменти. Завжди все на високому рівні, а техпідтримка це взагалі топ. Дуже часто рекомендую цей хмарний сервіс коллегам. Навіть в складних умовах з початку повномасштабного вторгнення спеціалісти компанії надають послуги без перебоїв.

Читати далі
Дмитро
Бухгалтер

Співпрацюю з "Тучею" ("Аплінк") з 2009 року.
За ці часи були різні вимоги, задачі, проєкти, прохання — ЗАВЖДИ компанія була готова надати допомогу! ЗАВЖДИ! (навіть коли це питання не стосувалось її роботи\сервісів)
Техпідтримка — це взагалі вид мистецтва) — дякую цим людям окремо!
Менеджери та фінансовий відділ\бухгалтерія — дякую за адекватність!
Якщо хтось вагається чи варто співпрацювати з Тучею — не вагайтесь, варто!
Дуже рекомендую!

Читати далі
Євген
ІТ Директор
та де вже тільки не працював)

Дякую колективу за вашу роботу, за своєчасну підримку та розуміння ситуації, за прекрасне без амбіцій спілкування. Бажаю вам і надалі так виконувати свої обов'язки. Дякую за співпрацю!

Читати далі
Володимир
системний адмін
Шбу-50

Досвідом користування VPS \ VDS цілком задоволений, на жаль фінансові обставини та війна змусили тимчасово призупинити це. Обов’язково продовжу в подальшому.

Читати далі
Anton

Доброго дня!

Нарікань на співпрацю з "Тучею" немає. Завжди все працює. Ввічливі оператори, які цікавляться, як все працює та допомогоють, якщо є така потреба.

Читати далі
Олена
Бухгалтер
Фермер

Рекомендую. Найкращий хостінг!

Читати далі
Лев

Дякую за вашу роботу. Вже три роки поспіль працюємо з вами, все завжди працює, всі питання вирішуються швидко та оперативно. Жодного разу не було ні збою, ні будь-якої затримки роботи!

Читати далі
Яна
головний бухгалтер
ТОВ "БРОВ МІТ АГРО"
Розкажіть нам про свою задачу

Наші експерти зв'яжуться з Вами найближчим часом і допоможуть підібрати краще рішення

Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.
Статті по темі

Як посилити безпеку зберігання даних? Питання, що не лише не втрачає актуальність, а набуває все більшого значення: загроз стає більше, а хакери — ще досвідченішими. Проте й інформаційна просвіта серед користувачів зростає, до чого ми також активно долучаємось.

Реселінг хостингу — це спосіб перепродажу хмарного хостингу, що передбачає оренду сервера у хмарного провайдера для подальшого розміщення на ньому вебпроєктів своїх клієнтів на комерційній основі. Послуга корисна для користувачів, які бажають пропонувати замовникам комплексне рішення та заробляти на наданні хостингу без великих інвестицій у власну ІТ-інфраструктуру. У статті наводимо більше інформації про особливості опції, а також ділимося практичним досвідом реселера, який допоможе дізнатися про переваги та недоліки послуги.

Власників сайтів на базі CMS «Bitrix: Управління сайтом» спіткала чергова пригода — масове зараження та злами вебресурсів. І це — далеко не перший та не єдиний випадок у досвіді роботи з CMS, зокрема влітку минулого року вже була масова хвиля зламів. Наразі ж вона не просто повторилася, а стала ще більш інтенсивною. Якщо ви і досі продовжуєте працювати з платформою, розповімо про те, що відбувається, та як діяти.

У попередній статті про панель керування вебхостингом DirectAdmin ми робили загальний огляд системи та її призначення. Нині зосередимося докладніше безпосередньо на функціях програмного продукту та алгоритмі дій, який зазвичай потрібно зробити користувачу при роботі з панеллю.

Laravel є популярним open source фреймворком для створення сайтів. Широке застосування програмного продукту обумовлюють переваги, які відрізняють його від CMS. Та для того, аби отримати максимум користі від роботи з вебпроєктами на базі платформи, потрібен надійний хостинг. Забезпечити його під силу віддаленим серверам від Tucha — як виділеним віртуальним, так і фізичним. Розповідаємо, які переваги отримає бізнес завдяки розміщенню вебсайтів на Laravel у наших хмарах.

У цій публікації ми хотіли б розглянути DirectAdmin — систему з відкритим API від канадських розробників JBMC Software. Розповідаємо та наочно показуємо, які головні функції має панель та як з нею працювати. Тож сподіваємося, що ті клієнти, які ще не наважилися на те, щоб позбутися ще одного російського програмного продукту, після ознайомлення з цим матеріалом матимуть можливість переконатися в тому, що DirectAdmin дійсно є гідною альтернативою тим засобам, які вони використовують наразі.

[UPD] Друзі, відтепер хмарний хостинг TuchaHosting доступний на вибір також на базі українських майданчиків! Для кого підійде розміщення даних в Україні та у чому переваги такого рішення — вже у цій статті. 

Безперебійний та швидкий хостинг — запорука якісної роботи веб-сайту та корпоративної пошти. У більшості випадків для цього якнайкраще підійде віртуальний хостинг (shared-хостинг) у хмарі з високим рівнем відмовостійкості і при цьому за доступною вартістю. 

ISPmanager є однією з популярних панелей для керування вебхостингом, що широко використовується власниками сайтів, зокрема і клієнтами Tucha. Не так давно з’явилася оновлена версія продукту, а з нею — і зміни у тарифах. Тому ділимося інформацією, яка буде корисною для всіх поточних користувачів панелі та тих, хто також планує використовувати інструмент у роботі.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись