Як налаштувати client-to-site VPN у хмарі

 1. Головна
 2. Блог
 3. Інструкції
 4. Як налаштувати client-to-site VPN у хмарі
Категорії

Безпека понад усе. Налаштувати захищене з'єднання з серверами через VPN (англ. Virtual Private Network — віртуальна приватна мережа) — одна з найбільш популярних задач, які доручають нам наші клієнти. Насправді все дуже просто, і ви легко можете впоратися з цим самостійно.

 1. Увійдіть в адмінпанель Apache CloudStack під своїми реквізитами та відкрийте Network.
 2. Додайте нову мережу, натиснувши Add Isolated Network. Заповніть усі поля і натисніть OK. Мережу створено, вона тепер відображається у списку мереж.
 3. Перейдіть в Instances, виберіть віртуальну машину та відкрийте NICS.
 4. Натисніть Add Network to VM та OK.
 5. Відкрийте параметри створеної мережі та натисніть View IP Addresses, щоб відкрити перелік зовнішніх IP-адрес, асоційованих з цією мережею. 
 6. Відкрийте параметри адреси і натисніть Enable Remote Access VPN.
 7. Тепер ми знаємо, що для підключення потрібно використовувати тільки-но згенерований PSK (у нашому випадку kh9g58BfprPq5XADvgKNOBTS).
 8. Відкрийте вкладку VPN (вона тільки що з'явилася) і створіть користувачів. 

Система ще деякий час буде створювати віртуальний маршрутизатор, приватну мережу, новий інтерфейс у віртуальній машині.

Інтерфейс підключено. Якщо з боку вашої операційної системи також все налаштовано — рішення готове, користуйтеся на здоров'я. Якщо поки що ні, скористайтеся покроковою інструкцією.

 

Звертайтеся до нас за грамотною консультацією 24×7, щоб поставити додаткові запитання або дізнатися більше про наші хмарні сервіси. До зв'язку!

Поділитися:
Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись