Якісний хостинг для Бітрікс — це інвестиція в ваш on-line бізнес

  1. Головна
  2. Хмарні рішення
  3. Якісний хостинг для Бітрікс — це інвестиція в ваш on-line бізнес
Категорії

«Навіщо щось змінювати, якщо і так працює?» - питання-паразит, від якого слід раз і назавжди відмовитися успішному бізнесу, якщо, звичайно, він хоче залишатися успішним довше, ніж два-три роки. Якщо сайт на 1С-Бітрікс вже якось працює, навіщо вигадувати щось нове? А потім, що «якось» - доля тих, що відстають, процвітаючому бізнесу потрібно, щоб сайт працював надійно, а сторінки завантажувалися з максимальною швидкістю. Клієнти це оцінять і правильно проголосують грошима. Що для цього потрібно? Перше - прямі руки у розробників, друге (а за великим рахунком головне) — якісний хостинг сайту на 1С-Бітрікс.

Питання ціни

 

Розглянемо приклад. Є два варіанти хостингу, один коштує 2 (дві) одиниці грошей, інший стоїть 20 (двадцять) одиниць грошей. Який з варіантів розглядають в більшості випадків?

Нагадує старовинну загадку для менеджерів: Компанія виробляє і реалізує два продукти, наприклад, «А» і «Б». Продукт «А» продається погано, а продукт «Б» - добре. Увага питання: «До якого з продуктів прикутий погляд керівництва і кидаються всі фінансові і часові ресурси?» (Тут можна не відповідати). Друге питання: «Куди цей погляд повинен бути спрямований?»

 

хостинг

 

Далі моделюємо ситуацію. Обрано хостинг за 2 одиниці грошей і все, здавалося б, працює. Тут же стартує рекламна кампанія з бюджетом 2 тис. Одиниць, а результату немає. Яким би не було пропозицію, і скільки стратегів ні працювало над концепцією і умовами, товар не продається, так як користувачі, вони ж - потенційні клієнти, не можуть з ним ознайомитися. Хостинг погано справляється з великим напливом трафіку і, відповідно, сайт працює повільно, відвідувачі просто не чекають, коли заповітна сторінка з суперпропозицією таки завантажиться. Вони запросто знайдуть альтернативу вашої пропозиції. Чим відрізняється пропозиція в онлайн-магазині від класичного рітейлу, так це максимальної близькістю альтернативних пропозицій. Для користувача не потрібно переміщатися з одного ТЦ в інший, він не буде замислюватися, чи варто витрачати свій час на переміщення без гарантії результату. У вас є кілька секунд, щоб привернути увагу покупця і затримати його на сайті, тому що всього кілька кліків відділяють його від іншої пропозиції. Найстрашніше для власника інтернет-магазину то, що користувачеві це добре відомо.

Заощадивши на хостингу для сайту, ви ризикуєте даремно «злити» тисячні рекламні бюджети. Як ви розумієте, такий, здавалося б, несуттєвий етап підготовки, як вибір хостингу, має величезне значення для подальшої роботи всього бізнесу.

 

Підтримка і супровід

 

Якщо з важливістю вибору якісного хостингу розібралися, йдемо далі. У більшості випадків робота підтримки закінчується на тому, що вони видають вам доступи до нового аккаунту, куди ви повинні перенести свій сайт. Деякі провайдери пропонують зробити це за вас, але ми в цьому питанні пішли ще далі. Знаючи потреби клієнтів, ми пропонуємо кожному клієнту допомогу у тюнінгу системи для коректної роботи і прискорення вашого сайту на CMS 1С-Бітрікс протягом першого місяця співпраці за вельми помірну плату. За цей час ми адаптуємо програмне середовище під ваш персональний проект.

Далі розглянемо рівень зворотного зв'язку. Тут важлива як грамотність персоналу, так і час відгуку. Знайти дешевий хостинг дуже просто, але як можна бути впевненим в тому, що їхні послуги будуть надійними і стабільними, а виникаючі проблеми будуть вирішені вчасно? Щоб убезпечити себе, звертайте увагу на відгуки існуючих клієнтів про якість роботи техпідтримки, швидкості реакції на запит і стабільності роботи пропонованих сервісів. Вони об'єктивно відображають реальну якість сервісу.

 

Висновки

 

По суті, параметри швидкості завантаження сайту і якість техпідтримки є ключовими для хостингу під 1С-Бітрікс, вони нададуть вам серйозну базу для розвитку веб-проекту. Результати продуктивності нашого хостингу сайтів на 1С-Бітрікс вже перевищили еталонні більш ніж в 2 рази, і робота по оптимізації триває. Також відвідайте сторінку відгуків наших клієнтів, вони допоможуть вам прийняти правильне рішення. Для отримання детальної інформації просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 

Поділитися:
Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись