Хостинг коробки Бітрікс24 у хмарах

 1. Головна
 2. Хмарні рішення
 3. Хостинг коробки Бітрікс24 у хмарах
Категорії
bitrix_d_jpg

Нещодавно ми розповідали про те, що таке CRM-системи, чим вони корисні для бізнесу та як забезпечити найбільш ефективну роботу цього програмного забезпечення. Наразі пропонуємо більш детально зупинитися на найпопулярнішій CRM-системі не лише в Україні, а й в країнах СНД, — Бітрікс24. А також на тому, чим хмарні рішення Tucha вигідні для різних тарифів коробкової версії цього програмного продукту. 

Загалом, Бітрікс24 — це більше, ніж просто CRM-система. Це цілий набір інструментів, який допомагає спростити робочі процеси компанії, забезпечити більш якісну комунікацію зі співробітниками та клієнтами, дозволяє контролювати виконання задач тощо. Головна особливість саме коробкової версії Бітрікс24 — можливість розмістити продукт на власному сервері. В цьому є ряд переваг, які ми розглянемо далі. Звичайно, зважаючи на надійність, безпеку та зручність, що надають хмари, ми рекомендуємо розміщувати коробкові версії Бітрікс24 на віртуальних серверах. Отже, розглянемо всі переваги більш детально.

Що таке коробка Бітрікс24

Бітрікс24 — це одразу цілий комплекс інструментів, який допомагає в оптимізації роботи компанії. Він містить у собі такі основні складові: CRM-систему, Завдання і проекти, Контакт-центр, Сайти і магазини, Офіс.

Функціонал, який отримує користувач, залежить від обраної редакції. Наразі доступні такі варіанти: CRM-система, Інтернет-магазин+CRM, Корпоративний портал (з версіями, які залежать від кількості користувачів) та Ентерпрайз. Вибір тарифу залежить від кількості користувачів, які будуть працювати у Бітрікс24, та необхідної кількості інструментів.

Коробкова версія Бітрікс24 — ліцензія, яку користувач купує одноразово і раз на рік продовжує її. Головна відмінність такої версії від хмарної полягає у тому, що для її розміщення потрібен сервер.

Як уже згадувалося, розміщувати систему можна на фізичному або на віртуальному сервері, що дозволяє власнику самостійно (або через провайдера, на серверах якого розміщується коробка) слідкувати за станом системи. З коробковою версією можна самостійно впливати на якість її роботи завдяки обраному серверу (зазвичай, на роботу готової хмарної версії вплинути не можна, отже, у разі проблем із сервером, усі портали, які на ньому працюють, одночасно можуть вийти з ладу).

Коробка має дещо більш розширений функціонал, не обмежується постачальником за кількістю одночасно запущених бізнес-процесів, надає можливість допрацьовувати внутрішні модулі завдяки дозволеному доступу до файлової структури. Крім того, така версія дозволяє системному адміністратору власноруч запускати оновлення порталу. Це надає можливість контролювати усі оновлення та встановлювати їх у потрібний час, щоб це, наприклад, не перешкоджало роботі користувачів.

Чи не найголовнішим чинником, який впливає на роботу коробки, є сервер, на якому розміщується програмний продукт. Що конкретно залежить від якості хостингу?

 • Швидкість роботи та стабільність доступу до Бітрікс24.
 • Відмовостійкість системи і безперебійна робота навіть під час великих навантажень.
 • Безпека та надійне зберігання даних.
 • Швидке масштабування, тобто можливість швидко додати ресурсів для забезпечення необхідної на даний момент потужності.
 • Швидкість реагування технічної підтримки на запити.

Забезпечити високі показники кожного з цих чинників допоможе хостинг Бітрікс24 у хмарах від Tucha.

Чому саме хмари від Tucha?

Перш за все, зазначимо, що Tucha є сертифікованим хостинг-партнером Бітрікс24. Це означає, що виробник програмного забезпечення протестував роботу своєї системи в нашій хмарі та рекомендує рішення Tucha для гарної роботи застосунку. Розміщення коробок у нашій хмарі надає користувачам ряд переваг:

 1. Надійну та швидку роботу. Програмний продукт розміщується на безпечних та захищених серверах далеко за межами офісу користувача або навіть країни. До того ж, швидкість та якість роботи коробки не залежить від технічних характеристик обладнання, встановленого в офісі.
 2. Відмовостійкість системи та стабільний доступ до Бітрікс24 звідусюди. Сервіси Tucha мають високу відмовостійкість: наприклад, у TuchaFlex+ цей показник гарантовано на рівні 99,9%, а у TuchaBit — 99,0%.
 3. Надійне та безпечне зберігання даних. Дані додатково захищені завдяки снапшотам — знімкам системи, які, у разі критичних змін, допоможуть повернути її до того стану, в якому вона була на момент зняття знімку. Про додаткову безпеку даних подбає сервіс з організації зберігання резервних копій TuchaBackup.
 4. Масштабування та скорочення витрат. Немає потреби купувати потужне ІТ-обладнання, витрачати кошти на його обслуговування, а також заміну і модернізацію ресурсів у майбутньому. Всі ресурси легко масштабувати, якщо потреби користувачів з часом зміняться.
 5. Підтримку працездатності сервера. Забезпечення стабільної роботи хмарного середовища ми беремо на себе. За необхідності, також можна замовити адміністрування віртуального сервера. Чуйна компетентна багатомовна технічна підтримка Tucha на зв’язку 24×7.
Сервіси Tucha для розміщення Бітрікс24

Ми маємо багаторічний досвід підбору сервісів та конфігурацій для хостингу коробок Бітрікс24 у хмарах. Завдяки цьому, нам вдалося практичним шляхом виділити оптимальні за вмістом та вартістю конфігурації під кожну з версій коробки Бітрікс24. Загалом, усі конфігурації підібрали на основі двох сервісів — TuchaFlex+ та TuchaBit:

 • TuchaFlex+ — віртуальні сервери довільних конфігурацій з дата-центрами поза межами України (здебільшого у Німеччині). TuchaFlex+ є своєрідним конструктором, адже дозволяє створити будь-яку конфігурацію ресурсів.
 • TuchaBit — віртуальні сервери збалансованих конфігурацій (юнітів) з майданчиками в Україні. 

Для того, щоб дізнатися більш детально про кожну конфігурацію та її вартість, звертайтеся до нашої служби підбору рішень. Фахівці Tucha надішлють презентації з описом усіх кофігурацій та нададуть відповіді на будь-які запитання.

Як підібрати потрібний сервіс

Визначатися з необхідним сервісом та розрахувати вартість вирішення конкретної задачі можна кількома способами. Найпростіший з них — звернутися до нас. Фахівці служби підбору рішень Tucha допоможуть обрати сервіс відповідно до задачі. Ще один варіант — розрахувати вартість сервісу самостійно. Для цього можна скористатися готовими калькуляторами, які є на сторінках кожного із сервісів.

Резюме

Коробкова версія Бітрікс24 з розміщенням у хмарі — влучне рішення для компаній, які прагнуть впровадити дієві інструменти у роботу та підвищити її ефективність.

Коробкова версія має ряд переваг: зокрема, економію (купуєте разово та своєчасно продовжуєте ліцензію за відносно невеликі гроші), можливість самостійно обирати місце розміщення системи, а завдяки цьому — і впливати на її роботу тощо.

А хмарні рішення від Tucha забезпечують відмовостійкість та стабільну роботу коробки. Крім того, у порівнянні з розміщенням програмного продукту на фізичних серверах, хмари забезпечують йому більш надійне розміщення, допомагають захистити дані від втрат і доступу сторонніх осіб, а також заощаджують кошти на ІТ-обладнанні та обслуговуванні. Крім цього, ми беремо на себе турботи про безперебійну роботу сервера та його стабільну роботу.

Звертайтеся 24×7! Завжди раді допомогти у забезпеченні бізнесу найкращими рішеннями.

Поділитися:
Статті по темі

Часи, коли менеджери вели облік клієнтів та історії дзвінків у блокнотах або, у кращому разі, в Excel, відходять у минуле...

Так чи варто боятися зберігати дані в хмарі?

Сьогодні без сайту нікуди. Навіть якщо бізнес працює офлайн, мати сторінку в інтернеті — це вже не примха, а необхідність...

Усе більше компаній розміщують бухгалтерію у хмарі. І це обґрунтовано, адже очевидні переваги бухгалтерії у хмарі витісняють усілякі сумніви. Навіть якщо...

Інтернет-торгівля швидко поширюється світом. Вже понад 70% покупців надають перевагу онлайн-магазинам. Чималою мірою успіх e-shop залежить від швидкості завантаження сайту...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись