Хмарне сховище TuchaSync: огляд, кейси, інструкція

  1. Головна
  2. Блог
  3. Хмарні сервіси
  4. Хмарне сховище TuchaSync: огляд, кейси, інструкція
Категорії

TuchaSync — це cервіс зберігання та обміну файлами, куди можна заховати все, що є на вашому комп'ютері: фото, документи, таблиці, відео, музику, архіви. Увійти в сховище при цьому можна не тільки з комп'ютера, але і з будь-якого пристрою, який вміє підключатися до інтернету, — остання завантажена версія завжди буде доступна.

Щоб наочно продемонструвати можливості TuchaSync, давайте розглянемо кілька тематичних кейсів.

Кейс 1. Спільна робота

Сотрудники контент-отдела регулярно работают над новыми текстовыми и фотоматериалами. Чтобы синхронизироваться друг с другом и отделами, на разных этапах работы они сохраняют свои файлы в папках «На утверждение», «Комментарии» и «Утверждено». А сотрудники других отделов знают, какие материалы уже можно забирать в работу.

Для начала работы с хранилищем заполните форму на сайте sync.tucha.ua. После этого вы получите письмо для подтверждения и дальнейшие инструкции. В целом, процесс быстрый и несложный.

Затем перейдите на страницу авторизации и воспользуйтесь логином и паролем, которые получили в письме при регистрации.

Співробітники контент-відділу регулярно працюють над новими текстовими і фотоматеріалами. Щоб синхронізуватися між собою і відділами, на різних етапах роботи вони зберігають свої файли в папках «На затвердження», «Коментарі» і «Затверджено». А співробітники інших відділів знають, які матеріали вже можна забирати в роботу.

Для початку роботи з сховищем заповніть форму на сайті. Після цього ви отримаєте лист для підтвердження і подальші інструкції. В цілому, процес швидкий і нескладний.

Потім перейдіть на сторінку авторизації і скористайтеся логіном і паролем, які отримали в листі при реєстрації.

 2

Щоб створити нову папку, натисніть +, виберіть Новий каталог, введіть ім'я та натисніть Enter.

 3

Коли потрібні каталоги готові, використовуйте їх на свій розсуд. Наприклад, як герої першого кейса.

4

Кейс 2. Завжди в кишені

Дизайнер Євген весь день працював над проектом, а до закінчення робочого дня зберіг останню версію в TuchaSync. По дорозі додому його осяяла чергова геніальна ідея і, не відкладаючи її на завтра, Женя дістав планшет, скачав зі сховища останню версію і вніс необхідні правки.

Що для цього потрібно? Спочатку скачайте безкоштовний мобільний додаток Nextcloud для Android, iOS або Windows.

5

Відкрийте програму і авторизуйтесь. В полі Адреса сервера введіть:

https://sync.tucha.ua/storage/

Логін і пароль використовуйте ті ж, що і для входу в кабінет.

 6

Готово. У додатку ви побачите всі файли, які раніше завантажували з комп'ютера.

 7

Виберіть потрібний файл і скачайте його.

8

По завершенню роботи завантажте його зі смартфона назад.

9

Кейс 3. Не можна втратити те, що... в хмарі

Менеджер Сергій часто зустрічається з клієнтами. Ноутбук не завжди під рукою, тому презентація та супровідні матеріали зберігаються на флешці. Ось лише біда — флешка регулярно забувається в інших брюках або взагалі в USB-порті клієнтського комп'ютера. Вихід — закинути файли в хмарне сховище і підключатися до нього в будь-який час і в будь-якому місці. Аби був доступ до інтернету, а він зараз є, здається, всюди.

10

В общем, облачное хранилище – вещь и в бизнес-хозяйстве, и в обычной жизни незаменимая. А чтобы убедиться в этом окончательно, протестируйте TuchaSync. Это бесплатно. Пока. :) Оставить заявку на тест можно на сайте sync.tucha.ua.

Попробуйте TuchaSync, друзья, и держите важные файлы всегда при себе. А если у вас появились дополнительные вопросы или вы хотите узнать о других наших облачных решениях, обращайтесь к нам за консультацией 24/7.

Загалом, хмарне сховище — річ і в бізнес-господарстві, і в звичайному житті незамінна. А щоб переконатися в цьому остаточно, протестуйте TuchaSync. Це безкоштовно. Поки що. :) Залишити заявку на тест можна на сайті.

Спробуйте TuchaSync, друзі, і тримайте важливі файли завжди при собі. А якщо у вас з'явилися додаткові питання або ви хочете дізнатися про інші наши хмарні рішення, звертайтеся до нас за консультацією 24×7.

Поділитися:
Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись