Віддалена робота врятує світ. І бізнес [UPD]

 1. Головна
 2. Хмарні рішення
 3. Віддалена робота врятує світ. І бізнес [UPD]
Категорії

[UPD] Зважаючи на посилені заходи карантину та перехід компаній у режим віддаленої роботи, потреба в організації віртуальних офісів зростає. Тож ми оновили та розширили умови спеціальної пропозиції, яка діє до 07.04.2020 включно. А саме: зняли обмеження на акційні конфігурації VPS та додали ще 1 місяць сервісу для зберігання резервних копій TuchaBackup у подарунок (в об'ємі диска замовленого сервісу). А також надали безкоштовне використання необмеженої кількості ліцензій SysElegance Application Server v5 впродовж двох місяців з можливістю їх продовження у разі необхідності вже за додаткову плату. Умови діють за спеціальним промокодом TD-204-0.

Якщо вам теж необхідно швидко та за доступною вартістю організувати віддалені робочі місця, ми допоможемо! Звертайтеся до нас 24х7. Відповімо на всі запитання та надамо швидку допомогу в організації віддаленої роботи для вашої команди. 

Віддалений робочий стіл та віртуальний офіс — що приховується за цими термінами? І чому віддалена робота стає єдиним та незамінним рішенням навіть для тих компаній, які звикли працювати виключно в стаціонарних офісах? 

У цій статті ми розглянемо переваги віддаленої роботи з акцентом на тому, що дистанційна робота у хмарах допомагає зберегти працездатність компанії навіть в умовах карантину та вимушеної ізоляції. Ми розуміємо, що ця тема є вкрай гострою та викликає чимало суперечок і звинувачень у спекуляціях. Та вважаємо за потрібне нагадати про можливості хмар для роботи у будь-яких умовах. Жодної паніки, лише по суті.
 

Що таке віртуальний офіс

Віртуальний офіс — це термінальний сервер у хмарі, на якому розміщене необхідне для роботи ПЗ, важливі дані компанії та облікові записи користувачів. Усе, що є на сервері, призначено для спільного користування. Та кожен співробітник, залежно від його потреб і наданих прав, може користуватися лише необхідними йому для роботи програмами. На сервері можна розмістити будь-що: від архівів і документів до CRM- та ERP-систем, спеціалізованого ПЗ, корпоративної пошти, систем керуванням проектами тощо. 

Скільки це коштує

Організація дистанційної роботи за допомогою хмар — це доступно. Наприклад, для команди до 5 осіб, що працюватиме із середнім навантаженням на віртуальному сервері, розташованому в Німеччині, вартість такого рішення складе 82 євро на місяць. У цьому допоможе наш сервіс TuchaFlex+. Можна скористатися і більш бюджетним варіантом, розгорнувши робочі місця на віртуальних серверах в Україні. Із сервісом TuchaBit для такої ж кількості співробітників і такого ж навантаження вартість роботи у хмарах складе 47 євро на місяць.

Розгорнути віртуальний офіс можна для будь-якої кількості співробітників. Ми допоможемо підібрати рішення як за кількістю ресурсів, так і за вартістю. До того ж, наразі діє спеціальна пропозиція, яка дозволить заощадити при організації віддаленої роботи як для масштабних компаній, так і невеликих команд. Усі деталі є наприкінці статті.

Для кого можна легко організувати віддалену роботу
 • Керівники, менеджмент компанії, фахівці відділів продажу та маркетингу, ІТ-спеціалісти, юристи та будь-які інші співробітники, повноцінна робота яких можлива за межами офісу. Віддалений робочий стіл дозволить працювати за звичним офісним графіком з дому, бути на зв’язку, виконувати задачі в повному обсязі та контролювати важливі процеси.
 • Бухгалтерія. Часто у компаній, незалежно від їх масштабів, немає потреби тримати у штаті бухгалтерів, які працюватимуть щодня в офісі. А перевірити і надіслати документи, сформувати звітність та нарахувати заробітну плату бухгалтер може також у віддаленому режимі, і не тільки під час карантину. Крім того, такий підхід допоможе забезпечити додатковий захист інформації від можливого витоку.
 • Аутсорсери та сторонні фахівці. Послуги підрядників, зазвичай, потрібні на певний проміжок часу. За будь-яких умов для аутсорсерів легко надати обмежений доступ до робочого середовища з потрібними їм програмами та даними, а після закінчення співпраці — закрити за декілька кліків. При цьому хмари забезпечать постійний зв’язок з підрядниками та роботу в єдиному просторі. Щодо сторонніх фахівців, така форма роботи дозволяє залучати їх з будь-якого міста або країни, а також заощаджувати на облаштуванні фізичних робочих місць.

Звісно, це далеко не повний перелік фахівців, для яких віддалений доступ до робочого столу стане у нагоді. Та ми навели всього кілька прикладів на підтвердження того, що така форма роботи є доступною та зручною для більшості фахівців.

Коли не обійтися без віддаленого доступу

Насправді, нелегко перелічити усі випадки, коли може виникнути потреба у дистанційній роботі. Наведемо лише ті, що зустрічаються дуже часто:

 • Звичайно, найбільш актуальний випадок — під час епідемії та карантину. Обмежувальні заходи неминуче впливають на повноцінну роботу компанії, а зупиняти її зовсім — не найкраще рішення. Хмари допоможуть організувати роботу співробітників з дому та убезпечити їх від можливих ризиків, а компанії — забезпечити подальшу працездатність з мінімальними вкладеннями та витратами.
 • У відрядженні або відпустці. Усього кілька секунд — і ви на зв’язку з клієнтами, партнерами та всією командою.
 • Під час зустрічей, переговорів, конференцій тощо. Віддалений доступ до робочого столу дозволить завжди мати необхідні матеріали або презентації під рукою.
 • При відсутності електропостачання або інтернет-з’єднання в офісі. Робоче місце у хмарах не прив’язує користувача до стільця. Значить, можна переміститися з ноутбуком чи планшетом додому або до найближчого закладу, де є потрібні комунікації, і продовжити працювати.
Можливості віддаленого робочого столу
Можливості віддаленого робочого столу
 1. Доступ до робочого середовища з будь-якого куточка планети. Для підключення потрібні лише наявність інтернет-з’єднання та гаджет. Використовувати можна як ПК чи ноутбук навіть з найпростішими технічними характеристиками, так і планшет або смартфон. Робочий стіл з програмами, даними і файлами відкривається за лічені секунди. Звісно, для підключення використовується спеціальний пароль. Та це далеко не всі інструменти захисту інформації при роботі з віддаленим робочим столом.

 2. Безпека підключення. Абикому підключитися до віддаленого робочого столу не вдасться. Доступ можливий тільки для тих користувачів і пристроїв, які заздалегідь внесені до переліку дозволених на термінальному сервері. Додатковий захист можна забезпечити, якщо використовувати  шифрування каналів зв’язку та встановити спеціальний ключ для входу. Інструменти, які дозволяють контролювати всі дії користувачів на сервері, також підвищують рівень інформаційної безпеки.

 3. Єдиний простір для роботи. Хмари об’єднують усіх співробітників в єдиному середовищі, навіть якщо учасники команди зосереджені на різних континентах. Так, у хмарах можна розмістити будь-яке ПЗ, що дозволяє швидко обмінюватися інформацією, розподіляти задачі, контролювати їх виконання та спостерігати за всіма змінами. А ще — встановити спеціалізовані додатки, які допоможуть користувачам у режимі віддаленого доступу провести ті ж збори з колегами або онлайн-зустрічі з партнерами.  

 4. Надійне розміщення даних і програм. Робоче місце у хмарах не передбачає наявність реальних серверів в офісі з усією важливою інформацією. Це допоможе забезпечити дані від потрапляння до рук сторонніх осіб або зловмисників.

 5. Значна економія для власників бізнесу. Йдеться не лише про заощадження на ІТ-обладнанні: закупівлі, обслуговуванні, своєчасній заміні та масштабуванні ресурсів. Не менш суттєво можна зекономити на оренді або купівлі приміщення, комунальних послугах, облаштуванні комфортних робочих місць, витратах на каву, чай, смаколики тощо. Якщо підрахувати, такі витрати обходяться немалою сумою щомісяця. Це особливо відчутно для компаній, які лише розпочинають свою роботу, та стартапів, що зазвичай мають не так багато коштів на старті. Отже, більш розумним рішенням було б вкласти фінанси у розвиток проекту. А ще віддалена робота незамінна для малого та середнього бізнесу, що працює  виключно онлайн, а його співробітники знаходяться у різних містах або країнах.

Про головне

Чи не єдине, що допоможе зберегти працездатність компаній в умовах сьогодення, — це можливість організувати дистанційну роботу у хмарах з мінімальними вкладеннями. На жаль, форс-мажорні ситуації спонукають нас оперативно реорганізовувати роботу бізнесу. Зі свого боку ми завжди готові проконсультувати вас щодо роботи у хмарах та використанні віддаленого робочого столу зокрема. А головне — допоможемо розгорнути віртуальний офіс та організувати робочі місця для всієї команди дуже швидко. Зазвичай, всього лише впродовж дня. Звертайтеся у будь-який час! І будьте здорові.

Спеціальна пропозиція

При замовленні акційного сервісу до 7 квітня 2020 року включно ви отримуєте знижку 200 грн на оплату першого рахунку та 2 місяці сервісу TuchaBackup у подарунок (в об'ємі диска замовленого сервісу). А також надаєм безкоштовне використання необмеженої кількості ліцензій SysElegance Application Server v5 впродовж двох місяців з можливістю їх продовження у разі необхідності вже за додаткову плату. Для існуючих клієнтів акційна пропозиція діє на купівлю нових хмарних сервісів Tucha.ua. Акція не підсумовується з іншими спеціальними пропозиціями.

Промокод TD-204-0

TuchaFlex+

Віртуальні сервери і приватні мережі будь-якої конфігурації в Європі

CPU:
2
RAM:
4 ГБ
SSD:
100 ГБ
IP-адреса
1
TuchaBit

Сервери збалансованої конфігурації за гарну ціну в Україні

CPU:
2
RAM:
4 ГБ
SSD:
100 ГБ
IP-адреса
1

* Оплата здійснюється у гривні по курсу НБУ на перше число поточного місяця.

Поділитися:
Статті по темі

Перерахуємо 12 причин, чому варто використовувати хмарні сервіси в бізнесі ...

Практика показує, що далеко не всі клієнти знають про реальні можливості хмарних серверів і не завжди використовують їх ресурс на 100%...

Переваги перенесення робочих даних в хмару

Я — Володимир Мельник, технічний директор Tucha. Хочу поділитися сучасним підходом до створення безпечної роботи онлайн-сервісів, а саме...

Мене звати Володимир Мельник, і я технічний директор Tucha. Хочу поділитися деякими спостереженнями та висновками, які я зробив впродовж цього...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись