Скільки коштує хостинг веб-сайту у хмарі та як мігрувати

  1. Головна
  2. Хмарні рішення
  3. Скільки коштує хостинг веб-сайту у хмарі та як мігрувати
Категорії

Швидке завантаження сайту, його безперебійна робота та здатність витримувати великі напливи відвідувачів важливі для будь-якого ресурсу, незалежно від того, на базі якої CMS він працює, — WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal або будь-якій іншій. Досягти високих показників продуктивності, окрім іншого, допоможе якісний хмарний хостинг. Розповідаємо, скільки коштує розміщення сайту на базі популярних CMS у хмарі від Tucha , як перенести дані та які переваги у надійності та зручності ви гарантовано отримаєте. 

Що вибрати: shared-хостинг або виділений віртуальний сервер?

Для розміщення веб-проектів у хмарах існує декілька варіантів хостингу:

  • Хмарний хостинг (або shared-хостинг) на базі нашого сервісу TuchaHosting — підходить для невеликих та середніх веб-проектів, наприклад, лендінгу, сайту-візитівки або невеликого інтернет-магазину.

Якщо просто, такий різновид — це свого роду коворкінг, в якому працюють одразу декілька резидентів, що ділять наявні ресурси між собою. У перекладі на мову хостингу це означає, що на одному сервері розміщуються декілька сайтів, між якими розподіляються його потужності. Одна з головних переваг такого виду хостингу — це доступна вартість.

  • Виділений віртуальний хостинг (VPS/VDS) на базі сервісів TuchaBit і TuchaFlex+ — гарне рішення для більш навантажених веб-проектів, зокрема інтернет-магазинів та корпоративних порталів з великою кількістю відвідувачів та користувачів. 

Якщо ваш проект потребує гарантованої кількості виділених обчислювальних ресурсів, а ви бажаєте більшої гнучкості у керуванні та масштабуванні, рекомендуємо звернути увагу саме на віртуальні сервери. Це вже, так би мовити, окремий офіс, усі приміщення (тобто ресурси) якого належать лише одному орендарю. 

Переваги хостингу веб-сайту в хмарі від Tucha

У хмарі від Tucha можна розмістити веб-сайт, що працює на базі будь-якої CMS. Серед найпопулярніших — Drupal, WordPress, Joomla, OpenCart тощо. Тут не згадуємо «Бітрікс: Управління сайтом», бо про це ми писали окрему статтю. Кожен власник сайту зможе підібрати для себе сервіс, що якнайкаще вирішить конкретну бізнес-задачу.

Незалежно від того, який вид хмарного хостингу ви виберете, це забезпечить швидку та надійну роботу сайту та доступ до нього з будь-якого куточка світу, дозволить захистити дані від втрати та пошкоджень і допоможе заощадити кошти на фізичному ІТ-обладнанні. Крім того, ми як провайдер гарантуємо рівень доступності сервісів від 99,0% до 99,9%, залежно від обраного рішення. 

Переваги хостингу веб-сайту в хмарі від Tucha
Скільки коштує хостинг веб-сайтів на базі різних CMS у хмарі від Tucha

Наші ціни єдині для всіх клієнтів та від початку прозорі і доступні на нашому сайті. Якщо ви точно знаєте, що вам потрібно, скористайтеся калькулятором або оберіть один із готових варіантів на сторінці потрібного сервіса.

У іншому випадку ми рекомендуємо звертатися за консультацією та підрахунком до наших фахівців. Вони розпитають, на базі якої CMS працює сайт, скільки дискового простору він займає та які у нього середні показники навантаження на добу, і підберуть найкраще рішення. Попередньо прикинути орієнтовну вартість хостингу можна також самостійно. Для цього слід визначитися з відповідями на два простих запитання:

1.    Який обсяг дискового простору займає сайт наразі та яке його поточне навантаження?

Власники сайтів з невеликим та помірним навантаженням можуть вибрати для хостингу будь-який з наших сервісів — TuchaHosting, TuchaBit або TuchaFlex+. Для проектів, які мають високе навантаження та велику кількість відвідувачів на добу, звичайного хмарного хостингу може бути недостатньо. У такому разі варто вибирати між сервісами, які надають виділені віртуальні сервери, а саме — TuchaBit або TuchaFlex+.

Фахівці Tucha як на старті, так і в процесі допоможуть підібрати ту конфігурацію ресурсів, яка найкраще підійде для вирішення саме вашої задачі.  

2.    Де бажано територіально зберігати дані — в Україні або поза її межами?  

Для хостингу сайтів можна вибрати майданчик як в Україні, так і за кордоном (здебільшого у Німеччині):

  • TuchaHosting — це стабільний хмарний хостинг з дата-центрами поза межами України (переважно у Німеччині). Сервіс має гарантовну доступність послуг на рівні 99,9% та необмежену кількість трафіка, баз даних MySQL-сервера, поштових скриньок і FTP-акаунтів. TuchaHosting просто масшабується, тому можна легко вибрати більший тариф, якщо навантаження на сайт буде зростати.
  • TuchaBit — віртуальні сервери збалансованих конфігурацій (юнітів) на українських майданчиках з гарантованою доступністю послуг 99,0%. Один юніт — це 1 ГБ оперативної пам'яті та 25 ГБ пам'яті жорсткого диска. Масштабується сервіс також додаванням потрібної кількості юнітів.
  • TuchaFlex+ — віртуальні сервери довільних конфігурацій з майданчиками в Європі (переважно у Німеччині). Можна підібрати будь-який необхідний набір ресурсів і так само просто масштабувати його надалі: вибрати потрібний обсяг оперативної пам'яті, розмір жорсткого диска, необхідну кількість процесорів та IP-адрес. Щодо гарантованої доступності послуг, у цьому сервісі вона сягає рівня 99,9%. 
Наочний приклад

Порахуємо, скільки коштуватиме хостинг невеликого сайту, наприклад, лендінгу або сайту-візитівки на базі WordPress, Droopal, Joomla або будь-якої іншої сучасної CMS, який важить до 10 ГБ та має помірний щоденний трафік.

Найімовірніше, для початку ми запропонуємо хостинг, оренда якого коштуватиме:

  • від 4 євро/місяць на базі сервісу TuchaHosting (при оплаті одразу на 12 місяців); 
  • 11,00 євро/місяць, якщо вибрати хостинг на віртуальному сервері на базі українських майданчиків із сервісом TuchaBit;
  • 16,50 євро/місяць, якщо розміщувати сайт на віртуальному сервері в європейських дата-центрах із сервісом TuchaFlex+.

Зазначимо, що у статті всі ціни вказані з урахуванням ПДВ (для тих, хто є платником цього податку). Оплата послуг здійснюється в гривнях за курсом НБУ на перше число поточного місяця. Надається повний пакет бухгалтерських документів.

Тепер детальніше про те, з чого складається вартість кожного з видів хостингу:

  • TuchaHosting:

Для сайту, який важить до 10 ГБ, ми зазвичай пропонуємо тариф 10 ГБ. Оплачувати користування цим тарифом можна на період від трьох місяців: чим довший період користування сервісом оплачуєте, тим більшу знижку отримуєте (діє для переважної кількості тарифів TuchaHosting). Отож при оплаті сервісу на 3 місяці вартість користування хостингом зі знижкою 5% складатиме 4,75 євро/місяць; при оплаті на 6 місяців зі знижкою 10% — 4,50 євро/місяць; при оплаті на 12 місяців зі знижкою 20% — 4 євро/місяць. 

  • TuchaBit:

Нагадаємо, що сервіс складається з віртуальних юнітів (1 юніт — це 1 ГБ оперативної пам'яті та 25 ГБ пам'яті жорсткого диска). Вартість оренди одного юніта складає 9 євро/місяць. Наприклад, для сайту, який важить до 10 ГБ, найімовірніше, ми запропонуємо віртуальну машину, яка буде складатися з одного такого юніта. А це:

  • 1 CPU;
  • 1 ГБ RAM;
  • 25 ГБ SSD.

Додаємо також одну IP-адресу, вартість якої — 2 євро/місяць. Отож маємо віртуальну машину вартістю 11 євро/місяць. Ціна вже також містить два повних знімки диска — snapshots. Більш детально про те, для чого потрібні ці знімки та як саме вони створюються, ми писали у спеціальній статті.

Також для більш зручної та ефективної роботи із сайтами на віртуальних машинах рекомендуємо одразу встановити будь-яку зручну панель керування веб-хостингом, наприклад, ISPManager або Vesta.

  • TuchaFlex+:

Це гнучкий конструктор, який дозволяє зібрати машину будь-якої потрібної конфігурації. Для хостингу сайту розміром до 10 ГБ ми запропонуємо орендувати сервер з таким набором ресурсів:

  • 1 CPU = 2,50 євро/місяць;
  • 1 ГБ RAM = 10 євро/місяць;
  • 10 ГБ SSD = 2 євро/місяць;
  • 1 IP-адреса = 2 євро/місяць.

Всього — 16,50 євро/місяць. До цієї вартості вже входить створення та зберігання двох повних знімків диска віртуальної машини. 

Запропоновані конфігурації є стартовими і залежать від конкретного навантаження кожного окремого клієнта. Якщо надалі навантаження на сайт зростатиме (наприклад, він наповнюватиметься контентом або збільшиться кількість відвідувачів), можна швидко й легко додати необхідну кількість ресурсів або змінити тариф.

Скільки коштує перенесення сайту у хмару від Tucha

Команда Tucha завжди готова допомогти клієнтам з міграцією у хмару веб-проектів на базі Joomla, Drupal, WordPress, OpenCart тощо. Послугу перенесення сайтів ми надаємо безкоштовно.  

Про надійність дата-центрів

Наші потужності розміщуються у безпечних дата-центрах, що відповідають рівню захищеності Tier 3 і вище. Це значить, що ЦОД містять не лише всі основні, а й резервні канали комунікації, наприклад, інтернет-з’єднання, електропостачання тощо. Для користувачів це важливо тим, що будь-які профілактичні та ремонтні роботи всередині дата-центрів не впливають на доступність сервісів.

Про бекапи та їх зберігання

Забезпечити додатковий захист даних допоможе регулярне створення резервних копій та зберігання їх у хмарі. Для цього ми рекомендуємо використовувати хмарний бекап-хостинг на базі сервісу TuchaBackup. Він допоможе надійно розмістити далеко поза межами країни (переважно у Німеччині) усі резервні копії файлів сайту та баз даних та забезпечить доступ до них у будь-який час. Почати можна з конфігурації у 50 ГБ хмарного сховища, вартість якої — 5 євро/місяць. Надалі обсяг сховища можна легко збільшувати у разі потреби.

Про можливість тестування хмарних сервісів

Кожен клієнт Tucha перед початком співпраці має можливість переконатися в тому, що він отримає найкращий сервіс і підтримку, а його сайт — стабільну та швидку роботу. Для цього можна безкоштовно протестувати сервіси впродовж 7 днів. Також фахівці Tucha допоможуть визначитися з відповідним сервісом та конфігурацією (або тарифом), а у разі потреби, — перенести у хмару необхідні дані. 

Про якість та види технічної підтримки

Разом з безперебійним хостингом усі клієнти Tucha гарантовано отримують найкращу технічну підтримку, яка цілодобово на зв’язку. Наша команда зацікавлена у вирішенні задач кожного клієнта і завжди надає швидку відповідь за будь-яким з каналів зв’язку — телефон, електронна пошта, тікет-система. Простоту комунікації, доступність служби технічної підтримки в режимі 24×7 та оперативну допомогу підтверджують численні відгуки наших клієнтів та партнерів. 

На час співпраці можна вибрати один з чотирьох видів техпідтримки, який в процесі роботи також можна буде змінити:

  1. Базова (надається безкоштовно).
  2. Постійне адміністрування сервера (коштує 50% від вартості сервера, але не менш ніж 30 євро/місяць).
  3. Погодинне адміністрування сервера (вартість — 20 євро/год).
  4. Підтримка по гарантії (можна замовити безкоштовно на визначених умовах).
Про оплату сервісів Tucha

Оплатити будь-який сервіс Tucha можна у гривнях. Ми пропонуємо лояльний курс, адже вартість фіксується на весь місяць за курсом НБУ на перше число кожного місяця. Для тих, хто є платником ПДВ, ціна вже містить у собі суму цього податку.

Тепер трішки про те, які способи оплати сервісів доступні в Україні. Можна вибрати будь-який зручний для себе спосіб:

  • розрахунковий рахунок компанії;
  • банківська картка — за допомогою додатка Приват24 або терміналів ПриватБанку;
  • електронний гаманець LiqPay. 

А якщо потрібно оплатити сервіси в євро за допомогою PayPal або Bank Transfer, пропонуємо скористатися послугами нашого партнера в Польщі.

Про бухгалтерські документи та юридичну безпеку

Впродовж усього періоду співпраці клієнти Tucha отримують усі необхідні документи: зокрема акти виконаних робіт, податкові накладні, оригінали рахунків. Для того, аби бухгалтерські питання вирішувались більш швидко та ефективно, ми активно залучаємо електронний документообіг. Та якщо необхідні саме паперові версії будь-яких документів, оперативно їх підготуємо і надамо. 

Співпраця з кожним клієнтом будується на засадах публічного договору (оферти). Якщо необхідно, також надамо паперовий варіант цього документа.

Підсумки

Хостинг веб-сайтів на Drupal, OpenCart, Joomla, WordPress та інших популярних CMS у хмарах від Tucha — це запорука їх стабільної роботи та швидкодії під час будь-яких навантажень. Якщо потреба у ресурсах збільшиться, їх можна швидко та легко додати (або збільшити тариф), або відмовитися від зайвих, якщо потреба зменшиться. При цьому ви отримаєте найкращу цілодобову технічну підтримку, допомогу від фахівців Tucha та зацікавленість у вирішенні задач впродовж усього періоду співпраці.

Звертайтеся за якісним хостингом для свого сайту у будь-який час! Пишіть нам на електронну адресу sales@tucha.ua або телефонуйте за номером +380 44 583-5-583 та отримайте найкраще рішення для розміщення свого проекту у надійних хмарах від Tucha. 

Поділитися:
Статті по темі

Сьогодні без сайту нікуди. Навіть якщо бізнес працює офлайн, мати сторінку в інтернеті — це вже не примха, а необхідність...

На основі одного з впроваджених нами проєктів ми вирішили детально розібрати типовий випадок того, як організувати віддалений офіс для команди з 25 осіб за 3 дні без простоювань у роботі та з мінімальними витратами

Винесення бухгалтерії у хмари — перевірений спосіб забезпечити надійну віддалену роботу з програмами і даними. А для того щоб процес організації не був задачею з кількома невідомими, ми зібрали в одній статті добірку корисних матеріалів з цієї теми: від вибору хмарного провайдера до етапу безпосередньої роботи з даними на сервері. Читайте, користуйтеся та мігруйте впевнено! 

Продовжуємо розповідати про типові приклади вирішення популярних хмарних задач. Наразі розповідаємо про міграцію у хмару сайтів на базі різних CMS, зокрема WordPress, Drupal та Joomla. І робимо це на декількох реальних прикладах наших клієнтів.

Продовжуємо розбирати вирішення типових хмарних задач для клієнтів. На черзі — приклад вирішення ще однієї популярної задачі з перенесення коробкової версії CRM-системи Бітрікс24 у хмару, яку ми нещодавно реалізували для клієнта. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись