Скільки коштує хостинг сайтів на CMS «Бітрікс: Управління сайтом» у хмарі та як перенести дані
- Головна
- Хмарні рішення
- Скільки коштує хостинг сайтів на CMS «Бітрікс: Управління сайтом» у хмарі та як перенести дані
«Бітрікс: Управління сайтом» — одна з найпопулярніших CMS, що допомагає безлічі компаній створювати якісні сайти, інтернет-магазини, а також ефективно керувати ними. Та для того, аби веб-проекти працювали безперебійно та приносили максимум користі, потрібен надійний хостинг, що відповідає усім вимогам розробника програмного продукту.
Tucha вже далеко не перший рік є рекомендованим хостинг-партнером Бітрікс. А значить, наша команда знає все про надійне розміщення та забезпечення стабільної роботи сайтів на CMS від компанії Бітрікс. Для розміщення невеликих веб-проектів у хмарах є влучний сервіс TuchaHosting, а в цій статті розповідаємо і на конкретних прикладах показуємо, як порахувати вартість оренди віртуальної машини для хостингу високонавантажених сайтів з великою кількістю відвідувачів, скільки коштує міграція та які корисні інструменти допоможуть посилити безпеку даних.
Якщо коротко, «Бітрікс: Управління сайтом» — професійна CMS, універсальний програмний продукт для створення і керування сайтами та інтернет-магазинами різних масштабів. Він включає 5 ліцензій:
- Старт.
- Стандарт.
- Малий бізнес.
- Бізнес.
- Ентерпрайз.
Нагадаємо, що Tucha є рекомендованим хостинг-партнером Бітрікс. Це означає, що розробник програмного продукту протестував роботу веб-проектів на базі «Бітрікс: Управління сайтом» у хмарах Tucha та рекомендує нас для надійного хостингу. Сервіси Tucha стабільно забезпечують високу продуктивність проектів, показники якої зазвичай перевищують еталонні якнайменше вдвічі.
Також ми як провайдер гарантуємо:
- надійне розміщення даних далеко за межами офісу або навіть країни, залежно від обраного сервісу;
- швидку роботу сайтів і гарантовану доступність послуг на рівні 99,0-99,9%;
- відмовостійкість системи навіть у часи пікових навантажень;
- просте масштабування ресурсів.
Чому краще віддати перевагу хмарному хостингу, а не фізичним серверам? Хмари не потребують значних фінансових вкладень для старту роботи і витрат на обслуговування ІТ-інфраструктури. Також віртуальні сервери більш захищені від доступу сторонніх осіб та форс-мажорів.
Детальніше про переваги хмарного хостингу від Tucha для проектів на CMS «Бітрікс: Управління сайтом» можна дізнатися на сторінці з рішенням.
Порахувати орієнтовну вартість розміщення веб-проекту на віртуальному сервері зовсім не складно. Для цього варто знати відповіді всього на два запитання:
1. В Україні або за кордоном — де бажано зберігати дані?
Ми пропонуємо на вибір розміщення даних як на території Україні, так і в Європі (переважно у Німеччині).
TuchaBit — це віртуальні сервери з майданчиками в Україні та гарантованою доступністю послуг на рівні 99,0%. Сервери складаються з блоків збалансованих конфігурацій — юнітів. Один юніт містить у собі 1 ГБ оперативної пам'яті та 25 ГБ пам'яті жорсткого диска. Масштабується сервіс додаванням необхідної кількості віртуальних юнітів.
Якщо бажано зберігати дані за кордоном, рекомендуємо звернути увагу на сервіс TuchaFlex+. Це віртуальні сервери гнучких конфігурацій з дата-центрами в Європі (здебільшого у Німеччині) та гарантованою доступністю послуг 99,9%. Сервіс дозволяє зібрати віртуальну машину довільної конфігурації, тобто підібрати будь-який потрібний обсяг оперативної пам'яті, розмір жорсткого диска, необхідну кількість процесорів та IP-адрес. Масштабується TuchaFlex+ теж додаванням довільної кількості ресурсів.
2. Яку ліцензію «Бітрікс: Управління сайтом» планується розміщувати у хмарі?
Від типу ліцензії залежить кількість ресурсів віртуального сервера. Для кожної з ліцензій ми підібрали спеціальну конфігурацію на підставі рекомендацій розробника продукту «Бітрікс: Управління сайтом».
Розглянемо, з чого складається вартість віртуальних машин на базі різних сервісів для розміщення найбільш популярної ліцензії продукту — «Стандарт».
Зазвичай для хостингу сайтів на базі цієї ліцензії ми пропонуємо зібрати віртуальну машину, вартість якої складає 29,00 євро/місяць на базі сервісу TuchaBit (з майданчиками в Україні) та 47,00 євро/місяць на базі TuchaFlex+ (з дата-центрами у Європі). Тут і далі ціни вказано з урахуванням ПДВ (для тих, кому він потрібен). Оплата послуг здійснюється в гривнях за курсом НБУ на перше число поточного місяця.
Тепер більш детально про вартість кожного із сервісів:
TuchaBit:
Нагадаємо, що сервіс складається з юнітів, а 1 юніт — це 1 ГБ оперативної пам'яті та 25 ГБ пам'яті жорсткого диска. Вартість оренди одного юніта — 9 євро/місяць. Для ефективної роботи з ліцензією «Стандарт» у нашій хмарі ми запропонуємо зібрати машину з трьох таких юнітів, вартість оренди яких — 27 євро/місяць. 3 юніти містять:
- 2 CPU;
- 3 ГБ RAM;
- 75 ГБ SSD.
Додаємо 1 IP-адресу за ціною 2 євро/місяць та отримуємо для роботи віртуальну машину, вартість оренди якої складає 29 євро/місяць.
У вартість уже включено два повних знімки диска віртуальної машини — snapshots. Дізнатися детальніше, у чому користь знімків та яким чином вони створюються, допоможе спеціальна стаття.
TuchaFlex+:
Оскільки цей сервіс є гнучким конструктором, він дозволяє зібрати машину довільної конфігурації. Для хостингу ліцензії «Стандарт» влучним рішенням є розгортання віртуальної машини такої конфігурації:
- 2 CPU = 5 євро/місяць;
- 3 ГБ RAM = 30 євро/місяць;
- 50 ГБ SSD = 10 євро/місяць;
- 1 IP-адреса = 2 євро/місяць.
Вартість оренди такої машини складає 47 євро/місяць. Ціна вже містить два повних знімки диска віртуальної машини.
Важливо, що конфігурації, які ми пропонуємо для хостингу кожної з ліцензій «Бітрікс: Управління сайтом», є орієнтовними і залежать від конкретних задач конкретного клієнта. Зазвичай ці конфігурації є стартовими, проте їх вистачає для ефективної роботи з сайтом або інтернет-магазином впродовж тривалого часу. Однак якщо надалі зросте навантаження на сервер та знадобиться більше ресурсів, їх можна легко додати.
Вже в процесі роботи ми запропонуємо той сервіс та конфігурацію для хостингу сайту на CMS «Бітрікс: Управління сайтом», яка відповідає конкретним потребам клієнта.
Фахівці Tucha радо допоможуть перенести веб-проект на базі «Бітрікс: Управління сайтом» на віртуальний сервер від Tucha. Послугу міграції ми надаємо безкоштовно.
Процес перенесення даних здійснюється за декілька простих кроків. Ознайомитися з тим, як розгорнути або перенести сайт на обраній CMS, можна на сторінці рішення.
Про надійність дата-центрів
Усі потужності Tucha розміщуються у безпечних дата-центрах, які відповідають рівню захищеності Tier 3 і вище. Це означає, що майданчики мають як основні, так і резервні канали комунікації, серед яких — інтернет-канали, електропостачання, системи охолодження тощо. Як профілактичні, так і ремонтні процеси всередині ЦОД відбуваються без зупинки систем, отож сервери доступні у будь-який час.
Про резервні копії
Для того, аби посилити безпеку даних та додатково вберегти їх від втрат, рекомендуємо регулярно створювати резервні копії та зберігати їх у хмарі. У пригоді стане хмарний бекап-хостинг на базі сервісу TuchaBackup. Він допоможе розмістити резервні копії файлів сайту та баз даних на віддалених серверах (переважно у Німеччині) і мати цілодобовий доступ до них. Початкова конфігурація складається з 50 ГБ та коштує 5 євро/місяць. Обсяг хмарного сховища можна легко збільшити за потреби.
Звичайно, наші клієнти можуть безкоштовно протестувати роботу з сайтом у хмарі від Tucha впродовж 7 днів. Цього часу зазвичай цілком вистачає для того, щоб перевірити швидкість та стабільність роботи сайту у хмарі, оцінити зручність користування сервісом та якість взаємодії зі службою технічної підтримки.
Перед початком співпраці ми допоможемо підібрати потрібний сервіс і конфігурацію, розгорнемо віртуальну машину та допоможемо з перенесенням даних, якщо це необхідно.
Проста та зрозуміла комунікація зі службою техпідтримки, її доступність 24×7 та швидка реакція на звернення — те, що отримує кожен наш клієнт. І, звичайно ж, безперебійну роботу віртуальних серверів, де розміщується сайт або інтернет-магазин. Над тим, щоб система працювала стабільно, а клієнти отримували найкращий сервіс, ми працюємо цілодобово. На вибір можна замовити один з таких видів технічної підтримки:
- Базова (безкоштовно).
- Постійне адміністрування сервера (50% від вартості сервера, але не менш ніж 30 євро/місяць).
- Погодинне адміністрування сервера (20 євро/год).
- Підтримка по гарантії (безкоштовно на визначених умовах).
Про оплату сервісів
Оплата всіх сервісів та послуг Tucha здійснюється виключно у гривні. Вартість фіксується на весь місяць за курсом НБУ на перше число кожного місяця. Зазначимо, що ціна вже містить у собі ПДВ (для тих, хто є платником цього податку).
Щодо способів оплати сервісів, доступних в Україні, — це оплата на розрахунковий рахунок компанії, оплата банківською карткою (через додаток Приват24 або термінали ПриватБанку) та онлайн-оплата за допомогою електронного гаманця LiqPay.
Якщо є потреба оплатити хмарні сервіси в євро за допомогою PayPal або Bank Transfer (класичних банківських переказів), є можливість скористатися послугами нашого партнера в Польщі.
Про бухгалтерські документи
Кожен клієнт отримує повний пакет необхідних бухгалтерських документів: оригінали рахунків, акти виконаних робіт, податкові накладні тощо. Ми активно підтримуємо електронний документообіг, та якщо потрібні саме паперові версії документів, обов'язково їх надамо.
Про юридичну безпеку
Співпраця клієнтів з Tucha будується на основі публічного договору (оферти). Якщо потрібна його паперова версія, також надамо заяву про приєднання до договору оферти.
Хостинг сайтів та інтернет-магазинів на «Бітрікс: Управління сайтом» у хмарах від Tucha забезпечує надійне розміщення даних, високі показники продуктивності та гарантовану доступність послуг на рівнях 99,0-99,9%. А ви отримаєте найкращу технічну підтримку 24×7, прозорі умови співпраці, а також нашу турботу та оперативну допомогу у вирішенні будь-яких питань.
Якщо у вас теж є задача з розміщення веб-проекту у хмарі, пишіть на sales@tucha.ua або телефонуйте за номером +380 44 583-5-583. Фахівці Tucha радо допоможуть підібрати влучне рішення та перенести дані на надійні віртуальні сервери.