Оптимізований хостинг для проектів на Bitrix: Управління сайтом

  1. Головна
  2. Хмарні рішення
  3. Оптимізований хостинг для проектів на Bitrix: Управління сайтом
Категорії
4

Tucha.ua - рекомендований хостинг-партнер Bitrix.

І це не просто золотий логотип, який власники сайтів на платформі «Bitrix: управління сайтом» шукають на сторінці хостера, - а, в першу чергу, підтвердження надійності сервісу, який забезпечує стабільно високу продуктивність проектів.

 

Власники і адміністратори сайтів на CMS Bitrix знають, що при всіх перевагах даної системи управління контентом важливо правильно вибрати хостинг, так як вона досить вимоглива до ресурсів. Звичайний shared-хостинг не завжди відповідає вимогам продуктивності, особливо, коли мова йде про інтернет-магазині з сотнями товарних одиниць (SKU) і істотним потоком трафіку. Його користувачі не можуть нормально взаємодіяти з контентом і просто залишають сайт, незадоволені швидкістю його роботи. В результаті власники втрачають потенційних покупців, а з ними і можливий прибуток.

Ми поставили перед собою завдання надати власникам сайтів сервіс, адаптований під Bitrix: Управління сайтом, здатний швидко і стабільно працювати при великій кількості трафіку і з великим об'ємом інформації.

Ось що у нас вийшло:

1

Первинний запуск «Моніторингу продуктивності» показав результат на 11 пунктів перевищує еталонний показник системи, непогано для старту, правда?

2

Трохи потанцювавши з бубном Оптимізувавши роботу ОС і BitrixVM, ми отримали результат, що перевищує еталон майже в 1,5 рази. Але і на цьому робота не закінчилася. Ми були впевнені, що можемо краще і продовжили крутити «гайки». Новий результат нам сподобався ще більше:

3

Взявши за гасло давню мудрість: «non est terminus» (немає межі досконалості), ми продовжуємо роботу над оптимізацією систем.

Якщо ваш корпоративний сайт або інтернет-магазин працює під управлінням CMS Bitrix, і ви не просто підтримуєте його працездатність, а хочете прискорити його роботу і утримати користувачів на сайті, тоді ви потрапили за адресою.

Ми пропонуємо готову і оптимізовану програмне середовище для ефективної роботи сайтів на Bitrix: Управління сайтом.

Якщо вам потрібно більше обчислювальних потужностей для вашого сайту, зв'яжіться з нами щоб отримати грамотну консультацію і персональне пропозицію.

Поділитися:
Статті по темі

Наш партнер, веб-студія «Червоний хамелеон», підготував корисну статтю про те, на що варто звертати увагу при виборі хостингу для веб-сайтів на базі платформи «Бітрікс: Управління сайтом». У статті детально розібрані мінімальні та рекомендовані параметри сервера, представлені наші рекомендації як хостинг-провайдера і роздуми партнера як розробника сайтів. 

Нещодавно ми розповідали про те, що таке CRM-системи, чим вони корисні для бізнесу та як забезпечити найбільш ефективну роботу цього програмного забезпечення. Наразі пропонуємо більш детально зупинитися на найпопулярнішій CRM-системі не лише в Україні, а й в країнах СНД, — Бітрікс24. А також на тому, чим хмарні рішення Tucha вигідні для різних тарифів коробкової версії цього програмного продукту. 

Одна з найбільш частих задач, з якою до нас звертаються клієнти, — винесення бухгалтерії у хмару. Скільки це коштує, де можна розміститися та як перенести роботу бухгалтерії на віртуальний сервер — відповіді на всі ці питання ми зібрали в одній статті. Якщо є додаткові запитання або потрібна наша допомога, звертайтеся 24×7!

Інтернет-торгівля швидко поширюється світом. Вже понад 70% покупців надають перевагу онлайн-магазинам. Чималою мірою успіх e-shop залежить від швидкості завантаження сайту...

Як корабель назвеш, так він і попливе. Грамотно підібраний домен стане вашою візитною карткою і неслабим маркетинговим ходом. Крім того, доменне ім'я безпосередньо впливає на індексацію сайту пошуковими системами. Загалом, тема цікава, так що давайте розбиратися...

Закрити
Замовити зворотній дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись