Успішний кейс партнера: як стати провайдером зберігання резервних копій для своїх клієнтів

  1. Головна
  2. Хмарні рішення
  3. Успішний кейс партнера: як стати провайдером зберігання резервних копій для своїх клієнтів
Категорії

Кейс можна використовувати як готову ідею для старту бізнесу або нового напряму в ньому, так і в якості ілюстрації того, що на базі нашого хмари можна з користю для себе і своїх клієнтів реалізувати практично будь-яку сміливу фантазію.

Вихідна позиція і передумови

Орбіс-Т допомагає іншим компаніям оптимізувати і робити більш зручним фінансовий облік за допомогою 1С.

Також компанія продає своїм клієнтам 1С та додатково — інформаційно-технічний супровід (ІТС).

Про збереження даних і бекап до недавнього часу клієнти дбали самі. А іноді, як водиться, і не вважали за потрібне. При цьому з сумними наслідками такої безпечності все одно доводилося розбиратися партнеру.

У чому ідея і як вона була реалізована

З недавнього часу в Орбіс-Т почали використовувати наші послуги, щоб зробити життя своїх клієнтів краще, а свій сон — міцніше. І ось як це було.

Щоб надавати послуги в комплексі, компанія вирішила забезпечити клієнтам надійний захист даних і додала в свою лінійку пропозицію по зберіганню резервних копій на віддалених зарубіжних серверах.

Щоб здійснити це, Орбіс-Т купує у нас великий обсяг хмарного сховища зі значною знижкою і невеликий віртуальний сервер для управління цим сховищем — всього 2 процесора, 1 ГБ оперативної пам'яті і SSD-диск на 10 ГБ. Цих ресурсів досить для роботи операційної системи, панелі управління і служби доступу до файлів, які зберігаються в окремому сховищі, доступ до якого є тільки з цього сервера.

Схематично рішення виглядає так:

uspeshnyj_keys_partnyora_kak_stat_provajderom_2

Ми допомогли налаштувати сховище таким чином, що компанія може роздавати його клієнтам невеликими об'ємами (по 60 ГБ) і сама виступати провайдером послуги хмарного сховища.

Важливо відзначити, що ми ніяк не обмежуємо партнера в ціноутворенні для клієнтів. Партнер сам визначає, яку ціну назвати, щоб отримати прибуток.

Від такої схеми роботи суцільна користь:

  • Клієнти отримують більш повний комплекс послуг. Для них це зручно, тому що все надходить з одних рук. Крім того, вони гарантовано поінформовані про необхідність резервного копіювання та знають, що це легко зробити за допомогою партнера, якому довіряють.
  • Орбіс-Т отримує задоволених клієнтів, додатковий прибуток (в тому числі на налаштуванні резервного копіювання) і нашу традиційно якісну технічну підтримку своєї послуги.
  • Ми теж не в образі і приносимо користь, чого ще бажати. :)
Хороший привід задуматися

У Орбіс-Т вирішили зробити життя клієнтів краще і знайшли рішення, при якому виграють усі. Ви теж можете використовувати наші сервіси, щоб заробити більше, надати своїм клієнтам ще більше зручності і підвищити їх лояльність.

Щоб повторити успішний досвід, обговорити нову ідею або задати додаткові питання, телефонуйте або пишіть нам. Ми раді вам 24/7.

Поділитися:
Статті по темі

Чуйне ставлення та повага вибору — основа наших відносин з клієнтами. І хай по всьому світу чимало компаній намагаються заманити клієнтів шаленими знижками, ми неухильно дотримуємося іншого підходу. Замість величезних знижок раз на рік ми надаємо перевагу свідомому споживанню на постійній основі. Наші принципи — це адекватне ціноутворення та прозора вартість послуг. 

У цій статті розповідаємо, як організувати надійне зберігання резервних копій з хмарами від Tucha, які дані можна розмістити та скільки коштує користування хмарним бекап-хостингом.

Партнерство з Tucha — це не лише про фінансову винагороду. Звичайно, гроші — це важливо, але далеко не все. Перш за все, співпраця з нами — це впевненість у тому, що клієнт, задачу якого передаєш, опиниться в надійних руках та отримає той рівень підтримки, за який не буде соромно. Розповідаємо, як зробити клієнта щасливим, а бізнесу партнера отримати максимум користі, та показуємо, як зареєструватися партнером.

Тепер оплата сервісів Tucha стала ще зручніше! Ви можете швидко і легко оплатити будь-який сервіс в Приват24 або через термінали ПриватБанку...

Ми підготували інтерв'ю з нашим партнером і відмінним фахівцем Михайлом Гузь — комерційним директором групи компаній «Rearden Group».

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись