Успішний кейс партнера: як стати провайдером зберігання резервних копій для своїх клієнтів

  1. Головна
  2. Хмарні рішення
  3. Успішний кейс партнера: як стати провайдером зберігання резервних копій для своїх клієнтів
Категорії

Кейс можна використовувати як готову ідею для старту бізнесу або нового напряму в ньому, так і в якості ілюстрації того, що на базі нашого хмари можна з користю для себе і своїх клієнтів реалізувати практично будь-яку сміливу фантазію.

Вихідна позиція і передумови

Орбіс-Т допомагає іншим компаніям оптимізувати і робити більш зручним фінансовий облік за допомогою 1С.

Також компанія продає своїм клієнтам 1С та додатково — інформаційно-технічний супровід (ІТС).

Про збереження даних і бекап до недавнього часу клієнти дбали самі. А іноді, як водиться, і не вважали за потрібне. При цьому з сумними наслідками такої безпечності все одно доводилося розбиратися партнеру.

У чому ідея і як вона була реалізована

З недавнього часу в Орбіс-Т почали використовувати наші послуги, щоб зробити життя своїх клієнтів краще, а свій сон — міцніше. І ось як це було.

Щоб надавати послуги в комплексі, компанія вирішила забезпечити клієнтам надійний захист даних і додала в свою лінійку пропозицію по зберіганню резервних копій на віддалених зарубіжних серверах.

Щоб здійснити це, Орбіс-Т купує у нас великий обсяг хмарного сховища зі значною знижкою і невеликий віртуальний сервер для управління цим сховищем — всього 2 процесора, 1 ГБ оперативної пам'яті і SSD-диск на 10 ГБ. Цих ресурсів досить для роботи операційної системи, панелі управління і служби доступу до файлів, які зберігаються в окремому сховищі, доступ до якого є тільки з цього сервера.

Схематично рішення виглядає так:

uspeshnyj_keys_partnyora_kak_stat_provajderom_2

Ми допомогли налаштувати сховище таким чином, що компанія може роздавати його клієнтам невеликими об'ємами (по 60 ГБ) і сама виступати провайдером послуги хмарного сховища.

Важливо відзначити, що ми ніяк не обмежуємо партнера в ціноутворенні для клієнтів. Партнер сам визначає, яку ціну назвати, щоб отримати прибуток.

Від такої схеми роботи суцільна користь:

  • Клієнти отримують більш повний комплекс послуг. Для них це зручно, тому що все надходить з одних рук. Крім того, вони гарантовано поінформовані про необхідність резервного копіювання та знають, що це легко зробити за допомогою партнера, якому довіряють.
  • Орбіс-Т отримує задоволених клієнтів, додатковий прибуток (в тому числі на налаштуванні резервного копіювання) і нашу традиційно якісну технічну підтримку своєї послуги.
  • Ми теж не в образі і приносимо користь, чого ще бажати. :)
Хороший привід задуматися

У Орбіс-Т вирішили зробити життя клієнтів краще і знайшли рішення, при якому виграють усі. Ви теж можете використовувати наші сервіси, щоб заробити більше, надати своїм клієнтам ще більше зручності і підвищити їх лояльність.

Щоб повторити успішний досвід, обговорити нову ідею або задати додаткові питання, телефонуйте або пишіть нам. Ми раді вам 24/7.

Поділитися:
Статті по темі

Партнерство з Tucha — це не лише про фінансову винагороду. Звичайно, гроші — це важливо, але далеко не все. Перш за все, співпраця з нами — це впевненість у тому, що клієнт, задачу якого передаєш, опиниться в надійних руках та отримає той рівень підтримки, за який не буде соромно. Розповідаємо, як зробити клієнта щасливим, а бізнесу партнера отримати максимум користі, та показуємо, як зареєструватися партнером.

Тепер оплата сервісів Tucha стала ще зручніше! Ви можете швидко і легко оплатити будь-який сервіс в Приват24 або через термінали ПриватБанку...

Ми підготували інтерв'ю з нашим партнером і відмінним фахівцем Михайлом Гузь — комерційним директором групи компаній «Rearden Group».

У будь-якого стартапера виникає питання: як зменшити фінансові вкладення і збільшити свої шанси на створення успішного проекту? Ми розібралися у цьому та пропонуємо свою відповідь — хмарні технології

переконаний Андрій Мар’ясов, засновник та директор компанії Auspex

Закрити
Замовити зворотній дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись