Перенесення 1С в хмару — це просто

  1. Головна
  2. Хмарні рішення
  3. Перенесення 1С в хмару — це просто
Категорії

Для сучасної компанії важливо не тільки збереження інформації (в першу чергу, фінансової та управлінської), але й швидкий і зручний доступ до неї. Робота повинна бути організована таким чином, щоб кожен співробітник компанії міг працювати з будь-якої точки світу без прив'язки до робочого місця, але при цьому мобільність необхідно врівноважити з безпекою — доступ повинен бути наданий тільки тим, хто має відповідні права, з чітким розмежуванням. Все це вашому бізнесу дадуть хмарні технології.

Проте, багато керівників і бухгалтерів, довіряючи хмарним сховищ найрізноманітніші робочі файли, не поспішають переносити в хмару бухгалтерію, вважаючи, що це дуже складно і дорого. Насправді ж, перенесення 1С в хмару (а саме це ПО використовується переважною більшістю українських компаній для організації фінансової інформації) —процес простий і швидкий. І в цій статті ми будемо намагатись розвіяти основні міфи, пов'язані з переходом на хмарну бухгалтерію.

Чому не треба боятися використовувати 1С в хмарі

При розміщенні фінансової документації та баз даних на виділеному хмарному сервері, залишаються все кращі моменти використання локальних потужностей, але при цьому компанія отримує також ряд незаперечних переваг, недоступних при використанні сервера в коморі:

  • ви отримуєте повністю ізольований віддалений сервер, яким можете розпоряджатися на свій розсуд — конфігурувати, керувати ресурсами, налаштовувати і т.д .;
     
  • доступ адміністратора — тільки у клієнта. Якщо вам потрібно внести зміни в конфігурацію операційної системи або оточення, встановити додаткові програми, ви легко можете зробити це самостійно. Ми можемо допомогти перезавантажити або вимкнути / включити сервер, але в роботу системи маємо право і можливість втрутитися тільки за окремою домовленістю з клієнтом;
     
  • повна конфіденційність — доступ до опублікованими даними маєте тільки ви, навіть співробітники хмарного провайдера не зможуть отримати його без вашого відома. Звичайно, для цього потрібно відразу змінити дефолтні паролі і зберігати нові в надійному місці;
     
  • версія ПЗ на ваш розсуд — ви можете інсталювати будь-яку версію 1С і супутню конфігурацію і при цьому міняти її в будь-який час;
     
  • безпека — сервера розташовані в дата-центрах рівня Tier III в Німеччині, тому ваші дані надійно фізично захищені як від форс-мажорів, так і від дій будь-яких недоброзичливців.

З недоліків такого рішення можна відзначити хіба що вимоги до наявності постійного підключення до інтернету, але, з іншого боку, без інтернет-доступу в наші дні робота офісу і так повністю паралізується.

Чому винести 1С в хмару — це легко

Один з головних аргументів проти використання хмарних технологій для бухгалтерії — це висока складність процесу перенесення даних і первинної настройки сервера для роботи. Однак насправді все не так драматично:

  • найголовніше — ми вам допоможемо! Займаючись цими завданнями щодня протягом останніх кількох років, ми вже з'їли на їх вирішенні не одну сотню собак, тому підкажемо, допоможемо і навіть зробимо все за вас самі, якщо буде потрібно;
     
  • за нашим досвідом повне перенесення бухгалтерії і супутньої фінансової інформації може тривати від кількох годин до кількох днів, в залежності від розмірів баз і кількості співробітників, які повинні мати до них доступ;
     
  • робота в хмарі для користувача виглядає точно так само, як і на локальному сервері, так що забудьте про тривалому навчанні та адаптації співробітників бухгалтерії;
     
  • ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень, тому будь-який, навіть самий несподіваний питання можна вирішити оперативно, щоб залізно вкластися в термін, виділений на міграцію.

Як бачите, перенесення 1С в хмару — завдання цілком буденне, а вигоди, які дає таке рішення, значно переважують незначні тимчасові незручності. Але будьте уважні — якість подальшої роботи і збереження даних сильно залежать від надійності хмарного провайдера — підходьте до вибору зважено!

Поділитися:
Статті по темі

Ми вирішили розібратися, чи варто панікувати українським власникам даного софта і як уберегтися від неприємних наслідків закону...

Завдяки хмарним технологіям є можливість організувати роботу таким чином, щоб мати доступ до необхідних програм і даних навіть під час відсутності електропостачання. Розповідаємо докладніше, як це зробити за декілька кроків.

Так чи варто боятися зберігати дані в хмарі?

Команди, які чітко та злагоджено працюють разом, досягають кращих результатів, генерують більше ідей та швидше реагують на зміни. А все це — підвищує ефективність роботи бізнесу.
Те, наскільки зручно, швидко та без затримок відбувається взаємодія в команді, чимало залежить від інструментів, які залучає команда для організації роботи. Та для того щоб отримати максимум користі, ми пропонуємо організувати роботу фахівців та потрібних їм інструментів (тобто програм, вебзастосунків, систем і даних) у хмарах від Tucha. Розповідаємо, як можна залучити хмари до роботи бізнесу та підвищити ефективність взаємодії між співробітниками.

Безпека інформації — важливе питання сьогодення. Як захистити свої дані? Які практики впроваджують в роботу компанії та що рекомендують робити своїм клієнтам? Обговорили актуальну тему з нашим давнім і надійним партнером Сергієм Басовим, технічним директором ТОВ «ТСПС». 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись