Оренда віртуального сервера для 1С-бухгалтерії

 1. Головна
 2. Бухгалтерія в хмарі
head-img-1268

Перенесення бухгалтерського і фінансового обліку, а також інших корпоративних програм на віртуальний сервер

Переносьте бухгалтерію в хмару
Переносьте бухгалтерію в хмару

Ви можете з легкістю перенести програми бухгалтерського і фінансового обліку (наприклад, 1С:Підприємство), звітності (наприклад, M.E.Doc), додатків «клієнт-банк», інших необхідних для роботи програм (CRM-, ERP-систем, систем електронного документообігу, бази знань компанії, файлових архівів, корпоративної пошти тощо) на віртуальний сервер за межами офісу та, за необхідності, України.

 

Оцініть переваги хмарної бухгалтерії
Оцініть переваги хмарної бухгалтерії

Зберігання програм на локальних пристроях має декілька недоліків. Перш за все, якщо ви розміщуєте документи, архіви та іншу важливу інформацію на фізичних серверах в офісі, до цих даних можуть отримати доступ зловмисники або сторонні особи. По-друге, потужне та надійне ІТ-обладнання потребує значних фінансових витрат на закупівлю, обслуговування та модернізацію ресурсів. Врешті, відображення змін від користувачів у робочому середовищі може відбуватися із затримкою у часі, а співробітники мають доступ до програм лише в офісі. При цьому важливими потребами залишаються постійний зв’язок між співробітниками та швидке оновлення інформації у робочому просторі.

 

Сервіси для розміщення бухгалтерії в хмарі

Перенесіть свою бухгалтерію в хмару, вибравши один з сервісів Tucha

tuchaflex+

1 Розміщення ресурсів за межами України
2 Гнучка конфігурація ресурсів
3 Можливість оренди ліцензійного ПЗ
4 Доступніть 99,9%

Детальніше

Безкоштовний тест

tuchabit

1 Розміщення ресурсів в Україні
5 Збалансована конфігурація за гарну ціну
3 Включено ліцензія Windows SD
4 Доступність 99,0%

Детальніше

Безкоштовний тест

1
Техподдержка

Ви отримаєте кращу технічну підтримку 24/7

Документы

 

Можливі різні варіанти оплати, ПДВ, закриваючі бухгалтерські документи

Отзывы

 

Тільки позитивні відгуки, які можна перевірити

Скільки коштує бухгалтерія в хмарі

Вартість залежить від того, на базі якого сервісу буде реалізована задача

(популярні конфігурації)

Бухгалтерія 2
Бухгалтерія 2
CPU:
1
RAM:
2 ГБ
SSD:
50 ГБ
IP-адреса:
1
Бухгалтерія 5
Бухгалтерія 5
CPU:
2
RAM:
4 ГБ
SSD:
100 ГБ
IP-адреса:
1
Бухгалтерія 10
Бухгалтерія 10
CPU:
4
RAM:
8 ГБ
SSD:
200 ГБ
IP-адреса:
1
Бухгалтерія 20
Бухгалтерія 20
CPU:
8
CPU:
16 ГБ
SSD:
400 ГБ
IP-адреса:
1

Конфігурації орієнтовні і залежать від конкретних задач конкретного клієнта. Всі наші сервіси досить гнучкі і легко масштабуються — ви самі визначаєте конфігурацію своїх серверів, збільшуєте або зменшуєте її в разі потреби. Замовляєте будь-яку кількість серверів обраної конфігурації. Поєднуєте сервери в мережі. Без обмежень по трафіку.

Підібрати іншу конфігурацію на базі сервісу:
Що ви отримуєте після перенесення важливих даних і робочих програм на віртуальні сервери?
 • Мобільність. Підключитися і користуватися бухгалтерією в хмарі можна онлайн 24/7 з будь-якого пристрою і будь-якого куточка світу. Все, що потрібно для підключення, — інтернет-доступ.
 • Економія фінансів на ІТ-обладнанні. Ви не витрачаєте кошти на закупівлю серверного обладнання, його адміністрування та модернізацію. Для доступу до робочого середовища можна використовувати навіть старе обладнання або обладнання з мінімальною апаратною конфігурацією.
 • Надійність і безпека. Дані зберігаються за межами офісу або країни в дата-центрах не нижче рівня Tier ІІІ. Це захищає ваші дані від незаконного вилучення, крадіжки і доступу зловмисників, а також гарантує високі показники відмовостійкості і збереження даних навіть при збоях в подачі електроенергії.
 • Стабільність. Працездатність програм не залежить від локальних збоїв і стабільності енергомережі в офісі компанії.
 • Масштабованість. Збільшити або зменшити кількість ресурсів і створити додаткові робочі місця можна за кілька хвилин.
 • Зручність. Всі співробітники можуть спільно працювати над проектами в режимі реального часу.
 • Швидкий старт. Розгорнути робочі місця для всіх співробітників можна за лічені години.
 • Можливість використання будь-якого ПЗ Microsoft. Встановлюйте своє або орендуйте у нас.
 • Централізоване управління. Керувати обліковими записами та програмним забезпеченням можна через єдиний центр.
Кому буде корисно розміщення бухгалтерських програм та додатків в хмарі?
Керівникам і власникам бізнесу
Керівникам і власникам бізнесу

Перенесення програм і документів на віртуальні сервери — це захист інформації від втрат, виїмки, доступу зловмисників і сторонніх осіб. Ваші дані будуть відновлені навіть після атаки вірусами або технічного збою: за збереження відповідають регулярні знімки системи і можливість робити бекапи. Крім того, всі ІТ-ресурси легко масштабуються, що дозволяє не витрачати час і гроші на їх заміну. А завдяки мобільності можна відстежувати всі зміни і дії співробітників в робочому просторі.

Співробітникам
Співробітникам

Дистанційна бухгалтерія в хмарі полегшує роботу всім користувачам, оскільки забезпечує швидке оновлення даних в програмах і документах, а також надає можливість працювати в будь-який час.

Ще більше переваг

 

Відгуки наших клієнтів

Пользуемся услугами удаленного доступа к 1с и бухгалтерии. Помогли все настроить на сервере быстро и оперативно, предоставили возможность протестировать работу на нескольких конфигурациях. До сегодня все работает стабильно и бесперебойно :) За это отдельная благодарность! Однозначно рекомендую, ребята профессионалы своего дела, приятно что в Украине есть высокого уровня специалисты, которые, подсказали и реализовали решение для нашей задачи!

Читати далі
Даніель
Куратор проекту
YEPO

За все время взаимодействия показали себя как надежные партнеры. Все работы выполняются оперативно и с высоким уровнем профессионализма. Это компания которой можно доверять!!! Спасибо личное Вадиму!!! Профи в своем деле... приятно вести дела!

Читати далі
Олександр
Приватний підприємець
ПП Медведєв

Наша співпраця із Tucha.UA сягає 2013 року, а тому маємо підставу цього провайдера хмарних рішень вважати надійним партнером. Наше партнерство із Tucha.UA стосується набудовування нами для наших клієнтів уявної інфраструктури уявних лічильних машин для роботи із розмаїтим прикладним програмним забезпеченням, як ось - ПП "1С", ПП "M.E.Doc" тощо.

За час, що минув, вже маємо напрацьовані шаблони, тому-то спроможні доволі хутко...

Читати далі
Кошелюк Роман
Науково-виробниче підприємство «Логіка»

Сотрудничаем с компанией Туча уже 2-3 года. За это время показали классный сервис, быстрое решение любых вопросов (которых, кстати, практически нет :) кроме открытия новых услуг), очень стабильная работа всех сервисов.

Отдельная благодарность партнерскому отделу за сотрудничество. 

Могу ручаться за этих ребят!
 

Читати далі
Олексій Дюбанов
Власник
CRM Genesis

Спасибо огрномное за вашу работу! В ваших консультациях, сервисе и поддержке уверена на все 100%. По отзывам наших пользователей могу сказать, что вы держите высокую планку. Молодцы, спасибо!

27.06.2019

Читати далі
Олена
керівник відділу продажу
Група компаній "Форт"

Ребята, спасибо за работу!!! Всем рекомендую — надежно и без проблем!!!

Читати далі
Вікторія
ТОВ Укрпродснекгруп

Перешла на этот хостинг 2 года назад и очень рада! Сразу решилось большое количество мелких дел (по которым регулярно меня дергали). Я спокойна з все наши хостинги. В случае каких-либо проблем ребята всегда поставят в известность и предложат пути решения. 24/7 служба поддержки всегда на связи и готовы ответить на все вопросы.

Читати далі
Аліна
Маркетинг директор
Atelier Lilu

Одна из лучших сервисных компаний с которой приходилось работать в Украине. Моментальная реакция на любой запрос, качественное предоставление услуг и в целом приятная команда. Желаю вам успехов и заслуженного роста!

Читати далі
Artem
CEO Thehrdwood

Все отлично, рекомендую.

Читати далі
Олег Лемеш
Алло Правник

Уважаемые коллеги, от всего нашего коллектива хочу поблагодарить за четкую и слаженную работу! Всегда оперативно, компетентно и доброжелательно. Отличная служба поддержки - вежливы, проактивны и всегда на высоком уровне. Надеемся на дальнейшее сотрудничество и дружбу!!!

Читати далі
Світлана
DARES LOGISTICS
Статті по темі

Щось на зразок передмови Мене звуть Володимир Мельник, і я наркоман уже 13 років відповідаю за технічні аспекти роботи нашої компанії. Будучи не тільки письменником, але і в якійсь мірі ...

Часи, коли менеджери вели облік клієнтів та історії дзвінків у блокнотах або, у кращому разі, в Excel, відходять у минуле...

Усе більше компаній розміщують бухгалтерію у хмарі. І це обґрунтовано, адже очевидні переваги хмарної бухгалтерії витісняють усілякі сумніви. Навіть якщо...

Тепер оплата сервісів Tucha стала ще зручніше! Ви можете швидко і легко оплатити будь-який сервіс в Приват24 або через термінали ПриватБанку...

Ми вирішили розібратися, чи варто панікувати українським власникам даного софта і як уберегтися від неприємних наслідків закону ...

Перерахуємо 12 причин, чому варто використовувати хмарні сервіси в бізнесі ...

У цій статті ми будемо намагатись розвіяти основні міфи, пов'язані з переходом на хмарну бухгалтерію...

Практика показує, що далеко не всі клієнти знають про реальні можливості хмарних серверів і не завжди використовують їх ресурс на 100%...

Ми використовуємо cookie.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики.

ПрийнятиВідмовитись