Хостинг проектів на «Бітрікс: Управління сайтом» у TuchaBit

 1. Головна
 2. Хмарні рішення
 3. Хостинг проектів на «Бітрікс: Управління сайтом» у TuchaBit
Категорії

Раді повідомити, що ми відкрили сервіс TuchaBit для хостингу проектів на "Бітрікс: Управління сайтом"! Тепер ви можете розмістити свій проект і на нашому українському майданчику.

Про сервіс TuchaBit

TuchaBit — сервіс збалансованих конфігурацій, відпочатку створений для розміщення проектів на платформі Microsoft Windows. Дата-центри, на базі яких надається сервіс, знаходяться на території України, тож рішення актуальне для тих користувачів, яким зберігання даних поза межами нашої країни не є критичним.

Із сервісом TuchaBit ви можете перенести у хмару як окремі робочі додатки, так і всю ІТ-інфраструктуру компанії. Наприклад, винести за межі власного офісу або підприємства CRM-, ERP-систему, телефонію, бухгалтерський облік та будь-які інші проекти, що працюють на базі Windows.

У вартість кожного сервера вже включено ліцензію Windows Server Datacenter. Ліцензії термінального доступу можна взяти в оренду або використовувати свої.

Серед найбільш популярних конфігурацій — варіації у 2, 4, 8, 16 та більше юнітів. Ви можете обрати будь-яку конфігурацію залежно від потреб та завдань, які потрібно вирішити. Фахівці нашої служби підбору рішень допоможуть вам визначитися із найкращим варіантом, аби обраних ресурсів вистачило для швидкої та стабільної роботи, а ви не витрачали зайві кошти на ресурси, які по факту не будуть використуватися.

Переваги сервісу TuchaBit

Вагомою перевагою сервісу є більш доступна вартість, у порівнянні з TuchaFlex+, потужності якого розміщено за межами території України (переважно — у Німеччині). Гарантована доступність сервісу при цьому складає 99,0%.

Розрахувати вартість необхідної вам конфігурації можна на нашому сайті за допомогою спеціального калькулятора.

Розміщення робочих місць та всіх важливих додатків у хмарах TuchaBit забезпечує:

 • надійне зберігання даних;
 • захист інформації від пошкоджень та вилучення зловмисниками;
 • можливість шифрування каналу передачі даних;
 • економію коштів на облаштуванні власних серверних та модернізації ресурсів;
 • заощадження фінансів на ліцензуванні ПЗ;
 • доступ до робочих даних з будь-якого куточку світа та будь-якого пристрою 24/7;
 • гнучке масштабування ресурсів у межах конфігурацій;
 • кращу технічну підтримку та допомогу з будь-якого питання.

Додаткову надійність розміщення застосунків та даних у хмарах забезпечують снапшоти — знімки системи, тобто образи диска вашої віртуальної машини. Вони дозволяють відновити роботу і повернути систему до того стану, в якому вона була на момент зняття знімку. У вартість сервісу TuchaBit будь-якої конфігурації вже включено вартість двох таких знімків.

Якщо ви бажаєте дізнатися вартість сервісу для вирішення конкретної задачі, обрати потрібну конфігурацію або просто дізнатися більше про сервіс TuchaBit, як для класичного використання, так і для хостингу проектів на "Бітрікс: Управління сайтом", телефонуйте або пишіть нам. Ми на зв’язку 24/7 і завжди допоможемо!

Поділитися:
Статті по темі

Сьогодні без сайту нікуди. Навіть якщо бізнес працює офлайн, мати сторінку в інтернеті — це вже не примха, а необхідність...

Інтернет-торгівля швидко поширюється світом. Вже понад 70% покупців надають перевагу онлайн-магазинам. Чималою мірою успіх e-shop залежить від швидкості завантаження сайту...

На основі одного з впроваджених нами проєктів ми вирішили детально розібрати типовий випадок того, як організувати віддалений офіс для команди з 25 осіб за 3 дні без простоювань у роботі та з мінімальними витратами

Нещодавно ми розповідали про те, що таке CRM-системи, чим вони корисні для бізнесу та як забезпечити найбільш ефективну роботу цього програмного забезпечення. Наразі пропонуємо більш детально зупинитися на найпопулярнішій CRM-системі не лише в Україні, а й в країнах СНД, — Бітрікс24. А також на тому, чим хмарні рішення Tucha вигідні для різних тарифів коробкової версії цього програмного продукту. 

Часи, коли менеджери вели облік клієнтів та історії дзвінків у блокнотах або, у кращому разі, в Excel, відходять у минуле...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись