CRM-системи у хмарі

 1. Головна
 2. Хмарні рішення
 3. CRM-системи у хмарі
Категорії

Часи, коли менеджери вели облік клієнтів та історії дзвінків у блокнотах або, у кращому разі, в Excel, відходять у минуле. Наразі існує чимало більш ефективних засобів для взаємодії з клієнтами, підвищення якості роботи з ними, збільшення показників продажів та оптимізації маркетингу. Серед таких, зокрема, — CRM-системи, які допомагають керувати відносинами з клієнтами. Однак для того, аби ці системи працювали стабільно і швидко, їм потрібен якісний хостинг. І забезпечити його якнайкраще допоможуть хмарні рішення від Tucha.

CRM-системи: що це і з чим їх їдять

В Україні CRM-системи лише на шляху набуття популярності. Звісно, наздоганяти за кількістю підприємств, що користуються CRM-системами, приміром, США, нам ще довго: там цей показник складає близько 90%. Проте і в Україні динаміка теж позитивна: за останній рік кількість компаній, які долучаються до таких новітніх рішень, збільшилася вдвічі.

Тож розглянемо, що таке CRM-система, які її переваги та як саме вона спрощує роботу компаній.

CRM-sistemi u hmarі_2

CRM-система — це прикладне програмне забезпечення для підприємств, що допомагає більш ефективно взаємодіяти з клієнтами, упорядковувати, планувати та керувати роботою з ними.

А саме, це рішення допомагає:

 • Збирати і зберігати інформацію про кожного клієнта, фіксувати всі дзвінки та повідомлення. Таким чином, жодне звернення клієнта не залишиться без відповіді, а менеджери не забудуть вчасно зателефонувати користувачеві.
 • Об’єднувати всі канали комунікації з клієнтами в єдиному просторі.
 • Відстежувати потреби і вподобання клієнтів, сегментувати користувачів.
 • Контролювати увесь процес продажів (формувати звітність).
 • Отримувати аналітику в режимі реального часу.
 • Вести документообіг.
 • Працювати з біллінговою системою та онлайн-оплатами.
 • Відстежувати календарі з робочими процесами, проектами та завданнями тощо.

Зважаючи на таку низку можливостей, CRM-системи допомагають підвищити показники роботи компанії, адже надають такі переваги:

 1. Високу конверсію лідів завдяки збору і обробці потреб клієнтів.
 2. Підвищення лояльності клієнтів через побудову клієнтоорієнтованої роботи.
 3. Простоту та прозорість ведення усіх робочих процесів.
 4. Підвищення показників продажів.
 5. Планування розвитку підприємства на основі отриманої статистики та аналізу.
 6. Оптимізацію маркетингових компаній.

Серед найбільш поширених CRM-систем, які використовують українські компанії, — amoCRM, Bitrix24, Terrasoft, Hubspot, Zoho тощо. А найчастіше організовують роботу завдяки CRM-системам ті компанії, що займаються продажами; надають послуги; пов’язані з ІТ-галуззю, промисловістю, сферою транспорту та зв’язку.

Тож такий набір інструментів та можливостей в єдиній системі — потужний засіб для підвищення ефективності компанії та збільшення продажів. Проте нестабільна або повільна робота програмного забезпечення може негативно вплинути на діяльність усього підприємства. Щоб запобігти цьому, потурбуйтесь про надійний хостинг для CRM-системи.

Переваги хмар для CRM-систем

Хмарний хостинг від Tucha для CRM-систем — це:

 • Стабільна і швидка робота програмного забезпечення. Хмарні сервіси Tucha допомагають забезпечити якісну роботу CRM-системи, адже вони мають гарантовану доступність 99,0 та 99,9% залежно від місцерозташування дата-центрів. Крім того, робота систем не залежить від потужності ІТ-обладнання, що використовується в офісі.
   
 • Надійний захист даних. Уся інформація зберігається за межами компанії, а саме — на віртуальних серверах, тож зловмисникам або просто стороннім особам куди складніше отримати доступ до цих даних. До того ж, додатковий захист забезпечують знімки системи (снапшоти), які вже включено до наших сервісів TuchaFlex+ і TuchaBit, та можливість робити і зберігати резервні копії даних із сервісом TuchaBackup.
   
 • Скорочення витрат. Із хмарами не потрібно витрачатися на закупівлю потужного ІТ-обладнання, його оновлення та заміну. Можна замовити ту конфігурацію сервісу, яка необхідна для вирішення конкретної задачі, а всі ресурси легко масштабувати відповідно до потреб компанії.
   
 • Мобільність. Працювати із CRM-системою можна будь-де та будь-коли, а для доступу до програмного забезпечення не потрібне надпотужне обладнання. Тож підключитися до робочого середовища можна з будь-якого куточка світу зі смартфона або планшета. Головне — це наявність-інтернет доступу.
Сервіси Tucha для хостингу CRM-систем і не тільки

Для хостингу CRM-систем у хмарах ми пропонуємо такі сервіси:

TuchaFlex+ — віртуальні сервери будь-яких конфігурацій з дата-центрами поза межами України (переважно — у Німеччині). Гарантована доступність сервісу складає 99,9%.
TuchaBit — хмарні сервери збалансованих конфігурації з майданчиками в Україні та гарантованою доступністю 99,0%.
Різниця між цими двома сервісами полягає у гнучкості конфігурацій, гарантованій доступності, територіальному розташуванні дата-центрів, а відповідно — і у вартості.

Для створення і зберігання резервних копій окремих файлів ми створили сервіс TuchaBackup. Він допоможе відновити важливі дані, документи та архіви у разі критичних ситуацій. А розмістити файли будь-яких форматів у хмарі, синхронізувати та обмінюватися ними будь-коли можна завдяки хмарному сховищу TuchaSync. Сервіс зберігає дані на віддалених серверах поза межами України (здебільшого у Німеччині).

Розрахувати вартість необхідного сервісу та його конфігурації можна самостійно: для цього скористайтеся калькуляторами TuchaFlex+, TuchaBit, TuchaBackup, TuchaSync. Та якщо ви не бажаєте довго розбиратися у сервісах і підбирати необхідний, звертайтеся до нас. Ми радо допоможемо визначитися з потрібним сервісом.

CRM-sistemi u hmarі_3
Підсумок

Тож CRM-система — це відмінне рішення для автоматизації роботи компанії, покращення взаємодії з клієнтами та роботи над підвищенням продажів. А для того, щоб отримати максимум користі від неї, потурбуйтесь про якісний хостинг для CRM-системи разом із хмарами Tucha. Вони забезпечать якісну та швидку роботу CRM-системи, допоможуть надійно розмістити і зберігати дані, нададуть стабільний доступ до них та заощадять кошти на ІТ-обладнанні. А ми завжди готові надати допомогу та обрати найкраще рішення для ваших задач. Телефонуйте або пишіть нам 24/7!

Поділитися:
Статті по темі

Я — Володимир Мельник, технічний директор Tucha. Хочу поділитися сучасним підходом до створення безпечної роботи онлайн-сервісів, а саме...

Мене звати Володимир Мельник, і я технічний директор Tucha. Хочу поділитися деякими спостереженнями та висновками, які я зробив впродовж цього...

Перерахуємо 12 причин, чому варто використовувати хмарні сервіси в бізнесі ...

Переваги перенесення робочих даних у хмару

Так чи варто боятися зберігати дані в хмарі?

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись