Зустрічайте новий сервіс TuchaMetal — потужні фізичні сервери в Європі

 1. Головна
 2. Блог
 3. Хмарні сервіси
 4. Зустрічайте новий сервіс TuchaMetal — потужні фізичні сервери в Європі
Категорії

Презентуємо сервіс з надання в оренду фізичних серверів за кордоном для максимальної продуктивності! Час від часу ми отримуємо запити про надання в оренду фізичних машин від клієнтів, яким з тих чи інших причин не підходять машини віртуальні. На основі цього попиту й створено сервіс TuchaMetal — фізичні сервери в європейських сертифікованих дата-центрах (переважно у Франції), що надаються нашим польским партнером Tucha Sp. z o.o.

Кому підійде TuchaMetal

Сервер на базі TuchaMetal — це окрема фізична машина, яка розміщується у серверній стійці в надійному дата-центрі, що відповідає рівню захищеності Tier 3 і вище. На час оренди у повному розпорядженні клієнта знаходяться всі ресурси машини: диски, оперативна пам’ять, процесори. Таким чином, виділений сервер майже нічим не відрізняється від звичайної фізичної машини, яка знаходиться у клієнта в офісі, окрім віддаленого розташування та, відповідно, підвищеного рівня захищеності від доступу сторонніх осіб і форс-мажорів.

Сервіс підійде для вирішення задач, пов’язаних з високими навантаженнями та підвищеними вимогами до обчислювальних ресурсів. Наприклад, якщо інтернет-магазин має велику кількість відвідувань (в середньому від 10000 користувачів на добу), і ця цифра постійно зростає, ймовірно якнайкраще підійде саме виділений сервер. Рішення також може бути доречним, якщо на сервері планується розміщувати вебпроєкти, що працюють зі складними обчислювальними процесами (скажімо, масштабні онлайн-ігри), розробляти додатки, зберігати великі об’єми баз даних тощо.

Кому підійде TuchaMetal
Ціна питання

Ми можемо запропонувати декілька варіантів комплектації сервера з наявних та допомагаємо визначитися з тією конфігурацією, що найкраще підійде для конкретної задачі клієнта. З часом, якщо знадобиться додаткова кількість ресурсів — більше оперативної пам'яті, дискового накопичувача, пропускної спроможності мережевого інтерфейсу, кількості IP-адрес тощо, їх також можна буде опціонально додати.

Доступність конкретної конфігурації необхідно уточнювати на момент замовлення. У вартість оренди кожної фізичної машини вже входить вартість користування хмарним сховищем резервних копій TuchaBackup (в обсязі дисків орендованого сервера).

Оплату за користування послугами можна здійснювати за допомогою платіжної онлайн-системи PayPal або класичних банківських переказів (Bank Transfer) через нашого партнера в Польщі.

Що отримує клієнт

TuchaMetal, як і будь-який з сервісів Tucha, забезпечує:

 • надійне розміщення програм і даних далеко поза межами офісу та навіть країни;
 • додатковий захист інформації від втрат, пошкоджень, доступів зловмисників тощо;
 • відмовостійкість і гарантовану доступність послуг на рівні 99,9%;
 • стабільний доступ до розміщених програм та даних 24×7 з будь-яких пристроїв та всіх куточків світу, де є інтернет-з’єднання.
Про технічну підтримку

Як і у випадку з іншими нашими сервісами, разом з якісними послугами ви гарантовано отримаєте найкращу цілодобову технічну підтримку, яка дійсно зацікавлена у вирішенні ваших задач, швидку відповідь з будь-якого питання та допомогу від наших фахівців впродовж усього періоду співпраці.

За замовчуванням користувач, який орендує фізичний сервер, самостійно вибирає, встановлює та адмініструє операційну систему, а також необхідне для роботи прикладне програмне забезпечення. Адміністратору сервера надаються Root-права. Доступу до системи замовника ми не маємо, тому забезпечуємо працездатність сервера лише на апаратному рівні та допомагаємо консультаційно. Це базова технічна підтримка, вона безкоштовна і підходить тим, хто володіє відповідними навичками або має у штаті грамотного ІТ-фахівця.

Якщо ж вам потрібна допомога фахівців Tucha в адмініструванні виділеного фізичного сервера, рекомендуємо обрати один з видів технічної підтримки, за вибору яких ми візьмемо на себе роль адміністраторів вашого сервера та надамо весь комплекс послуг відповідно до вибраного типу:

 • Постійне адміністрування сервера. Ми беремо вашу фізичну машину на облік, постійно моніторимо стан системи та оперативно усуваємо недоліки, якщо ті раптом виникають. За цього типу підтримки ми маємо право доступу до системи і можемо вирішувати питання всередині неї. Вартість такої роботи складає 50% від вартості сервера, але не менше ніж 30 євро/місяць та не більше ніж 300 євро/місяць.
 • Погодинне адміністрування сервера. Права адміністратора маємо лише на час проведення разових робіт всередині системи замовника, наприклад, для усунення помилок з боку операційної системи або програмного забезпечення. Вартість користування послугою складає 20 євро/годину.
 • Підтримка по гарантії. Забезпечує той же рівень підтримки, що і з постійним адмініструванням сервера, але безкоштовно. Як і для віртуальних серверів, цей вид технічної підтримки надається на визначених умовах.

Більш детально про умови, на яких можна скористатися підтримкою по гарантії, а також про кожен з видів технічної підтримки можна дізнатися на нашому сайті або у статті.

Який би вид підтримки ви не вибрали, ми як хмарний провайдер завжди за замовчуванням відповідаємо за безперебійне електропостачання на майданчику та стабільне інтернет-з’єднання з фізичною машиною, а також за її працездатність і належний технічний стан ресурсів.

 


 

Телефонуйте нам за номером +380 44 583-5-583 або пишіть на електронну адресу sales@tucha.ua, щоб отримати найкраще рішення своєї задачі. Tucha завжди на зв’язку!

Поділитися:
Статті по темі

Вибір віддалених серверів стає все ширшим. Як серед усього різноманіття вибрати найбільш влучне рішення для своєї задачі? Пропонуємо разом розібратися у видах віддалених серверів, які ми пропонуємо до оренди своїм клієнтам, і з’ясувати, в яких випадках найбільш корисними будуть віртуальні машини з їх вагомими перевагами, а коли є сенс звернути увагу на фізичні сервери.

[UPD] Доповнили статтю інформацією з відповідями на часті запитання від клієнтів про типи ліцензій термінального доступу — «на пристрій» та «на користувача».

Винесення робочих даних у хмару та налаштування віддаленого доступу до них — задача з підвищеним попитом. Якщо замовнику потрібна машина на базі операційної системи Microsoft Windows Server і підключення до віддаленого робочого столу трьом і більше користувачам, значить, йому потрібен і спеціальний програмний продукт для цього — Microsoft Remote Desktop Services (RDS). У статті розповідаємо про головні особливості користування ліцензією: для чого вона потрібна, які можливості надає, як користуватися продуктом та скільки це коштує.

При роботі користувачів на віртуальних серверах важливим аспектом є правильне завершення робочого сеансу. Від цього значно залежить безпека і цілісність даних, а також продуктивність роботи самого сервера. У статті розглянемо докладніше, що слід зробити перед виходом з сервера, як коректно завершити сеанс та яких ризиків це допоможе уникнути надалі. 

Поки що не придумали нічого більш надійного для роботи сайтів, ніж розміщення їх у хмарах. Та як організувати хмарний хостинг і що для цього потрібно? З чого почати та на які важливі аспекти звернути увагу? Ми регулярно отримуємо такі запити від клієнтів і допомагаємо швидше зорієнтуватися у вирішенні цієї задачі за допомогою розгорнутих матеріалів у блозі Tucha. А наразі зібрали всі корисні статті в одній, аби під рукою завжди був покроковий гайд. Користуйтеся!

Віддалені сервери — поняття не нове, але часом їх вибір може здатися непростою задачею. Віртуальні та фізичні, гнучкі конструктори і ті, що складаються зі збалансованих наборів ресурсів, з дата-центрами в Україні або за кордоном... Чим усі вони відрізняються та на чому зупинити вибір? Ділимося головною інформацією про сервіси Tucha, на базі яких доступна оренда віртуальних та фізичних серверів. Стаття допоможе краще зорієнтуватися та більш усвідомлено визначити, який саме із сервісів підійде для вирішення тієї чи іншої задачі.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись