Tucha на BIT-2019

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на BIT-2019
Категорії

19 вересня у столиці відбувся Міжнародний ІТ-форум BIT-2019, присвячений інфокомунікаціям та хмарним сервісам. Звісно, ми не оминули увагою таку подію і взяли в ній активну участь.

Tucha na BIT-2019_8-min

День видався феєричним, адже ми презентували нашу головну новину та водночас важливий крок для всього хмарного ринку України — запуск сервісу надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів TuchaKube.

Tucha na BIT-2019_15-min

Наш технічний директор Володимир Мельник виступив на форумі з доповіддю «TuchaKube: горизонтально-масштабований хостинг з підтримкою автоматизації розробки, тестування та публікації веб-додатків у хмарі», де розкрив основні можливості, переваги та особливості застосування платформи. До речі, якщо ви не потрапили на BIT-2019, є чудова нагода переглянути виступ Володимира Мельника на сторінці у Фейсбуці. А ще дізнатися більше та побачити, як працює платформа TuchaKube, можна з нашого нещодавнього вебінару.

Tucha na BIT-2019_12-min

Окрім цього, на нашому YouTube-каналі ви знайдете інші повчальні та ознайомлювальні відео щодо контейнерної інфраструктури та сервісу TuchaKube. Канал буде поповнюватися новими відео, тож підписуйтесь, щоб нічого не пропустити!

Tucha na BIT-2019_10-min

Після доповіді усі зацікавлені зібралися коло нашого стенду, де Володимир продемонстрував роботу платформи, відповів на запитання слухачів і ближче познайомив їх з перевагами сервісу.

Tucha na BIT-2019_9-min

Втім, учасників заходу коло стенду Tucha наша команда збирала впродовж усього дня, адже виглядали ми, як завжди, яскраво. :) Багато спілкувалися, обговорювали хмари та їх користь для вирішення будь-яких задач, а завершили день традиційним розіграшем призів: обрали власників фірмових чашок та цінних грошових сертифікатів. А ще — сертифікату на користування сервісом TuchaKube, аби переможець міг особисто оцінити всі переваги першого в Україні сервісу контейнерної інфраструктури. Тож вітаємо власників призів та чекаємо на щасливчиків у родині Tucha! І, звісно, на всіх тих, хто теж зацікавлений у найкращих рішеннях для бізнесу.

Tucha na BIT-2019_14-min
Tucha na BIT-2019_6-min

Дякуємо організаторам заходу за якісне проведення конференції! Були раді зустріти давніх партнерів та колег і отримати купу нових цікавих знайомств. До нових зустрічей, друзі!

Поділитися:
Статті по темі

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись