Презентація кейсу TuchaKube на BIT&BIS-2020

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Презентація кейсу TuchaKube на BIT&BIS-2020
Категорії

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Tucha на конференції

Практичної інформації від доповідачів було чимало. Підіймалися теми хмарних технологій, інтернет-речей, смарт-рішень для бізнесу, безпеки даних тощо.

Технічний директор Tucha Володимир Мельник теж виступив з цікавою доповіддю. Володимир вперше презентував кейс з реалізації ІТ-проектів за допомогою потужних можливостей інноваційного сервісу TuchaKube. Якщо раптом ви пропустили наш виступ, перегляньте відео з доповіддю просто зараз. А більш детально ознайомитися з можливостями TuchaKube допоможуть наші відеоогляди на YouTube-каналі.

Tucha на конференції
Tucha на конференції

Окрім цікавої доповіді, запам’яталися ми учасникам заходу і своїм незмінно яскравим стендом та активною командою. :) Охоче спілкувалися з гостями про хмари, більш детально розповідали про TuchaKube та особливості контейнерної інфраструктури. Завершили день традиційним розіграшем сертифікатів на сервіси Tucha та наших фірмових чашок. Впевнені, ці призи неодмінно стануть у нагоді переможцям. Чекаємо на власників сертифікатів, а  також на всіх, хто теж бажає покращити роботу свого бізнесу завдяки хмарам, у родині Tucha!

Tucha на конференції

Дякуємо команді інформаційно-маркетингового агентства CIS Events Group Ukraine, організатору BIT&BIS, за чудове проведення заходу, купу корисних знайомств та обмін досвідом з іншими учасниками форуму. До нових зустрічей, друзі!

Поділитися:
Статті по темі

Конференції — бути! Але безпечній для всіх її учасників та спікерів. Так вирішили Fest Group — організатори української професійної конференції DevOps Fest 2020 — і провели подію в онлайн-форматі. Попри те, що через карантин дата проведення заходу кілька разів змінювалися, усім охочим все ж вдалося прослухати доповіді від найкращих українських та закордонних ІТ-експертів. DevOps Fest Online 2020 відбувався впродовж двох днів, 5 та 6 червня 2020 року, а її учасники змогли при цьому «stay safe, stay positive, stay educated».

19 вересня у столиці відбувся Міжнародний ІТ-форум BIT-2019, присвячений інфокомунікаціям та хмарним сервісам. Звісно, ми не оминули увагою таку подію...

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись