Презентація кейсу TuchaKube на BIT&BIS-2020

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Презентація кейсу TuchaKube на BIT&BIS-2020
Категорії

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Tucha на конференції

Практичної інформації від доповідачів було чимало. Підіймалися теми хмарних технологій, інтернет-речей, смарт-рішень для бізнесу, безпеки даних тощо.

Технічний директор Tucha Володимир Мельник теж виступив з цікавою доповіддю. Володимир вперше презентував кейс з реалізації ІТ-проектів за допомогою потужних можливостей інноваційного сервісу TuchaKube. Якщо раптом ви пропустили наш виступ, перегляньте відео з доповіддю просто зараз. А більш детально ознайомитися з можливостями TuchaKube допоможуть наші відеоогляди на YouTube-каналі.

Tucha на конференції
Tucha на конференції

Окрім цікавої доповіді, запам’яталися ми учасникам заходу і своїм незмінно яскравим стендом та активною командою. :) Охоче спілкувалися з гостями про хмари, більш детально розповідали про TuchaKube та особливості контейнерної інфраструктури. Завершили день традиційним розіграшем сертифікатів на сервіси Tucha та наших фірмових чашок. Впевнені, ці призи неодмінно стануть у нагоді переможцям. Чекаємо на власників сертифікатів, а  також на всіх, хто теж бажає покращити роботу свого бізнесу завдяки хмарам, у родині Tucha!

Tucha на конференції

Дякуємо команді інформаційно-маркетингового агентства CIS Events Group Ukraine, організатору BIT&BIS, за чудове проведення заходу, купу корисних знайомств та обмін досвідом з іншими учасниками форуму. До нових зустрічей, друзі!

Поділитися:
Статті по темі

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Мешканці та гості міста стали учасниками корисного семінару «Анатомія бізнесу» в Тернополі. Так, 29 жовтня 2019 року в Українському Домі...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись