Огляд онлайн-конференції «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат»

 1. Головна
 2. Блог
 3. Події
 4. Огляд онлайн-конференції «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат»
Категорії

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

Впродовж двох годин навичками, досвідом та вміннями пристосовуватися до змін ділилися одразу чотири спікери:

 • Андрій Русан, керівник відділу продажів Ajax Systems;
 • Костянтин Павленко, менеджер партнерського відділу Бітрікс24;
 • Дмитро Моцьо, засновник та директор AMP Agency, Business Inside, Builders Club;
 • Костянтин Юрченко, комерційний директор сервісу електронного документообігу Вчасно
Анатомия змин

Доповідачі на власному досвіді пройшли шлях побудови відділів продажів, тож поділилися реальними кейсами та практичними порадами, які можна застосовувати у роботі просто зараз. Крім того, учасники дізналися:

 • що допоможе збільшити продажі у компанії на 80% за рік;
 • яким чином створити власний «двигун» для відділу продажів, котрий буде ефективно працювати;
 • як залучити та утримати клієнтів у нових реаліях.

Також кожен охочий міг поставити запитання та отримати на нього відповідь від справжніх експертів.

Якщо ви раптом пропустили онлайн-захід, пропонуємо переглянути відеозапис трансляції у зручний для вас час.

Дякуємо нашим партнерам Бітрікс24 та Business Inside за те, що вони відкрито поділилися набутими знаннями та досвідом у бізнесі. А також за корисний приклад того, як можна пристосовуватися до будь-яких умов та отримувати від них максимум користі. 

Звісно, цей захід був далеко на останнім, організованим Бітрікс24 та нашими спільними партнерами. Радимо слідкувати за анонсами, щоб не пропустити нові цінні конференції. А ми будемо раді і надалі надавати якісну інформаційну підтримку партнерам та плідно співпрацювати на користь вам, друзі!

Поділитися:
Статті по темі

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Мешканці та гості міста стали учасниками корисного семінару «Анатомія бізнесу» в Тернополі. Так, 29 жовтня 2019 року в Українському Домі...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись