Огляд завершальної онлайн-конференції «Анатомія змін. Як вести бізнес у нових реаліях»

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Огляд завершальної онлайн-конференції «Анатомія змін. Як вести бізнес у нових реаліях»
Категорії

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. Завершальною в цій серії стала онлайн-конференція «Як вести бізнес у нових реаліях», яку 18 червня організували Бітрікс24 та Done: CRM Agency. Ми радо підтримали цей захід та стали його інформаційними партнерами.

Конференція була присвячена інструментам і тактикам, які допомагають бізнесу ставати сучасним та ефективно працювати в нових умовах. Усього за кілька годин спікери з компаній Advanter Group, DONE: CRM AGENCY, Бітрікс24 та GUDFOOD поділилися набутим досвідом та розглянули такі теми:

  • Вихід з кризи: як переглянути стратегію та бізнес-модель.
  • Інструменти для злагодженої роботи команди.
  • Тактика збільшення прибутку.
  • Як працювати сервісу доставки їжі в офіси, якщо офіси зачинені.
Павленко

Слухачі дізналися про реальні кейси, а наприкінці заходу отримали практичні поради та відповіді на запитання щодо ведення бізнесу сьогодні. Якщо ви теж взяли участь в онлайн-конференції, але пропустили невелике опитування наприкінці, пропонуємо пройти його зараз та отримати у подарунок презентації спікерів і корисні чек-листи. А якщо вам взагалі не вдалося потрапити на захід, ділимося відеозаписом трансляції «Анатомії змін». Дивіться та отримуйте знання у зручний для вас час! 

Загалом, як онлайн-конференція від Бітрікс24 та Done: CRM Agency, так і вся низка цих заходів стали підтримкою для багатьох компаній, а ще — практичною енциклопедією того, як діяти компаніям у нових умовах. Впевнені, отримані знання допоможуть слухачам не лише зберегти, але і розвинути їх бізнес.

Дякуємо нашим партнерам за те, що вони організовують такі важливі заходи та відкрито діляться досвідом. А ми завжди раді ставати частиною корисних подій і вже чекаємо на нові конференції, тож слідкуйте за анонсами, друзі, щоб нічого не пропустити!
 

Поділитися:
Статті по темі

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Мешканці та гості міста стали учасниками корисного семінару «Анатомія бізнесу» в Тернополі. Так, 29 жовтня 2019 року в Українському Домі...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись