«Анатомія змін: Секрети успішної комунікації в команді»: як усе було

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. «Анатомія змін: Секрети успішної комунікації в команді»: як усе було
Категорії

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. Одним з таких заходів, на якому ми вкотре виступили інформаційними партнерами, стала конференція «Анатомія змін: Секрети успішної комунікації в команді». Вона відбулася 11 червня за підтримки компанії RUBICON.

Власним досвідом та практичними порадами поділилися експерти з компаній Бітрікс24, FASTA та RUBICON: Костя Павленко, Ксенія Прожогіна і Спартак Поліщук.

Анатомія змін

Усього впродовж двох годин спікери надали ґрунтовні відповіді на запитання «Що?», «Де?» та «Як?» робити з внутрішніми комунікаціями для збереження максимальної продуктивності команд як в офісах, так і під час віддаленої роботи.  

Під час онлайн-конференцій учасники дізналися про:

  • внутрішню комунікацію команд в період турбулентності;
  • комфортну роботу з будь-якого місця;
  • очевидно не очевидні засоби командної комунікації.

Наприкінці заходу слухачі могли поставити запитання щодо організації роботи або ведення бізнесу та отримати дієві інструменти.

Ми щоразу раді інформаційно підтримувати наших партнерів та організовані ними корисні заходи. Дякуємо Бітрікс24 та RUBICON за цінну онлайн-конференцію, яка допоможе компаніям поліпшити комунікацію між співробітниками. Звичайно, цей захід став не останнім у низці онлайн-конференцій «Анатомія змін», тож слідкуйте і надалі за анонсами, друзі!
 

Поділитися:
Статті по темі

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Мешканці та гості міста стали учасниками корисного семінару «Анатомія бізнесу» в Тернополі. Так, 29 жовтня 2019 року в Українському Домі...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись