fbpx

Як відбувся вебінар «TuchaKube: хостинг у хмарі з автоматичним CI/CD»

2019-09-16T14:09:04+00:00Сентябрь 16th, 2019|Блог|

У минулу п’ятницю, 13 вересня 2019 року, відбувся вебінар «TuchaKube: хостинг у хмарі з автоматичним CI/CD», спікером якого виступив технічний директор Tucha Володимир Мельник. Вебінар було присвячено чи не найголовнішій, за нашим особистим рейтингом, події цього року — відкриттю першого в Україні та одного з перших у світі сервісу надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD-процесів TuchaKube.

Це був перший вебінар, присвяченому новому сервісу. Наш технічний директор розглянув особливості застосування TuchaKube на прикладі роботи з додатком Spring Petclinic. Детально та наочно розглянули такі процеси і можливості, як:

  • ініціалізація веб-проекту;
  • робота над проектом одночасно декількох розробників;
  • запуск CI/CD-процесів після кожної дії розробника;
  • автоматична публікація додатка у хмарі та його робота.

Для тих, хто не встиг потрапити на онлайн-трансляцію, ми підготували запис вебінару. Тож скористайтеся нагодою переглянути його на нашому YouTube-каналі:

А наразі ми вже готуємось до наступних вебінарів, присвячених іншим яскравим можливостям TuchaKube. Зокрема, горизонтальному масштабуванню, кластеризації та моніторингу. Тож слідкуйте за майбутніми подіями, щоб бути в курсі останніх трендів хмарного ринку та впроваджувати кращі рішення у роботу!

А якщо у вас виникли питання або потрібна консультація, телефонуйте або пишіть нам. Ми на зв’язку 24/7, тож завжди радо допоможемо!

Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,