fbpx

Бухгалтерію — у хмари: 5 переваг

2019-09-26T16:21:40+00:00Сентябрь 9th, 2019|Блог|

Усе більше компаній розміщують бухгалтерію у хмарі. І це обґрунтовано, адже очевидні переваги хмарної бухгалтерії витісняють усілякі сумніви.

Навіть якщо фінансовий відділ працює злагоджено та якісно, повільна робота спеціалізованих додатків, нестабільний доступ до них можуть вплинути на якість роботи компанії в цілому. Зменшити ризики та знизити витрати на ІТ-обладнання допоможе перенесення бухгалтерії на віртуальні сервери.

То ж що таке бухгалтерія у хмарі? Які переваги надає розміщення бухгалтерії на віртуальних серверах і чому це вигідно та зручно — розглянемо у нашій статті.

Що таке бухгалтерія у хмарі

Бухгалтерія у хмарі — це перенесення спеціалізованого бухгалтерського програмного забезпечення, окремих додатків, програм фінансового обліку (наприклад, «1С:Підприємство»), звітності (як-от M.E.Doc), додатків «клієнт-банк» у хмари на віддалені сервери. Також можна винести у хмари інші необхідні для роботи програми (CRM-, ERP-системи, корпоративну пошту), документи, архіви, додаткові файли тощо.

Наприклад, з хмарними сервісами Tucha дані можуть розміщуватися за межами офісу як на майданчиках в Україні, так і за межами країни (переважно у Німеччині).

Чому хмари кращі за звичайні фізичні сервери

Перш за все, зберігання бухгалтерських даних та програм на локальних комп’ютерах пов’язане з безпекою даних. Використання фізичних серверів збільшує ризики доступу зловмисників та сторонніх осіб до конфіденційної інформації. Крім того, якщо розміщувати бухгалтерію на серверах в офісі, це потребує значних коштів на ІТ-інфрастуктуру: закупівля, заміна та модернізація ресурсів, утримання фахівця тощо. Врешті, власні сервери залежать від стабільної подачі електроенергії та не застраховані від форс-мажорів. Уникнути цих ризиків допоможуть хмари.

Переваги хмарної бухгалтерії

Перенести бухгалтерію у хмару — справа не складна, тож не потребує багато часу. Щоб точно не втратити важливі дані, можна довірити цю справу нашим фахівцям. Ми безпечно перенесемо всі важливі програми та документи на віртуальні сервери або допоможемо розпочати роботу у хмарі вже за лічені години.

Тож ось переваги, які надає хмарна бухгалтерія:

  1. Мобільність і стабільна робота. Підключатися до робочого простору та працювати з бухгалтерією онлайн можна з будь-якого пристрою і будь-де. Особливо це важливо, коли бухгалтеру потрібно попрацювати вдома або у відрядженні та швидко обмінятися інформацією з колегами. Усе, що потрібно для підключення, — пристрій, навіть із найпростішими характеристиками, та інтернет-доступ.
  2. Надійність та безпечне зберігання даних. Хмара допоможе убезпечити важливі дані від втрати, доступу сторонніх осіб або зловмисників. Інформація розміщується за межами офісу або навіть країни на надійних дата-центрах, захищених на рівні Tier 3 і вище. А високі показники відмовостійкості системи забезпечують збереження даних навіть під час збоїв у подачі електроенергії.
  3. Заощадження коштів та скорочення витрат. Хмари не потребують початкових вкладень в ІТ-обладнання. Можна замовити і використовувати лише ту кількість ресурсів, яка дійсно наразі необхідна.
    Серед іншого, із хмарами не потрібно перейматися через обслуговування серверів та утримання у штаті відповідного фахівця. А це, знову ж таки, заощаджує кошти.
  4. Просте масштабування ресурсів. Ця перевага пов’язана не лише з економією, але й зі зручністю. Ресурси легко масштабувати, якщо потреби змінилися. Треба лише звернутися до нашої служби техпідтримки, і ми все владнаємо. Так можна уникнути зайвих витрат та простоїв у роботі під час заміни ресурсів.
  5. Зручність. Співробітники та керівник мають цілодобовий доступ до робочих програм, програмного забезпечення і документів. Хмари дозволяють ефективно працювати, навіть якщо співробітники знаходяться далеко один від одного.

До того ж, серед додаткових переваг — надання доступу лише обраним користувачам, можливість працювати без зовнішніх накопичувачів, оновлення ліцензованих версій, а також можливість використання практично будь-якої ОС.

Калькулятор сервісів

Розрахувати вартість сервісів для розміщення бухгалтерії у хмарі ви можете самостійно:

TuchaFlex+ — хмарні сервери довільних конфігурацій з дата-центрами за межами України (переважно у Німеччині) та гарантованим рівнем доступності 99,9%.

TuchaBit — віртуальні сервери збалансованих конфігурацій, що працюють на базі майданчиків в Україні та мають гарантовану доступність 99,0%.

Ознайомитися з найбільш популярними конфігураціями і вартістю сервісів для різної кількості співробітників можна на сторінці рішення «Бухгалтерія у хмарі».

А якщо потрібна експертиза у підборі необхідної конфігурації або є додаткові питання, гарною ідеєю буде звернутися до нас. Ми радо допоможемо.

Висновок

Отже, хмарна бухгалтерія має всі ті ж можливості для роботи, як і бухгалтерія 1С, що розміщується на локальному комп’ютері. Але у віддаленій бухгалтерії є одразу низка переваг: захищеність та безпека даних, стабільна та швидка робота з програмами і документами цілодобово та будь-де, заощадження коштів на ІТ-обладнанні та обслуговуванні серверів.

Тож долучайтеся до хмар, щоб робота з бухгалтерією була більш зручною та безпечною, а бізнес отримав максимум користі! Телефонуйте або пишіть нам, і ми допоможемо обрати найкраще рішення. Звертайтеся 24/7!

***

Спеціальна пропозиція

При замовленні акційного сервісу до 8 жовтня 2019 включно ви отримуєте знижку 200 грн на оплату першого рахунку і 1 місяць сервісу TuchaBackup в подарунок (в об'ємі диска замовленого сервісу). Для теперішніх клієнтів акційна пропозиція діє на купівлю нових хмарних сервісів Tucha і не підсумовується з іншими спеціальними пропозиціями.


Віртуальні сервери і приватні мережі будь-якої конфігурації за кордоном

CPU 2

RAM 4 ГБ

SSD 100 ГБ

IP-адреси — 1


67,00 €* на місяц

Скористатися промокодом

Сервери збалансованої конфігурації за гарну ціну в Україні

CPU 2

RAM 4 ГБ

SSD 100 ГБ

IP-адреси — 1


38,00 €* на місяц

Скористатися промокодом
*Ціни вказано без урахування знижки; оплата здійснюється у гривні по курсу НБУ на перше число поточного місяця.
Ваше имя *
Ваш e-mail *
Телефон
Код
Сообщение

Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,