Коробка Бітрікс24 у хмарі: як перенести та скільки це коштує

 1. Головна
 2. Хмарні рішення
 3. Коробка Бітрікс24 у хмарі: як перенести та скільки це коштує
Категорії

Коробкова версія Бітрікс24 — популярний продукт, який допомагає безлічі компаній ефективно організувати роботу їх бізнесу. Для того щоб робота з коробкою Бітрікс24 була комфортною, а накопичені в процесі роботи дані були в безпеці і при цьому — завжди під рукою, вибору хостингу для коробки варто приділити особливу увагу.

Ми пропонуємо розмістити коробку Бітрікс24 на віртуальних серверах Tucha. Є кілька причин вибрати нас. По-перше, ми дійсно надаємо відмінний хостинг, а на хостингу Бітрікс24 за кілька років поїли чимало собак. По-друге, Tucha є рекомендованим хостинг-партнером Бітрікс. Є ще по-третє, по-четверте і так далі. Саме про це наша нова стаття, а також про те, як прикинути вартість рішення такої задачі.

Що таке коробка Бітрікс24

Для початку декілька слів безпосередньо про програмний продукт. Бітрікс24 в коробці — це цілий комплекс інструментів з широким функціоналом, який допомагає оптимізувати роботу компанії.

Він містить у собі такі основні компоненти:

 • CRM.
 • Відеодзвінки HD.
 • Онлайн-офіс.
 • Задачі та проекти.
 • Контакт-центр.
 • Сайти.
 • Магазини.

Головна особливість коробки Бітрікс24 полягає в тому, що для її хостингу необхідний власний або орендований у провайдера сервер. Ми рекомендуємо зупинити вибір саме на орендованому віртуальному сервері через низку причин:

 • хмара не вимагає стартових вкладень;
 • дані надійно зберігаються далеко за межами офісу, а то і країни;
 • працювати у хмарі можна з будь-якого куточка світу 24×7;
 • всі ресурси легко і просто масштабуються.

Більш детальну інформацію про переваги розміщення коробки Бітрікс24 у хмарі ми писали в спеціальній статті.
 

Скільки коштує розміщення коробки Бітрікс24 у хмарі

Прикинути вартість хостингу на віртуальних серверах Tucha легко. Для цього необхідно відповісти на два простих запитання:

1.   Де бажано зберігати дані — в Україні або за її межами?

Від цього залежить, на базі якого сервісу буде розгорнута віртуальна машина — TuchaFlex+ або TuchaBit.

TuchaFlex+ — це гнучкі віртуальні сервери з дата-центрами за кордоном (переважно в Німеччині) та гарантованою доступністю послуг 99,9%. Сервіс дозволяє підібрати будь-яку необхідну конфігурацію ресурсів: обсяг оперативної пам'яті, розмір жорсткого диска, кількість процесорів та IP-адрес. TuchaFlex+ масштабується додаванням довільної кількості ресурсів.

Якщо розміщення даних за межами України не є критичним, пропонуємо звернути увагу на сервіс TuchaBit. Потужності сервісу розміщуються на майданчиках в Україні, а гарантована доступність послуг складає 99,0%. Віртуальні сервери складаються з блоків (юнітів) збалансованих конфігурацій. Один юніт — це 1 ГБ оперативної пам'яті та 25 ГБ пам'яті жорсткого диска. Масштабується TuchaBit додаванням потрібної кількості віртуальних юнітів.

2.   Яку редакцію коробки Бітрікс24 планується розміщувати на сервері?

Відповідь допоможе визначитися з відповідною конфігурацією віртуальної машини. Кількість ресурсів, яку пропонуємо ми для кожної окремої редакції коробки Бітрікс24, відповідає тим конфігураціям, які рекомендує розробник програмного продукту.
 

Bitrix_UK
Тепер наочний приклад

Розглянемо розрахунки вартості на прикладі найбільш популярної редакції Бітрікс24 — «CRM». Для її хостингу ми найчастіше пропонуємо віртуальну машину вартістю 20 євро/місяць, якщо розміщувати коробку на українських майданчиках, та 30,50 євро/місяць, якщо вибрати розміщення за кордоном. Тут і далі ціни наведено з урахуванням ПДВ (для тих, кому він потрібен). Оплата послуг здійснюється в гривнях за курсом НБУ на перше число поточного місяця.

Тепер докладніше про те, що входить у вартість обох рішень.

TuchaBit:

Сервери TuchaBit складаються з юнітів. 1 юніт — це 1 ГБ оперативної пам'яті та 25 ГБ пам'яті жорсткого диска. Оренда одного такого юніта складає 9 євро/місяць. Для ефективної роботи редакції «CRM» на базі TuchaBit ми пропонуємо сервер з двома такими юнітами. Додаємо 1 IP-адресу, вартість якої — 2 євро. І отримуємо віртуальну машину за 20 євро/місяць з такою конфігурацією:

 • 1 CPU;
 • 2 ГБ RAM;
 • 50 ГБ SSD;
 • 1 IP-адреса.

Ціна оренди машини вже містить у собі ліцензію Windows Server Datacenter та два повних знімки кожного диска — snapshots. Детальніше про те, для чого потрібні ці знімки, читайте в окремій статті.

TuchaFlex+:

Тепер подивимося, з чого складається вартість віртуальної машини на базі TuchaFlex+ для хостингу редакції «CRM». Машина за 30,50 євро/місяць складається з таких компонентів:

 • 1 CPU = 2,50 євро/місяць;
 • 2 ГБ RAM = 20 євро/місяць;
 • 30 ГБ SSD = 6 євро/місяць;
 • 1 IP-адреса = 2 євро/місяць.

У цю вартість вже входять два повних знімки диска.

Розроблені нами конфігурації для кожної редакції коробки Бітрікс24 є стартовими. Найчастіше цих ресурсів достатньо для комфортної роботи з програмним продуктом. Однак якщо надалі знадобиться більше ресурсів, їх легко додати до віртуального сервера.

Як на старті, так і в процесі співпраці ми аналізуємо задачу клієнта та пропонуємо найкраще в конкретній ситуації рішення для будь-якої редакції коробкової версії Бітрікс24.

Скільки коштує міграція коробки Бітрікс24 у хмару

Послугу міграції коробки Бітрікс24 наша команда надає безкоштовно. Ми із задоволенням допоможемо перенести необхідні дані та налаштування у хмару Tucha.

Про безпеку даних

Усі наші потужності знаходяться в дата-центрах, які відповідають рівню захищеності Tier 3 і вище. У таких дата-центрах продубльовані основні канали комунікації, наприклад, інтернет, джерела електрики тощо. А значить, система буде доступна навіть під час проведення ремонтних робіт у самому ЦОД.

Посилити рішення та додатково уберегти дані від втрати допоможуть бекапи, які також будуть зберігатися у хмарі. У цьому допоможе сервіс TuchaBackup. Він надійно розмістить резервні копії на віддалених серверах за межами України (переважно в Німеччині). Мінімальна конфігурація сервісу містить у собі 50 ГБ хмарного сховища та коштує 5 євро/місяць. Надалі, у разі потреби, обсяг сховища можна легко розширити.

А якщо потрібно ще більше безпеки

У такому разі ми порекомендуємо використовувати додаткові інструменти захисту інформації. Деякі з них вже передбачені в наших сервісах. Наприклад, як уже згадувалося, для всіх клієнтів сервісів TuchaFlex+ і TuchaBit ми зберігаємо два останніх повних знімки дисків віртуальної машини. Якщо потрібно створювати та зберігати більшу кількість знімків, це легко можна зробити за додаткову плату, просто звернувшись з таким запитом до нас.

Також можна підключити інші корисні інструменти, наприклад:

 • Додаткові виділені IP-адреси з геолокації в Україні або за кордоном.
 • Готові шаблони серверів з активованим шифруванням дисків.
 • Можливість шифрування каналів зв'язку.
 • Тривожні кнопки.
Чи є можливість протестувати сервіси

Перед купівлею наші клієнти можуть безкоштовно протестувати сервіси TuchaFlex+ і TuchaBit впродовж 7 днів. Цього періоду зазвичай достатньо для того, щоб оцінити зручність роботи на віртуальних серверах та якість технічної підтримки Tucha. Уже на етапі тестування ми підтримаємо консультаційно, а також, у разі потреби, допоможемо перенести дані та налаштування, які є наразі, у хмару.

Про техпідтримку

Для кожного клієнта важливо, щоб його сервер працював без простоїв та був доступний 24×7 навіть під час великих навантажень. Служба технічної підтримки Tucha працює цілодобово і робить все для того, щоб система працювала безперебійно. Всього існує 4 типи техпідтримки на вибір:

 • Базова. Її надаємо безкоштовно.
 • Постійне адміністрування сервера — 50% від вартості сервера, але не менш ніж 30 євро/місяць.
 • Погодинне адміністрування сервера. Вартість такого типу техпідтримки — 20 євро/год.
 • Підтримка по гарантії. Надаємо безкоштовно на визначених умовах.

Детальніше про те, які можливості ви отримаєте з кожним з видів підтримки, можна дізнатися тут.

Про оплату сервісів та бухгалтерські документи

Попри те, що ціни на всі наші сервіси прив'язані до євро, оплата здійснюється в гривні. Курс при цьому цілком гуманний, оскільки вартість фіксується на весь місяць за курсом НБУ на перше число кожного місяця. Ціна вже містить у собі ПДВ (для тих, хто є платником цього податку). При оплаті сервісів в Україні доступні такі варіанти:

 • розрахунковий рахунок;
 • оплата банківською карткою через додаток Приват24 або термінали ПриватБанку;
 • оплата онлайн за допомогою LiqPay.

Для кожного клієнта ми готуємо всі необхідні первинні бухгалтерські документи: акти виконаних робіт, податкові накладні, оригінали рахунків тощо. Ми надаємо перевагу електронному документообігу, але і з поштовими службами все ще тісно товаришуємо, отож, якщо потрібні документи на аналогових носіях, обов'язково надамо.

Юридичні питання

В основі співпраці з нами — публічний договір (оферта). Якщо клієнтові потрібна паперова версія документа, ми оперативно підготуємо заяву про приєднання до договору оферти.

Висновки

Хостинг коробкової версії Бітрікс24 у хмарі Tucha — це зручно, надійно та вигідно. Дані зберігаються на віддалених серверах, а доступ до них можливий 24×7 з будь-якої точки світу. При цьому команда технічної підтримки завжди на зв'язку і готова допомогти в перенесенні даних та налаштувань в нашу хмару.

Якщо ви також бажаєте забезпечити стабільну та безпечну роботу коробкової версії Бітрікс24 або у вас з'явилися додаткові питання, пишіть нам на sales@tucha.ua або телефонуйте за номером +380 44 583-5-583. Ми з радістю допоможемо підібрати найкраще рішення для вашої задачі!

Поділитися:
Статті по темі

Так чи варто боятися зберігати дані в хмарі?

Ділимося добіркою корисних статей, які нададуть відповіді на всі поширені запитання щодо віддаленої роботи.

На основі проєктів, реалізованих впродовж останнього року, розбираємо типовий випадок того, як організувати віддалений офіс для команди з 25 осіб всього за 3 робочих дні без простоїв у роботі та з мінімальними витратами. 

Можливість працювати з будь-якого куточка планети так само ефективно, як і в офісі, — нагальна необхідність для багатьох компаній. Вирішити цю задачу швидко та з найменшими вкладеннями (як зусиль, так і фінансів) допоможуть хмарні рішення від Tucha. Розповідаємо, як налаштувати дистанційну роботу завдяки хмарам, та наводимо конкретні розрахунки.

Нещодавно ми розповідали про те, що таке CRM-системи, чим вони корисні для бізнесу та як забезпечити найбільш ефективну роботу цього програмного забезпечення. Наразі пропонуємо більш детально зупинитися на найпопулярнішій CRM-системі не лише в Україні, а й в країнах СНД, — Бітрікс24. А також на тому, чим хмарні рішення Tucha вигідні для різних тарифів коробкової версії цього програмного продукту. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись