Коробка Бітрікс24 у хмарі: як перенести та скільки це коштує

 1. Головна
 2. Хмарні рішення
 3. Коробка Бітрікс24 у хмарі: як перенести та скільки це коштує
Категорії

Коробкова версія Бітрікс24 — популярний продукт, який допомагає безлічі компаній ефективно організувати роботу їх бізнесу. Для того щоб робота з коробкою Бітрікс24 була комфортною, а накопичені в процесі роботи дані були в безпеці і при цьому — завжди під рукою, вибору хостингу для коробки варто приділити особливу увагу.

Ми пропонуємо розмістити коробку Бітрікс24 на віртуальних серверах Tucha. Є кілька причин вибрати нас. По-перше, ми дійсно надаємо відмінний хостинг, а на хостингу Бітрікс24 за кілька років поїли чимало собак. По-друге, Tucha є рекомендованим хостинг-партнером Бітрікс. Є ще по-третє, по-четверте і так далі. Саме про це наша нова стаття, а також про те, як прикинути вартість рішення такої задачі.

Що таке коробка Бітрікс24

Для початку декілька слів безпосередньо про програмний продукт. Бітрікс24 в коробці — це цілий комплекс інструментів з широким функціоналом, який допомагає оптимізувати роботу компанії.

Він містить у собі такі основні компоненти:

 • CRM.
 • Відеодзвінки HD.
 • Онлайн-офіс.
 • Задачі та проекти.
 • Контакт-центр.
 • Сайти.
 • Магазини.

Головна особливість коробки Бітрікс24 полягає в тому, що для її хостингу необхідний власний або орендований у провайдера сервер. Ми рекомендуємо зупинити вибір саме на орендованому віртуальному сервері через низку причин:

 • хмара не вимагає стартових вкладень;
 • дані надійно зберігаються далеко за межами офісу, а то і країни;
 • працювати у хмарі можна з будь-якого куточка світу 24×7;
 • всі ресурси легко і просто масштабуються.

Більш детальну інформацію про переваги розміщення коробки Бітрікс24 у хмарі ми писали в спеціальній статті.
 

Скільки коштує розміщення коробки Бітрікс24 у хмарі

Прикинути вартість хостингу на віртуальних серверах Tucha легко. Для цього необхідно відповісти на два простих запитання:

1.   Де бажано зберігати дані — в Україні або за її межами?

Від цього залежить, на базі якого сервісу буде розгорнута віртуальна машина — TuchaFlex+ або TuchaBit.

TuchaFlex+ — це гнучкі віртуальні сервери з дата-центрами за кордоном (переважно в Німеччині) та гарантованою доступністю послуг 99,9%. Сервіс дозволяє підібрати будь-яку необхідну конфігурацію ресурсів: обсяг оперативної пам'яті, розмір жорсткого диска, кількість процесорів та IP-адрес. TuchaFlex+ масштабується додаванням довільної кількості ресурсів.

Якщо розміщення даних за межами України не є критичним, пропонуємо звернути увагу на сервіс TuchaBit. Потужності сервісу розміщуються на майданчиках в Україні, а гарантована доступність послуг складає 99,0%. Віртуальні сервери складаються з блоків (юнітів) збалансованих конфігурацій. Один юніт — це 1 ГБ оперативної пам'яті та 25 ГБ пам'яті жорсткого диска. Масштабується TuchaBit додаванням потрібної кількості віртуальних юнітів.

2.   Яку редакцію коробки Бітрікс24 планується розміщувати на сервері?

Відповідь допоможе визначитися з відповідною конфігурацією віртуальної машини. Кількість ресурсів, яку пропонуємо ми для кожної окремої редакції коробки Бітрікс24, відповідає тим конфігураціям, які рекомендує розробник програмного продукту.
 

Bitrix_UK
Тепер наочний приклад

Розглянемо розрахунки вартості на прикладі найбільш популярної редакції Бітрікс24 — «CRM». Для її хостингу ми найчастіше пропонуємо віртуальну машину вартістю 20 євро/місяць, якщо розміщувати коробку на українських майданчиках, та 30,50 євро/місяць, якщо вибрати розміщення за кордоном. Тут і далі ціни наведено з урахуванням ПДВ (для тих, кому він потрібен). Оплата послуг здійснюється в гривнях за курсом НБУ на перше число поточного місяця.

Тепер докладніше про те, що входить у вартість обох рішень.

TuchaBit:

Сервери TuchaBit складаються з юнітів. 1 юніт — це 1 ГБ оперативної пам'яті та 25 ГБ пам'яті жорсткого диска. Оренда одного такого юніта складає 9 євро/місяць. Для ефективної роботи редакції «CRM» на базі TuchaBit ми пропонуємо сервер з двома такими юнітами. Додаємо 1 IP-адресу, вартість якої — 2 євро. І отримуємо віртуальну машину за 20 євро/місяць з такою конфігурацією:

 • 1 CPU;
 • 2 ГБ RAM;
 • 50 ГБ SSD;
 • 1 IP-адреса.

Ціна оренди машини вже містить у собі ліцензію Windows Server Datacenter та два повних знімки кожного диска — snapshots. Детальніше про те, для чого потрібні ці знімки, читайте в окремій статті.

TuchaFlex+:

Тепер подивимося, з чого складається вартість віртуальної машини на базі TuchaFlex+ для хостингу редакції «CRM». Машина за 30,50 євро/місяць складається з таких компонентів:

 • 1 CPU = 2,50 євро/місяць;
 • 2 ГБ RAM = 20 євро/місяць;
 • 30 ГБ SSD = 6 євро/місяць;
 • 1 IP-адреса = 2 євро/місяць.

У цю вартість вже входять два повних знімки диска.

Розроблені нами конфігурації для кожної редакції коробки Бітрікс24 є стартовими. Найчастіше цих ресурсів достатньо для комфортної роботи з програмним продуктом. Однак якщо надалі знадобиться більше ресурсів, їх легко додати до віртуального сервера.

Як на старті, так і в процесі співпраці ми аналізуємо задачу клієнта та пропонуємо найкраще в конкретній ситуації рішення для будь-якої редакції коробкової версії Бітрікс24.

Скільки коштує міграція коробки Бітрікс24 у хмару

Послугу міграції коробки Бітрікс24 наша команда надає безкоштовно. Ми із задоволенням допоможемо перенести необхідні дані та налаштування у хмару Tucha.

Про безпеку даних

Усі наші потужності знаходяться в дата-центрах, які відповідають рівню захищеності Tier 3 і вище. У таких дата-центрах продубльовані основні канали комунікації, наприклад, інтернет, джерела електрики тощо. А значить, система буде доступна навіть під час проведення ремонтних робіт у самому ЦОД.

Посилити рішення та додатково уберегти дані від втрати допоможуть бекапи, які також будуть зберігатися у хмарі. У цьому допоможе сервіс TuchaBackup. Він надійно розмістить резервні копії на віддалених серверах за межами України (переважно в Німеччині). Мінімальна конфігурація сервісу містить у собі 50 ГБ хмарного сховища та коштує 5 євро/місяць. Надалі, у разі потреби, обсяг сховища можна легко розширити.

А якщо потрібно ще більше безпеки

У такому разі ми порекомендуємо використовувати додаткові інструменти захисту інформації. Деякі з них вже передбачені в наших сервісах. Наприклад, як уже згадувалося, для всіх клієнтів сервісів TuchaFlex+ і TuchaBit ми зберігаємо два останніх повних знімки дисків віртуальної машини. Якщо потрібно створювати та зберігати більшу кількість знімків, це легко можна зробити за додаткову плату, просто звернувшись з таким запитом до нас.

Також можна підключити інші корисні інструменти, наприклад:

 • Додаткові виділені IP-адреси з геолокації в Україні або за кордоном.
 • Готові шаблони серверів з активованим шифруванням дисків.
 • Можливість шифрування каналів зв'язку.
 • Тривожні кнопки.
Чи є можливість протестувати сервіси

Перед купівлею наші клієнти можуть безкоштовно протестувати сервіси TuchaFlex+ і TuchaBit впродовж 7 днів. Цього періоду зазвичай достатньо для того, щоб оцінити зручність роботи на віртуальних серверах та якість технічної підтримки Tucha. Уже на етапі тестування ми підтримаємо консультаційно, а також, у разі потреби, допоможемо перенести дані та налаштування, які є наразі, у хмару.

Про техпідтримку

Для кожного клієнта важливо, щоб його сервер працював без простоїв та був доступний 24×7 навіть під час великих навантажень. Служба технічної підтримки Tucha працює цілодобово і робить все для того, щоб система працювала безперебійно. Всього існує 4 типи техпідтримки на вибір:

 • Базова. Її надаємо безкоштовно.
 • Постійне адміністрування сервера — 50% від вартості сервера, але не менш ніж 30 євро/місяць.
 • Погодинне адміністрування сервера. Вартість такого типу техпідтримки — 20 євро/год.
 • Підтримка по гарантії. Надаємо безкоштовно на визначених умовах.

Детальніше про те, які можливості ви отримаєте з кожним з видів підтримки, можна дізнатися тут.

Про оплату сервісів та бухгалтерські документи

Попри те, що ціни на всі наші сервіси прив'язані до євро, оплата здійснюється в гривні. Курс при цьому цілком гуманний, оскільки вартість фіксується на весь місяць за курсом НБУ на перше число кожного місяця. Ціна вже містить у собі ПДВ (для тих, хто є платником цього податку). При оплаті сервісів в Україні доступні такі варіанти:

 • розрахунковий рахунок;
 • оплата банківською карткою через додаток Приват24 або термінали ПриватБанку;
 • оплата онлайн за допомогою LiqPay.

Для кожного клієнта ми готуємо всі необхідні первинні бухгалтерські документи: акти виконаних робіт, податкові накладні, оригінали рахунків тощо. Ми надаємо перевагу електронному документообігу, але і з поштовими службами все ще тісно товаришуємо, отож, якщо потрібні документи на аналогових носіях, обов'язково надамо.

Юридичні питання

В основі співпраці з нами — публічний договір (оферта). Якщо клієнтові потрібна паперова версія документа, ми оперативно підготуємо заяву про приєднання до договору оферти.

Висновки

Хостинг коробкової версії Бітрікс24 у хмарі Tucha — це зручно, надійно та вигідно. Дані зберігаються на віддалених серверах, а доступ до них можливий 24×7 з будь-якої точки світу. При цьому команда технічної підтримки завжди на зв'язку і готова допомогти в перенесенні даних та налаштувань в нашу хмару.

Якщо ви також бажаєте забезпечити стабільну та безпечну роботу коробкової версії Бітрікс24 або у вас з'явилися додаткові питання, пишіть нам на sales@tucha.ua або телефонуйте за номером +380 44 583-5-583. Ми з радістю допоможемо підібрати найкраще рішення для вашої задачі!

Поділитися:
Статті по темі

Так чи варто боятися зберігати дані в хмарі?

На основі одного з впроваджених нами проєктів ми вирішили детально розібрати типовий випадок того, як організувати віддалений офіс для команди з 25 осіб за 3 дні без простоювань у роботі та з мінімальними витратами

Ділимося добіркою корисних статей, які нададуть відповіді на всі поширені запитання щодо віддаленої роботи.

Можливість працювати з будь-якого куточка планети так само ефективно, як і в офісі, — нагальна необхідність для багатьох компаній. Вирішити цю задачу швидко та з найменшими вкладеннями (як зусиль, так і фінансів) допоможуть хмарні рішення від Tucha. Розповідаємо, як налаштувати дистанційну роботу завдяки хмарам, та наводимо конкретні розрахунки.

Нещодавно ми розповідали про те, що таке CRM-системи, чим вони корисні для бізнесу та як забезпечити найбільш ефективну роботу цього програмного забезпечення. Наразі пропонуємо більш детально зупинитися на найпопулярнішій CRM-системі не лише в Україні, а й в країнах СНД, — Бітрікс24. А також на тому, чим хмарні рішення Tucha вигідні для різних тарифів коробкової версії цього програмного продукту. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись