Чому потрібно обирати VPS хостинг для сайту Drupal, WordPress, Joomla, Magento?

 1. Головна
 2. Хмарні рішення
 3. Чому потрібно обирати VPS хостинг для сайту Drupal, WordPress, Joomla, Magento?
Категорії

Якщо у вас є задача запустити або оновити веб-сайт компанії, вибір системи управління контентом (CMS) може зайняти багато часу. Для прийняття остаточного рішення вам необхідно звернути увагу на багато аспектів, такі як: функціональність, зручність, тип контенту, яким ви збираєтеся наповнювати сайт і ін. Крім того, щоб зберегти продуктивність і швидкість роботи вашого сайту ви повинні вибрати надійний хостинг для обробки і зберігання даних. Далі в статті ми поділимося важливою інформацією, роблячи акценти на критичних особливості, щоб допомогти нашим клієнтам вибрати правильний VPS хостинг, який буде відповідати обраній CMS.

Выбор VPS-хостинга для сайта Drupal
Вибір VPS-хостингу для сайту Drupal

Загальновідомий факт, що сайти з великою відвідуваністю, використовують систему управління контентом Drupal. Такі відомі університети, як Гарвардський і Чиказький університет, онлайн газета The Economist і Guardian Financial, сайт Леді Гага і навіть веб-сайт австралійського уряду також серед них. Drupal використовується для різних типів сайтів від блогів, інформаційних ресурсів і форумів в соціальних мережах до новинних порталів з сотнями тисяч відвідувань. У користувача є можливість збільшити функціональність веб-сайту шляхом установки додаткових модулів. Всі вони доступні на офіційному веб-сайті Drupal, з рекомендаціями, як вибрати хороший хостинг для сайту.

Движок Drupal включає в себе багато корисні опції за замовчуванням (в «коробці»), наприклад, голосування, форуми, новини, агрегатори стрічки новин, блог-платформу, пошук і завантаження файлів, даючи користувачам широку функціональність в базовій комплектації. Тим не менше, використання цієї CMS має один недолік, який ви повинні врахувати. Сайти, які працюють на Drupal вимагають достатньої кількості оперативної пам'яті на стороні сервера і, як правило, вона повинна бути не менше 128 Мб. Drupal інтенсивно навантажує оперативну пам'ять і процесор, тому, класичний хостинг уповільнює роботу даної CMS. З цим завданням чудово справляється VPS, дозволяючи додати необхідні ресурси в будь-який час. Це основна причина, чому багато Drupal-сайти воліють працювати на VPS хостингу, навіть якщо вони не є високонавантажених, так як, перспективи зростання не завжди можна передбачити. Крім того, вибір якісного VPS хостингу має величезне значення для сайту і суттєво сприяє нормальній функціональності і досягненню цілей вашого проекту.

Хмарний VPS хостинг буде успішним рішенням для вас, дозволяючи користувачеві отримати більшу кількість ресурсів, з можливістю встановити і налаштувати «під себе» потрібне програмне забезпечення. При виборі хмарного Хостіна для Drupal 7 або інших версій платформи, зверніть увагу на віртуальний сервер на базі Linux, такий як TuchaHosting — хостинг серверів в хмарі. Навіть найпростіший (мінімальний) тарифний пакет перевищує рекомендований ресурс в 8 разів, і гарантує високу продуктивність і безпеку ваших даних.

Движок Drupal включает в себя многие полезные опции по умолчанию (в «коробке»), например, голосования, форумы, новости, агрегаторы ленты новостей, блог-платформу, поиск и загрузка файлов, давая пользователям широкую функциональность в базовой комплектации. Тем не менее, использование этой CMS имеет один недостаток, который вы должны учесть. Сайты, которые работают на Drupal требуют достаточного количества оперативной памяти на стороне сервера и, как правило, она должна быть не менее 128 Мб. Drupal интенсивно нагружает оперативную память и процессор, поэтому, классический хостинг замедляет работу данной CMS. С этим заданием прекрасно справляется VPS, позволяя добавить необходимые ресурсы в любое время. Это основная причина, почему многие Drupal-сайты предпочитают работать на VPS хостинге, даже если они не являются высоконагруженными, так как, перспективы роста не всегда можно предвидеть. Кроме того, выбор качественного VPS хостинга имеет огромное значение для сайта и существенно способствует нормальной функциональности и достижению целей вашего проекта.

Облачный VPS хостинг будет успешным решением для вас, позволяя пользователю получить большее количество ресурсов, с возможностью установить и настроить «под себя» нужное программное обеспечение. При выборе облачного хостина для Drupal 7 или других версий платформы, обратите внимание на виртуальный сервер на базе Linux, такой как TuсhaHosting – хостинг серверов в облаке. Даже самый простой (минимальный) тарифный пакет превышает рекомендованный ресурс в 8 раз, и гарантирует высокую производительность и безопасность ваших данных.

Лучший VPS хостинг для Joomla
Кращий VPS хостинг для Joomla

Joomla стала дуже популярною серед розробників і користувачів по всьому світу через свою простоту, зручності дизайну та доступності. Більш 30 000 000 власників сайтів вибрали Joomla і кількість шанувальників цієї CMS зростає щодня. Чому Joomla? Тому що це дешевий і швидкий спосіб, щоб створити свій власний сайт, незалежно від його призначення, можливості Joomla, в цьому плані, практично необмежені. Корпоративний сайт, інтернет магазин, персональний блог, новинний сайт та ін. Можна запустити на платформі Joomla використовуючи додаткові компоненти і плагіни. Звичайно, у Joomla Не такі високі вимоги до виділених ресурсів, як у Drupal, але вона також потребує надійного і швидкому хостингу.

Як ми вже згадували, на базі Joomla можна створити проект, практично будь-якої складності, просто підібравши потрібні компоненти. Тут потрібно врахувати, що, використовуючи доповнення, ви, з одного боку розширюєте можливості сайту і вигоди його користувачів. Але, з іншого, велика функціональність — споживає більше системного ресурсу. Враховуйте даний фактор при виборі типу хостингу.

Як і у випадку з іншими CMS власник сайту повинен ознайомитися, чи надає його хостинг-провайдер достатньо ресурсів для стабільної роботи сайту.

І знову про вигоди VPS хостингу: простота масштабування в хмарі, дозволить вам радувати користувачів новими можливостями, не замислюючись чи витримає системний ресурс ваші сміливі плани.

Конечно, у Joomla не такие высокие требования к выделенным ресурсам, как у Drupal, но она также нуждается в надежном и быстром хостинге.

Как мы уже упоминали, на базе Joomla можно создать проект, практически любой сложности, просто подобрав нужные компоненты. Тут нужно учесть, что, используя дополнения, вы, с одной стороны расширяете возможности сайта и выгоды его пользователей. Но, с другой, большая функциональность – потребляет больше системного ресурса. Учитывайте данный фактор при выборе типа хостинга.

Как и в случае с другими CMS владелец сайта должен ознакомиться, предоставляет ли его хостинг-провайдер достаточно ресурсов для стабильной работы сайта.

И снова о выгодах VPS хостинга: простота масштабирования в облаке, позволит вам радовать пользователей новыми возможностями, не задумываясь выдержит ли системный ресурс ваши смелые планы.

Лучший VPS-хостинг для WordPress
Кращий VPS-хостинг для WordPress

Одна з найпопулярніших систем для управління контентом, на якій працює майже 20% всіх сайтів в світі — WordPress

Спочатку розроблялася як блог платформа, для невеликих сайтів, з часом перетворилася на CMS для створення сайтів будь-якої складності. Концепція "Установка Wordpress за 5 хвилин", з інтуїтивно зрозумілою адміністративною частиною, красивим дизайном і гнучкістю, привернула мільйони користувачів. Але Вордпресс на цьому не зупиняється, і продовжує підтримувати і розвивати свою систему.

Кілька світових компаній, які використовую WordPress як блог-платформу або основну CMS сайту:

 • британське видання time.com;
 • блоги таких компаній як: blog.linkedin.com;
 • www.blogs.xerox.com;
 • www.mtv.com/news працюють на CMS WordPress.

Тепер можна не сумніватися в масштабах роботи WordPress.

Кожен сайт повинен бути швидким і відмовостійким, бути готовим до стрімкого зростання відвідувачів. Зволікання в роботі негативно позначаються на репутації компанії. Щоб такого не сталося, використовуйте хостинг готовий до великих обсягів трафіку, технічні характеристики якого дозволяють якісно обробляти великі обсяги інформації і дають можливість великій кількості відвідувачів взаємодіяти з будь-яким типом контенту. На сторінці послуги хмарний VPS сервер, ви можете самостійно настроїти потрібний Вам сервер, або вибрати відповідний із запропонованих.

Несколько мировых компаний, которые использую WordPress как блог-платформу или основную CMS сайта:

 • британское издание time.com;
 • блоги таких компаний как: blog.linkedin.com;
 • www.blogs.xerox.com;
 • www.mtv.com/news работают на CMS WordPress.

 
Теперь можно не сомневаться в масштабах работы WordPress.

Каждый сайт должен быть быстрым и отказоустойчивым, быть готовым к стремительному росту посетителей. Промедления в работе негативно сказываются на репутации компании. Чтобы такого не случилось, используйте хостинг готовый к большим объемам трафика, технические характеристики которого позволяют качественно обрабатывать большие объемы информации и дают возможность большому количеству посетителей взаимодействовать с любым типом контента. На странице услуги облачный VPS сервер, вы можете самостоятельно сконфигурировать нужный Вам сервер, или выбрать подходящий из предложенных.

Лучший VPS хостинг для Magento
Кращий VPS хостинг для Magento

Magento-система з відкритим вихідним кодом CMS для запуску веб-сайтів з основною ставкою на сегмент онлайн-торгівлі. Ні багато ні мало — 140 000 oнлайн-підприємців по всьому світу реалізували свої електронні магазини на Magento. Через свою специфіку, Magento, ймовірно, найвимогливіша CMS, і їй буде складно стабільно працювати на простому віртуальному хостингу. Розробники рекомендують виділяти 256 Мб ОЗУ, доступні для виконання сценаріїв. Також необхідно враховувати обмеження хостером процесорного часу. Були випадки, коли сайти відключали, коли навантаження процесора досягала 3%. Так, при виборі хостингу відразу звертайте увагу на цей важливий аспект. За допомогою VPS хостингу для Magento ви отримуєте можливість змінювати обмеження пам'яті PHP, MySQL і інші параметри Apache або Linux сервера. Розширені плани VPS хостингу для Magento, в залежності від масштабів діяльності, дозволяють вашому Інтернет-магазину працювати швидше і без проблем. Серед інших переваг VPS сервера для Magento, ми можемо підкреслити наступне:

 • Підвищення продуктивності. Ви отримуєте виділений ресурс, який використовується тільки вами.
 • Гнучка масштабованість. Встановивши VPS можна масштабувати додаткові ресурси в будь-який час.
 • Установка PHP прискорювачів. Такі прискорювачі PHP як APC або прискорювач кешування PHP скриптів зробить ваш сайт швидше.

Приватний віртуальний сервер для Magento прискорить ваш веб-сайт, але, вибираючи хостинг для CMS Magento, не забувайте який веб-сервер ви хочете використовувати Linux, Windows або Apache, встановлений на хостингу. Більшість експертів стверджують, сервер на основі Linux, більш безпечний, уразливості постійно фіксуються широким відкритим співтовариством. Крім того, є маса доступних і безкоштовних веб-додатків для розширень функціональності сайту. Хмара пропонує своїм клієнтам повністю керовані Linux VPS з віртуальним адмініструванням і цілодобовою підтримкою, і це рішення допоможе вам рости стрімкіше і процвітати вашому бізнесу. Якщо ви вибрали CMS Magento, наша рекомендація для старту TuhaHosting, а якщо вам будуть потрібні додаткові ресурси, конфігурацію можна розширити за лічені хвилини.

Среди других преимуществ VPS сервера для Magento, мы можем подчеркнуть следующее:

 • Повышение производительности. Вы получаете выделенный ресурс, который используется только вами.
 • Гибкая масштабируемость. Установив VPS можно масштабировать дополнительные ресурсы в любое время.
 • Установка PHP ускорителей. Такие ускорители PHP как APC или ускоритель кэширования PHP скриптов сделает ваш сайт быстрее.

Приватный виртуальный сервер для Magento ускорит ваш веб-сайт, но, выбирая хостинг для CMS Magento, не забывайте какой веб-сервер вы хотите использовать Linux, Windows или Apache, установленный на хостинге. Большинство экспертов утверждают, сервер на основе Linux, более безопасный, уязвимости постоянно фиксируются широким открытым сообществом. Кроме того, есть масса доступных и бесплатных веб-приложений для расширений функциональности сайта. Туча предлагает своим клиентам полностью управляемые Linux VPS с виртуальным администрированием и круглосуточной поддержкой, и это решение поможет вам расти стремительней и процветать вашему бизнесу. Если вы выбрали CMS Magento, наша рекомендация для старта TuсhaHosting, а если вам потребуются дополнительные ресурсы, конфигурацию можно расширить в считанные минуты.

Резюмуючи вищевикладене, ще раз озвучимо переваги VPS:

 • Висока продуктивність = гарантована стабільна робота вашого проекту.
 • Гнучкість управління і масштабування. Оплата тільки за ресурс, який використовується, при необхідності можна відмовитися від частини або розширити конфігурацію.
 • Будь-яка CMS і масштаб роботи.

Ми розповіли про те, чому варто вибрати VPS, а чому варто вибрати VPS від Хмари, найкраще розкажуть відгуки задоволених клієнтів.

Поділитися:
Статті по темі

Швидке завантаження сайту, його безперебійна робота та здатність витримувати великі напливи відвідувачів важливі для будь-якого ресурсу, незалежно від того, на базі якої CMS він працює, — WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal або будь-якій іншій. Досягти високих показників продуктивності, окрім іншого, допоможе якісний хмарний хостинг. Розповідаємо, скільки коштує розміщення сайту на базі популярних CMS у хмарі від Tucha , як перенести дані та які переваги у надійності та зручності ви гарантовано отримаєте. 

Чим же відрізняються між собою різні види хостингу, в чому їх переваги і недоліки і, нарешті, як вибрати краще рішення для конкретного завдання? Давайте розберемося...

Безперебійний та швидкий хостинг — запорука якісної роботи веб-сайту та корпоративної пошти. У більшості випадків для цього якнайкраще підійде віртуальний хостинг (shared-хостинг) у хмарі з високим рівнем відмовостійкості і при цьому за доступною вартістю. 

Наш партнер, веб-студія «Червоний хамелеон», підготував корисну статтю про те, на що варто звертати увагу при виборі хостингу для веб-сайтів на базі платформи «Бітрікс: Управління сайтом». У статті детально розібрані мінімальні та рекомендовані параметри сервера, представлені наші рекомендації як хостинг-провайдера і роздуми партнера як розробника сайтів. 

Сьогодні без сайту нікуди. Навіть якщо бізнес працює офлайн, мати сторінку в інтернеті — це вже не примха, а необхідність...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись