Як Tucha літо проводжала на конференції Dvoma

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Як Tucha літо проводжала на конференції Dvoma
Категорії

30 серпня ми яскраво провели день на міжнародній ІТ-конференції Dvoma Conference. Захід був присвячений інтернет-маркетингу, тож у залі зібралися усі зацікавлені у SMM, SEO, PPC, а також веб-майстри і представники різних сфер бізнесу.

YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_2
YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_9-min
YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_8-min
YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_6-min

Ми, як завжди, знайомили учасників конференції із хмарами та обговорювали їх користь для бізнесу. А саме, як хмарні рішення допомагають спрощувати роботу, заощаджувати кошти на ІТ-обладнанні та працювати віддалено у будь-якому куточку світу 24/7.

YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_7-min

Жоден захід ще не відбувся без традиційних подарунків від Tucha, тож і цього разу слухачі отримали максимум користі від знайомства з нами та купу позитивних емоцій. Переможці розіграшів отримали цінні грошові сертифікати на хмарні сервіси, а також по-літньому яскраві чашки, які точно підійматимуть настрій похмурими вечорами. Тож ми чекаємо у родині Tucha не лише на власників сертифікатів, але й на всіх зацікавлених у кращих рішеннях для свого бізнесу.

YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_4-min
YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_10-min
Поділитися:
Статті по темі

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись