Як Tucha літо проводжала на конференції Dvoma

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Як Tucha літо проводжала на конференції Dvoma
Категорії

30 серпня ми яскраво провели день на міжнародній ІТ-конференції Dvoma Conference. Захід був присвячений інтернет-маркетингу, тож у залі зібралися усі зацікавлені у SMM, SEO, PPC, а також веб-майстри і представники різних сфер бізнесу.

YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_2
YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_9-min
YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_8-min
YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_6-min

Ми, як завжди, знайомили учасників конференції із хмарами та обговорювали їх користь для бізнесу. А саме, як хмарні рішення допомагають спрощувати роботу, заощаджувати кошти на ІТ-обладнанні та працювати віддалено у будь-якому куточку світу 24/7.

YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_7-min

Жоден захід ще не відбувся без традиційних подарунків від Tucha, тож і цього разу слухачі отримали максимум користі від знайомства з нами та купу позитивних емоцій. Переможці розіграшів отримали цінні грошові сертифікати на хмарні сервіси, а також по-літньому яскраві чашки, які точно підійматимуть настрій похмурими вечорами. Тож ми чекаємо у родині Tucha не лише на власників сертифікатів, але й на всіх зацікавлених у кращих рішеннях для свого бізнесу.

YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_4-min
YAk Tucha lіto provodzhala na konferencії Dvoma_10-min
Поділитися:
Статті по темі

Конференції — бути! Але безпечній для всіх її учасників та спікерів. Так вирішили Fest Group — організатори української професійної конференції DevOps Fest 2020 — і провели подію в онлайн-форматі. Попри те, що через карантин дата проведення заходу кілька разів змінювалися, усім охочим все ж вдалося прослухати доповіді від найкращих українських та закордонних ІТ-експертів. DevOps Fest Online 2020 відбувався впродовж двох днів, 5 та 6 червня 2020 року, а її учасники змогли при цьому «stay safe, stay positive, stay educated».

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись