Tucha.ua на семінарі-практикумі МСЕ для регіонів Європи та СНД

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha.ua на семінарі-практикумі МСЕ для регіонів Європи та СНД
Категорії

Вчора, 14 травня, у Державному університеті телекомунікацій відбувся семінар-практикум МСЕ для регіонів Європи та СНД «Інфраструктура ІКТ як основа цифрової економіки» для керівників і фахівців з інфраструктури ІКТ, електронних послуг і кібербезпеки, операторів електрозв'язку, університетів та загальноосвітніх установ, виробників обладнання електрозв'язку, дослідних установ та інших зацікавлених сторін з регіонів Європи і СНД. В межах заходу було організовано виставку технічного обладнання, де ми взяли безпосередню участь: знайомили слухачів семінару, студентів із хмарними сервісами та рішеннями Tucha.ua, а також обговорювали переваги використання хмар у будь-якій сфері професійної діяльності.

1

Традиційно наприкінці ми розіграли брендовані різнобарвні чашки: охочих отримати яскравий сувенір від Tucha.ua було чимало! Тож переможці розіграшу повернулися із заходу не лише з новими знаннями і досвідом, але й з фірмовим подарунком від нашої компанії.

7

Дякуємо організаторам семінару за плідний день, насичений знайомствами та неодмінною користю для кожного учасника заходу! Впевнені, поспілкуємось ще на багатьох заходах, тож до зустрічі, друзі!

Поділитися:
Статті по темі

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

Привіт, друзі! Продовжуємо серію подорожей Україною. Цього разу відвідали Харків. З кожною подорожжю все краще розуміємо, що країна наша багата...

Партнерство — це більше, ніж просто співпраця. Це ще й спільний розвиток, взаємна підтримка та участь у продуктивних заходах разом...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись