BitrixConf: Tucha на партнерській конференції Бітрікс24

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. BitrixConf: Tucha на партнерській конференції Бітрікс24
Категорії

Партнерство — це більше, ніж просто співпраця. Це ще й спільний розвиток, взаємна підтримка та участь у продуктивних заходах разом. Саме таким є наше партнерство з Бітрікс24. Ця активна команда вміє не лише самовіддано працювати, але й організовувати цінні заходи. Серед них і BitrixConf — конференція, де збираються партнери Бітрікс24 з усієї України. Тож у минулу п’ятницю, 14 червня, ми теж стали частиною феєричного заходу, що відбувся у передмісті Києва.

BitrixConf_1

Партнерські конференції проходять щороку і кожного разу мають свою тематику. Цього літа захід було організовано у концепції Супергероїв та Суперсили. Інтер’єр, декорації, тематичні фотозони та навіть одяг — усе було виконано у стилі Давньої Греції. Ми відчували себе ніби на Бітрікс-Олімпі. :)

Одна з головних особливостей конференції — корисні доповіді від топових спікерів. Про контент організатори подбали якнайкраще: практичні поради, актуальна бізнес-інформація, обмін власним досвідом. А Суперзіркою конференції і таємним спікером стала Суперлюдина України — Василь Вірастюк.

BitrixConf_2

Та BitrixConf — це не лише виступи і навчання. Це ще й море спілкування з давніми партнерами, велика кількість знайомств, неперевершений настрій і нова порція натхнення. Місце зустрічі партнерів Бітрікс24 є справжнім осередком суперсили, підтримки та зміцнення товариських стосунків.

Дякуємо Бітрікс24 за неперевершену організацію конференції, отриману скарбницю практичних знань, а всім учасникам заходу — за змістовні бесіди та яскраві враження, яких точно вистачить до наступного літа. Раді мати таких надійних та позитивних партнерів. Чекаємо на нові зустрічі!

BitrixConf_3
Поділитися:
Статті по темі

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

Привіт, друзі! Продовжуємо серію подорожей Україною. Цього разу відвідали Харків. З кожною подорожжю все краще розуміємо, що країна наша багата...

Для Tucha літо починається спекотно та насичено! І звісно ж, у плідній роботі. Так, вчора, 4 червня 2019 року, ми...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись