BitrixConf: Tucha на партнерській конференції Бітрікс24

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. BitrixConf: Tucha на партнерській конференції Бітрікс24
Категорії

Партнерство — це більше, ніж просто співпраця. Це ще й спільний розвиток, взаємна підтримка та участь у продуктивних заходах разом. Саме таким є наше партнерство з Бітрікс24. Ця активна команда вміє не лише самовіддано працювати, але й організовувати цінні заходи. Серед них і BitrixConf — конференція, де збираються партнери Бітрікс24 з усієї України. Тож у минулу п’ятницю, 14 червня, ми теж стали частиною феєричного заходу, що відбувся у передмісті Києва.

BitrixConf_1

Партнерські конференції проходять щороку і кожного разу мають свою тематику. Цього літа захід було організовано у концепції Супергероїв та Суперсили. Інтер’єр, декорації, тематичні фотозони та навіть одяг — усе було виконано у стилі Давньої Греції. Ми відчували себе ніби на Бітрікс-Олімпі. :)

Одна з головних особливостей конференції — корисні доповіді від топових спікерів. Про контент організатори подбали якнайкраще: практичні поради, актуальна бізнес-інформація, обмін власним досвідом. А Суперзіркою конференції і таємним спікером стала Суперлюдина України — Василь Вірастюк.

BitrixConf_2

Та BitrixConf — це не лише виступи і навчання. Це ще й море спілкування з давніми партнерами, велика кількість знайомств, неперевершений настрій і нова порція натхнення. Місце зустрічі партнерів Бітрікс24 є справжнім осередком суперсили, підтримки та зміцнення товариських стосунків.

Дякуємо Бітрікс24 за неперевершену організацію конференції, отриману скарбницю практичних знань, а всім учасникам заходу — за змістовні бесіди та яскраві враження, яких точно вистачить до наступного літа. Раді мати таких надійних та позитивних партнерів. Чекаємо на нові зустрічі!

BitrixConf_3
Поділитися:
Статті по темі

Привіт, друзі! Продовжуємо серію подорожей Україною. Цього разу відвідали Харків. З кожною подорожжю все краще розуміємо, що країна наша багата...

Для Tucha літо починається спекотно та насичено! І звісно ж, у плідній роботі. Так, вчора, 4 червня 2019 року, ми...

Друзі, вітаємо! Весняний сезон семінарів «Анатомія бізнесу» від Бітрікс24 та наших спільних регіональних партнерів добігає кінця. Вчора, 16 травня, ми...

Тривають завершальні семінари весняного сезону «Анатомії бізнесу» від організаторів Бітрікс24 та наших спільних регіональних партнерів. Вчора, 15 травня, відбувся бізнес-захід...

Вчора, 14 травня, у Державному університеті телекомунікацій відбувся семінар-практикум МСЕ для регіонів Європи та СНД «Інфраструктура ІКТ як основа цифрової...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись