Tucha на «Анатомії бізнесу» в Харкові – ще ближче до підприємців України

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» в Харкові – ще ближче до підприємців України
Категорії
tucha_kharkov_anatomiya_biznesa_2
Привіт, друзі!

Продовжуємо серію подорожей Україною. Цього разу відвідали Харків. З кожною подорожжю все краще розуміємо, що країна наша багата не лише на чорноземи, а й на бізнесменів. Причому різного віку – від студентів до людей з солідним стажем. Усіх їх об'єднує спільна мета – розвиток, самовдосконалення, використання новітніх методів ведення бізнесу, технологій.

Ми дуже раді, що є частиною заходів, що допомагають досягненню цієї мети. Окреме дякуємо партнерам за надання такої можливості і власне за організацію подій, насичених цікавою та корисною інформацією для українського бізнесу.

Зі свого боку, ми знайомимо учасників з тим, як можна вирішувати задачі організації роботи з програмами та даними на сучасному рівні. Розповідаємо про хмари, про те, як вони допомагають підвищувати ефективність роботи, зменшувати видатки, бути мобільними. Людям цікаво, і нас це дуже тішить.

Дивимося, як все було цього разу.

Ми вже на місці і готуємося до нових знайомств.

Спікери розказували, як можна закохати клієнтів у свій бізнес, як правильно залучати їх через інтернет, як побудувати команду мрії та багато інших фішок. Харків здивував нас ще одним невеличким сюрпризом – грою на саксофоні. ;)

На завершення ми розіграли сертифікати на наші сервіси. Тепер переможці зможуть ще простіше долучитися до використання хмарних сервісів Tucha. Чекаємо на плідну співпрацю, друзі.

Наступна подорож – до Дніпра. Чекаємо на зустріч 23 жовтня. Якщо ще не додали подію у свій календар, зробіть це просто зараз. ;)

Поділитися:
Статті по темі

Партнерство — це більше, ніж просто співпраця. Це ще й спільний розвиток, взаємна підтримка та участь у продуктивних заходах разом...

Для Tucha літо починається спекотно та насичено! І звісно ж, у плідній роботі. Так, вчора, 4 червня 2019 року, ми...

Друзі, вітаємо! Весняний сезон семінарів «Анатомія бізнесу» від Бітрікс24 та наших спільних регіональних партнерів добігає кінця. Вчора, 16 травня, ми...

Тривають завершальні семінари весняного сезону «Анатомії бізнесу» від організаторів Бітрікс24 та наших спільних регіональних партнерів. Вчора, 15 травня, відбувся бізнес-захід...

Вчора, 14 травня, у Державному університеті телекомунікацій відбувся семінар-практикум МСЕ для регіонів Європи та СНД «Інфраструктура ІКТ як основа цифрової...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись