Tucha на «Анатомії бізнесу» в Харкові – ще ближче до підприємців України

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» в Харкові – ще ближче до підприємців України
Категорії
tucha_kharkov_anatomiya_biznesa_2
Привіт, друзі!

Продовжуємо серію подорожей Україною. Цього разу відвідали Харків. З кожною подорожжю все краще розуміємо, що країна наша багата не лише на чорноземи, а й на бізнесменів. Причому різного віку – від студентів до людей з солідним стажем. Усіх їх об'єднує спільна мета – розвиток, самовдосконалення, використання новітніх методів ведення бізнесу, технологій.

Ми дуже раді, що є частиною заходів, що допомагають досягненню цієї мети. Окреме дякуємо партнерам за надання такої можливості і власне за організацію подій, насичених цікавою та корисною інформацією для українського бізнесу.

Зі свого боку, ми знайомимо учасників з тим, як можна вирішувати задачі організації роботи з програмами та даними на сучасному рівні. Розповідаємо про хмари, про те, як вони допомагають підвищувати ефективність роботи, зменшувати видатки, бути мобільними. Людям цікаво, і нас це дуже тішить.

Дивимося, як все було цього разу.

Ми вже на місці і готуємося до нових знайомств.

Спікери розказували, як можна закохати клієнтів у свій бізнес, як правильно залучати їх через інтернет, як побудувати команду мрії та багато інших фішок. Харків здивував нас ще одним невеличким сюрпризом – грою на саксофоні. ;)

На завершення ми розіграли сертифікати на наші сервіси. Тепер переможці зможуть ще простіше долучитися до використання хмарних сервісів Tucha. Чекаємо на плідну співпрацю, друзі.

Наступна подорож – до Дніпра. Чекаємо на зустріч 23 жовтня. Якщо ще не додали подію у свій календар, зробіть це просто зараз. ;)

Поділитися:
Статті по темі

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

Партнерство — це більше, ніж просто співпраця. Це ще й спільний розвиток, взаємна підтримка та участь у продуктивних заходах разом...

Для Tucha літо починається спекотно та насичено! І звісно ж, у плідній роботі. Так, вчора, 4 червня 2019 року, ми...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись