Tucha на Innovation Market-2019

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на Innovation Market-2019
Категорії

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На масштабному заході з розвитку інновацій в Україні зібралися представники влади та бізнесу, вітчизняні та зарубіжні експерти, розробники та багато інших.

Tucha na Innovation Market-2019_6

Впродовж трьох днів на форумі обговорювалися важливі питання. Зокрема, розглянули тренди інновацій в Україні та світі, розвиток і підтримку інноваційних проектів, а також поговорили про шляхи розвитку інноваційного бізнесу в Україні.

Окремо слід згадати масштаби виставки, адже там були представлені інноваційні розробки у різних галузях від близько сотні стартап-проектів та підприємств! Так, наприклад, свої розробки презентували слухачі Малої академії наук України, учні навчальних закладів тощо. Крім цього, відбувся хакатон за участі школярів та студентів.

Tucha na Innovation Market-2019_1

Ми також відвідали захід і плідно провели час: познайомилися з учасниками форуму, поспілкувалися про хмарні рішення та обговорили користь хмарного хостингу для стартап-розробок і не тільки.

Дякуємо організаторам за такий цінний форум та купу практичної інформації, яку отримали всі учасники заходу. Бажаємо подальших успіхів!

Tucha na Innovation Market-2019_5
Поділитися:
Статті по темі

Конференції — бути! Але безпечній для всіх її учасників та спікерів. Так вирішили Fest Group — організатори української професійної конференції DevOps Fest 2020 — і провели подію в онлайн-форматі. Попри те, що через карантин дата проведення заходу кілька разів змінювалися, усім охочим все ж вдалося прослухати доповіді від найкращих українських та закордонних ІТ-експертів. DevOps Fest Online 2020 відбувався впродовж двох днів, 5 та 6 червня 2020 року, а її учасники змогли при цьому «stay safe, stay positive, stay educated».

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись