Tucha на Innovation Market-2019

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на Innovation Market-2019
Категорії

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На масштабному заході з розвитку інновацій в Україні зібралися представники влади та бізнесу, вітчизняні та зарубіжні експерти, розробники та багато інших.

Tucha na Innovation Market-2019_6

Впродовж трьох днів на форумі обговорювалися важливі питання. Зокрема, розглянули тренди інновацій в Україні та світі, розвиток і підтримку інноваційних проектів, а також поговорили про шляхи розвитку інноваційного бізнесу в Україні.

Окремо слід згадати масштаби виставки, адже там були представлені інноваційні розробки у різних галузях від близько сотні стартап-проектів та підприємств! Так, наприклад, свої розробки презентували слухачі Малої академії наук України, учні навчальних закладів тощо. Крім цього, відбувся хакатон за участі школярів та студентів.

Tucha na Innovation Market-2019_1

Ми також відвідали захід і плідно провели час: познайомилися з учасниками форуму, поспілкувалися про хмарні рішення та обговорили користь хмарного хостингу для стартап-розробок і не тільки.

Дякуємо організаторам за такий цінний форум та купу практичної інформації, яку отримали всі учасники заходу. Бажаємо подальших успіхів!

Tucha na Innovation Market-2019_5
Поділитися:
Статті по темі

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Мешканці та гості міста стали учасниками корисного семінару «Анатомія бізнесу» в Тернополі. Так, 29 жовтня 2019 року в Українському Домі...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись