Tucha на III CISO Forum: як це було

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на III CISO Forum: як це було
Категорії

У столиці відбувся Третій щорічний форум з ІТ-безпеки CISO Forum від VlasConference. Так, 2 жовтня 2019 року Київ зібрав провідних фахівців у галузі інформаційної безпеки.

CISO 2019_3
CISO 2019_5

Ми провели день на форумі з максимальною користю для всіх учасників: технічний директор Tucha Володимир Мельник виступив з доповіддю «Ефективна протидія інфікуванню веб-сайту». Тож слухачі дізналися все про запобіжні заходи та дієві методи, які допоможуть убезпечити веб-сайт від зовнішніх загроз, доступу сторонніх осіб або зловмисників до даних, викрадень та знищень інформації. Дійсно, такими важливими знаннями має володіти кожен! Переглянути запис прямої трансляції з виступу можна на нашій сторінці у Фейсбуці.

CISO 2019_2

Не менш важливою частиною нашої участі у заході було модерування першого блоку форуму — технологічної сесії, присвяченої ноу-хау в області інформаційної безпеки. Цю відповідальну місію було теж доручено Володимиру як експерту з ІТ-питань.

Крім цього, впродовж дня обговорювали й інші хмарні питання, спілкувалися з давніми знайомими, колегами і активно заводили нові знайомства.

Загалом, CISO Forum — це захід, на якому учасники змогли взяти участь у міні-виставці технологій і рішень, обмінятися досвідом з колегами щодо розв’язання питань з ІТ-безпеки та дізнатися більше про інноваційні рішення від міжнародних компаній.

CISO 2019_4

Дякуємо організаторам форуму за запрошення взяти участь у заході та його якісне проведення. До нових зустрічей, друзі!

Поділитися:
Статті по темі

Привіт, друзі! Продовжуємо серію подорожей Україною. Цього разу відвідали Харків. З кожною подорожжю все краще розуміємо, що країна наша багата...

Партнерство — це більше, ніж просто співпраця. Це ще й спільний розвиток, взаємна підтримка та участь у продуктивних заходах разом...

Для Tucha літо починається спекотно та насичено! І звісно ж, у плідній роботі. Так, вчора, 4 червня 2019 року, ми...

Друзі, вітаємо! Весняний сезон семінарів «Анатомія бізнесу» від Бітрікс24 та наших спільних регіональних партнерів добігає кінця. Вчора, 16 травня, ми...

Тривають завершальні семінари весняного сезону «Анатомії бізнесу» від організаторів Бітрікс24 та наших спільних регіональних партнерів. Вчора, 15 травня, відбувся бізнес-захід...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись