Tucha на III CISO Forum: як це було

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на III CISO Forum: як це було
Категорії

У столиці відбувся Третій щорічний форум з ІТ-безпеки CISO Forum від VlasConference. Так, 2 жовтня 2019 року Київ зібрав провідних фахівців у галузі інформаційної безпеки.

CISO 2019_3
CISO 2019_5

Ми провели день на форумі з максимальною користю для всіх учасників: технічний директор Tucha Володимир Мельник виступив з доповіддю «Ефективна протидія інфікуванню веб-сайту». Тож слухачі дізналися все про запобіжні заходи та дієві методи, які допоможуть убезпечити веб-сайт від зовнішніх загроз, доступу сторонніх осіб або зловмисників до даних, викрадень та знищень інформації. Дійсно, такими важливими знаннями має володіти кожен! Переглянути запис прямої трансляції з виступу можна на нашій сторінці у Фейсбуці.

CISO 2019_2

Не менш важливою частиною нашої участі у заході було модерування першого блоку форуму — технологічної сесії, присвяченої ноу-хау в області інформаційної безпеки. Цю відповідальну місію було теж доручено Володимиру як експерту з ІТ-питань.

Крім цього, впродовж дня обговорювали й інші хмарні питання, спілкувалися з давніми знайомими, колегами і активно заводили нові знайомства.

Загалом, CISO Forum — це захід, на якому учасники змогли взяти участь у міні-виставці технологій і рішень, обмінятися досвідом з колегами щодо розв’язання питань з ІТ-безпеки та дізнатися більше про інноваційні рішення від міжнародних компаній.

CISO 2019_4

Дякуємо організаторам форуму за запрошення взяти участь у заході та його якісне проведення. До нових зустрічей, друзі!

Поділитися:
Статті по темі

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

Привіт, друзі! Продовжуємо серію подорожей Україною. Цього разу відвідали Харків. З кожною подорожжю все краще розуміємо, що країна наша багата...

Партнерство — це більше, ніж просто співпраця. Це ще й спільний розвиток, взаємна підтримка та участь у продуктивних заходах разом...

Закрити
Замовити зворотній дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись