Tucha на «Анатомії бізнесу» в Тернополі

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» в Тернополі
Категорії
Передаємо вітання з файного міста Тернополя!
tucha_anatomiya_biznesa_ternopol_2018_2

На цей раз доля завела нас у Західну Україну, до прекрасного старовинного міста зі своїм неповторним шармом. Дякуємо нашим партнерам Wise Solutions та Бітрікс 24 за організацію семінару «Анатомія бізнесу: Файні поради та секрети», усе було на найвищому рівні. Ми отримали справжню насолоду від колориту, атмосфери і непідробно щирої гостинності.

З особистих вражень, Тернопіль – це не лише місто, де збереглися українські традиції, а й на повну силу розвивається сучасний бізнес. Підприємці використовують системи для автоматизації своєї діяльності, слідують останнім трендам у сфері маркетингу та управління. А найголовніше, знають, як раціонально використовувати фінансові ресурси та час для досягнення цілей своїх компаній. В цьому їм можуть також суттєво допомогти хмари. Тож ми були тут у своїй тарілці. Та не будемо забагато розповідати, краще ловіть фото з бізнес-семінару.
 

Як же без розіграшу подарунків? ;-) Вітаємо щасливчиків, які отримали фірмові чашки Tucha, а також власників грошових сертифікатів номіналом 500, 750 та 1000 грн. Ви знаєте, що найкращим рішенням буде застосувати їх на наші хмарні послуги.

Неймовірне місто, неймовірні люди, до нових зустрічей! :)

Поділитися:
Статті по темі

Конференції — бути! Але безпечній для всіх її учасників та спікерів. Так вирішили Fest Group — організатори української професійної конференції DevOps Fest 2020 — і провели подію в онлайн-форматі. Попри те, що через карантин дата проведення заходу кілька разів змінювалися, усім охочим все ж вдалося прослухати доповіді від найкращих українських та закордонних ІТ-експертів. DevOps Fest Online 2020 відбувався впродовж двох днів, 5 та 6 червня 2020 року, а її учасники змогли при цьому «stay safe, stay positive, stay educated».

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Закрити
Замовити зворотній дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись