Tucha на «Анатомії бізнесу» в Тернополі

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» в Тернополі
Категорії
Передаємо вітання з файного міста Тернополя!
tucha_anatomiya_biznesa_ternopol_2018_2

На цей раз доля завела нас у Західну Україну, до прекрасного старовинного міста зі своїм неповторним шармом. Дякуємо нашим партнерам Wise Solutions та Бітрікс 24 за організацію семінару «Анатомія бізнесу: Файні поради та секрети», усе було на найвищому рівні. Ми отримали справжню насолоду від колориту, атмосфери і непідробно щирої гостинності.

З особистих вражень, Тернопіль – це не лише місто, де збереглися українські традиції, а й на повну силу розвивається сучасний бізнес. Підприємці використовують системи для автоматизації своєї діяльності, слідують останнім трендам у сфері маркетингу та управління. А найголовніше, знають, як раціонально використовувати фінансові ресурси та час для досягнення цілей своїх компаній. В цьому їм можуть також суттєво допомогти хмари. Тож ми були тут у своїй тарілці. Та не будемо забагато розповідати, краще ловіть фото з бізнес-семінару.
 

Як же без розіграшу подарунків? ;-) Вітаємо щасливчиків, які отримали фірмові чашки Tucha, а також власників грошових сертифікатів номіналом 500, 750 та 1000 грн. Ви знаєте, що найкращим рішенням буде застосувати їх на наші хмарні послуги.

Неймовірне місто, неймовірні люди, до нових зустрічей! :)

Поділитися:
Статті по темі

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись