Tucha на «Анатомії бізнесу» в Полтаві — продовжуємо дарувати радість та користь

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» в Полтаві — продовжуємо дарувати радість та користь
Категорії

На зв’язку знову ми та семінар «Анатомія бізнесу: Здорові звички вашого бізнесу»!

Цього разу нас дуже круто зустрічала Полтава. Сідаючи на потяг зранку, ми навіть не очікували, що попереду на нас чекає такий насичений день.

Перш за все, дякуємо нашим партнерам Бітрікс24 та ОблікСофт за організацію, за те, що зібрали стільки активних представників бізнесу в одному місці, а головне – запросили дуже крутих спікерів.

anatomiya_biznesa_poltava_2018_1

Між сеансами спілкування з майбутніми клієнтами та партнерами, користувалися нагодою та слухали доповіді. Дізналися багато цікавого про те, як споживачі впливають на бізнес сьогодні та яка їхня роль, чому продажі це навичка, а не талант та безліч іншої корисної інформації.

Бачите знайомі обличчя? Так, це Костянтин з Бітрікс24. В Полтаві він знову виступив з доповіддю «Чому нас можуть навчити 4 корпорації та 1 дитина?» Якщо вам цікаво, про що мова, то приходьте на семінар у своєму місті. На черзі Харків 9 жовтня.

anatomiya_biznesa_poltava_2018_2

Дуже приємно було спілкуватися з усіма гостями. А ще приємніше – дарувати подарунки. ;) Переможців було багато, хтось отримав фірмові чашки Tucha, а найбільш везучі учасники виграли грошові призи – сертифікати на 500, 700 і 1000 грн, які можна використати на хмарні послуги Tucha.

anatomiya_biznesa_poltava_2018_3
anatomiya_biznesa_poltava_2018_4
Поділитися:
Статті по темі

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись