Tucha на «Анатомії бізнесу» в Києві — перший старт осіннього сезону

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» в Києві — перший старт осіннього сезону
Категорії
anatomiya_biznesa_kyiv_2018_1
Друзі, привіт!

Нещодавно ми відкрили сезон полювання на корисну інформацію від наших партнерів. Як саме? Побували на Анатомії бізнесу в Києві! І надалі плануємо подорожувати Україною, тож чекайте на нас у своєму місті. ;)
А поки розкажемо вам, як все пройшло у Києві.

З самого ранку ми зустріли на події багатьох наших партнерів. Круто, коли інтереси дотикаються у багатьох точках.

Та ажіотаж був не лише навколо спікерів, а й біля стійки Tucha. Справжній інтерес серед учасників викликали наші розіграші. За традицією, ми привезли з собою призи – грошові сертифікати на хмарні послуги. Три переможці, які вже отримали свої сертифікати, наші хмарні сервіси вже чекають на вас. ;)

Додатковими подарунками на цей раз стали яскраві фірмові чашки Tucha. Таких ви ніде не знайдете!

Організатори постаралися на славу, адже зібрати таку велику кількість людей під одним дахом – це не так просто, як може здатися, і дуже круто, коли все вдається. Шукайте на світлинах відомих та актуальних спікерів.

Поділитися:
Статті по темі

Конференції — бути! Але безпечній для всіх її учасників та спікерів. Так вирішили Fest Group — організатори української професійної конференції DevOps Fest 2020 — і провели подію в онлайн-форматі. Попри те, що через карантин дата проведення заходу кілька разів змінювалися, усім охочим все ж вдалося прослухати доповіді від найкращих українських та закордонних ІТ-експертів. DevOps Fest Online 2020 відбувався впродовж двох днів, 5 та 6 червня 2020 року, а її учасники змогли при цьому «stay safe, stay positive, stay educated».

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись