Tucha на «Анатомії бізнесу» в Києві — перший старт осіннього сезону

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» в Києві — перший старт осіннього сезону
Категорії
anatomiya_biznesa_kyiv_2018_1
Друзі, привіт!

Нещодавно ми відкрили сезон полювання на корисну інформацію від наших партнерів. Як саме? Побували на Анатомії бізнесу в Києві! І надалі плануємо подорожувати Україною, тож чекайте на нас у своєму місті. ;)
А поки розкажемо вам, як все пройшло у Києві.

З самого ранку ми зустріли на події багатьох наших партнерів. Круто, коли інтереси дотикаються у багатьох точках.

Та ажіотаж був не лише навколо спікерів, а й біля стійки Tucha. Справжній інтерес серед учасників викликали наші розіграші. За традицією, ми привезли з собою призи – грошові сертифікати на хмарні послуги. Три переможці, які вже отримали свої сертифікати, наші хмарні сервіси вже чекають на вас. ;)

Додатковими подарунками на цей раз стали яскраві фірмові чашки Tucha. Таких ви ніде не знайдете!

Організатори постаралися на славу, адже зібрати таку велику кількість людей під одним дахом – це не так просто, як може здатися, і дуже круто, коли все вдається. Шукайте на світлинах відомих та актуальних спікерів.

Поділитися:
Статті по темі

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись