Tucha на «Анатомії бізнесу» у Тернополі: як це було

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» у Тернополі: як це було
Категорії

Мешканці та гості міста стали учасниками корисного семінару «Анатомія бізнесу» в Тернополі. Так, 29 жовтня 2019 року в Українському Домі «Перемога» відбувся захід «Точки зростання вашого бізнесу», організаторами якого вкотре стали Бітрікс24 та Wise Solutions. Ми не могли пропустити нагоду підтримати партнерів, тож рушили в дорогу і провели цей день максимально продуктивно в епіцентрі подій! Читайте далі, що і як відбувалося.

Tucha na Anatomії bіznesu u Ternopolі yak ce bulo_3
Tucha na Anatomії bіznesu u Ternopolі yak ce bulo_7

Охочих отримати нові бізнес-знання від експертів було дуже багато, про що свідчила переповнена зала слухачів. А цінної інформації було і справді вдосталь: інсайти, нові ідеї, обмін практичним досвідом та дискусії з питань на різні теми, які цікавили учасників.

Tucha na Anatomії bіznesu u Ternopolі yak ce bulo_10

За межами зали також було не менш цікаво та корисно, адже учасники могли особисто поспілкуватися з партнерами семінару у кулуарах. Серед інших, звичайно, був і наш стенд. Тож впродовж дня обговорювали користь хмар для бізнесу та розповідали слухачам про сервіси Tucha.

Tucha na Anatomії bіznesu u Ternopolі yak ce bulo_9

До того ж, наприкінці дня ми визначили декілька щасливчиків серед тих, хто брав участь у розіграші фірмових призів від Tucha. Дехто отримав яскраві чашки з логотипом Tucha, а інші — цінні грошові сертифікати номіналами 500, 750 і 1000 гривень на хмарні сервіси Tucha. До речі, ми вже готові до вирішення бізнес-задач від наших переможців і чекаємо на власників сертифікатів у своїй хмарній родині! І не лише на них. ;-)

Tucha na Anatomії bіznesu u Ternopolі yak ce bulo_6
Tucha na Anatomії bіznesu u Ternopolі yak ce bulo_8

Загалом, були дуже раді побачитися з давніми знайомими, партнерами та колегами по бізнесу і зустріти багато нових друзів. А ще дуже вдячні організаторам Бітрікс24 і Wise Solutions за їх незмінну гостинність, щирість та вміння проводити круті івенти. Чекаємо на нові нагоди, друзі!

Поділитися:
Статті по темі

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» триває, тож наступний пункт у цьому марафоні містами України — Дніпро. Саме тут 15 жовтня 

Вітаємо, друзі! Весняний сезон «Анатомії бізнесу» триває. Нещодавно ми повернулися із Харкова, де 29 березня відбувся бізнес-семінар «Як стати лідером...

Добігає кінця цьогорічний сезон бізнес-семінарів, які організовує наш давній партнер Бітрікс24. Ми завершили його у сонячній Одесі, де відбувся захід за підтримки місцевого партнера Бітрікс24 (і нашого давнього партнера) — AWG.ua

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись