Tucha на «Анатомії бізнесу» у Полтаві

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» у Полтаві
Категорії

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс вимагає нових рішень» від організаторів Бітрікс24 та «ОблікСофт». Ми не могли пропустити таку подію та нагоду зустрітися з давніми партнерами, тож ділимося звітом, як усе відбувалося.

Tucha na Anatomії bіznesu u Poltavі_8

Захід зібрав чимало зацікавлених у розвитку власного бізнесу слухачів: директорів компаній, керівників підрозділів, маркетологів та всіх, хто не байдужий до нових бізнес-знань. А перейняти досвід і справді було у кого, адже спікерами конференції стали представники компаній BBDO Ukraine, Advanter Group, «Море Пива», Book Box, «Обліксофт» та Бітрікс24.

Tucha na Anatomії bіznesu u Poltavі_6

Ми також додали користі заходу: ближче знайомили слухачів із хмарними технологіями та сервісами Tucha, а також детально розповідали про їх користь. Не залишили учасників і без подарунків: за традицією, провели розіграші фірмових призів. Так, переможці повернулися додому з яскравими чашками від Tucha, а інші щасливчики — з грошовими сертифікатами на наші хмарні сервіси, які допоможуть їх власникам долучитися до хмарних технологій. Впевнені, це буде важливим кроком на шляху до більш ефективної та безпечної роботи їх компаній. Тож чекаємо на переможців розіграшу у Tucha! А якщо ви теж зацікавлені у покращенні роботи власного бізнесу, впевнено звертайтеся до нас.

Дякуємо організаторам за таку яскраву та корисну подію! Були раді поспілкуватися з давніми партнерами, плідно провести час та повернутися додому із купою нових знайомств. Вже готуємось до участі у наступній конференції «Анатомія бізнесу», що відбудеться 29 жовтня у Тернополі. Приєднуйтесь, друзі!

Поділитися:
Статті по темі

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Мешканці та гості міста стали учасниками корисного семінару «Анатомія бізнесу» в Тернополі. Так, 29 жовтня 2019 року в Українському Домі...

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.
Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись