Tucha на «Анатомії бізнесу» у Полтаві

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» у Полтаві
Категорії

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс вимагає нових рішень» від організаторів Бітрікс24 та «ОблікСофт». Ми не могли пропустити таку подію та нагоду зустрітися з давніми партнерами, тож ділимося звітом, як усе відбувалося.

Tucha na Anatomії bіznesu u Poltavі_8

Захід зібрав чимало зацікавлених у розвитку власного бізнесу слухачів: директорів компаній, керівників підрозділів, маркетологів та всіх, хто не байдужий до нових бізнес-знань. А перейняти досвід і справді було у кого, адже спікерами конференції стали представники компаній BBDO Ukraine, Advanter Group, «Море Пива», Book Box, «Обліксофт» та Бітрікс24.

Tucha na Anatomії bіznesu u Poltavі_6

Ми також додали користі заходу: ближче знайомили слухачів із хмарними технологіями та сервісами Tucha, а також детально розповідали про їх користь. Не залишили учасників і без подарунків: за традицією, провели розіграші фірмових призів. Так, переможці повернулися додому з яскравими чашками від Tucha, а інші щасливчики — з грошовими сертифікатами на наші хмарні сервіси, які допоможуть їх власникам долучитися до хмарних технологій. Впевнені, це буде важливим кроком на шляху до більш ефективної та безпечної роботи їх компаній. Тож чекаємо на переможців розіграшу у Tucha! А якщо ви теж зацікавлені у покращенні роботи власного бізнесу, впевнено звертайтеся до нас.

Дякуємо організаторам за таку яскраву та корисну подію! Були раді поспілкуватися з давніми партнерами, плідно провести час та повернутися додому із купою нових знайомств. Вже готуємось до участі у наступній конференції «Анатомія бізнесу», що відбудеться 29 жовтня у Тернополі. Приєднуйтесь, друзі!

Поділитися:
Статті по темі

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Мешканці та гості міста стали учасниками корисного семінару «Анатомія бізнесу» в Тернополі. Так, 29 жовтня 2019 року в Українському Домі...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» триває, тож наступний пункт у цьому марафоні містами України — Дніпро. Саме тут 15 жовтня 

Вітаємо, друзі! Весняний сезон «Анатомії бізнесу» триває. Нещодавно ми повернулися із Харкова, де 29 березня відбувся бізнес-семінар «Як стати лідером...

Добігає кінця цьогорічний сезон бізнес-семінарів, які організовує наш давній партнер Бітрікс24. Ми завершили його у сонячній Одесі, де відбувся захід за підтримки місцевого партнера Бітрікс24 (і нашого давнього партнера) — AWG.ua

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись