Tucha на «Анатомії бізнесу» у Дніпрі — продовжуємо осінній марафон

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» у Дніпрі — продовжуємо осінній марафон
Категорії

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» триває, тож наступний пункт у цьому марафоні містами України — Дніпро. Саме тут 15 жовтня 2019 року відбувся захід «Анатомія Бізнесу. Новий рівень вашого бізнесу від партнерів». Організували подію Бітрікс24 та Umable. Читайте і дивіться, як усе було.

Anatomіya bіznesa_Dnіpr_15_11_2019_5
Anatomіya bіznesa_Dnіpr_15_11_2019_2

Семінар відвідали ті, хто найбільше зацікавлений у розвитку та просуванні бізнесу: власники компаній, ТОП-менеджери, керівники відділів, бізнесмени-початківці. Учасники дізналися про ДНК крутої команди та інструменти мотивації, ефективні інструменти розвитку офлайн-бізнесу в соціальних мережах, маркетинг впливу та багато іншого. Тож «Анатомія бізнесу» у Дніпрі стала справжнім осередком корисної і практичної інформації: кейси, інсайти, знайомства та потік безцінного контенту від профі-практиків.

Звісно, ми теж додали свою порцію корисностей, адже багато та змістовно спілкувалися з учасниками. Говорили про хмари, про те, кому вони стануть у нагоді, у чому їх користь для бізнесу, а також знайомили слухачів із хмарними сервісами Tucha. Як завжди, не залишили слухачів без подарунків – розіграли фірмові чашки від Tucha та грошові сертифікати на хмарні сервіси. Впевнені, що такі призи стануть у нагоді їх власникам, допоможуть спростити роботу і гарантовано створять гарний настрій.

Дякуємо Бітрікс24 та Umable за чудову організацію заходу, купу цінної інформації та щиру гостинність! Чекаємо на нові зустрічі. ;-) А вже зовсім скоро, 22 жовтня, ми знову зустрінемось з партнерами та колегами по бізнесу на семінарі у Полтаві, тож приєднуйтесь!

 

Поділитися:
Статті по темі

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Закрити
Замовити зворотній дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись