Tucha на «Анатомії бізнесу» у Дніпрі — продовжуємо осінній марафон

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» у Дніпрі — продовжуємо осінній марафон
Категорії

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» триває, тож наступний пункт у цьому марафоні містами України — Дніпро. Саме тут 15 жовтня 2019 року відбувся захід «Анатомія Бізнесу. Новий рівень вашого бізнесу від партнерів». Організували подію Бітрікс24 та Umable. Читайте і дивіться, як усе було.

Anatomіya bіznesa_Dnіpr_15_11_2019_5
Anatomіya bіznesa_Dnіpr_15_11_2019_2

Семінар відвідали ті, хто найбільше зацікавлений у розвитку та просуванні бізнесу: власники компаній, ТОП-менеджери, керівники відділів, бізнесмени-початківці. Учасники дізналися про ДНК крутої команди та інструменти мотивації, ефективні інструменти розвитку офлайн-бізнесу в соціальних мережах, маркетинг впливу та багато іншого. Тож «Анатомія бізнесу» у Дніпрі стала справжнім осередком корисної і практичної інформації: кейси, інсайти, знайомства та потік безцінного контенту від профі-практиків.

Звісно, ми теж додали свою порцію корисностей, адже багато та змістовно спілкувалися з учасниками. Говорили про хмари, про те, кому вони стануть у нагоді, у чому їх користь для бізнесу, а також знайомили слухачів із хмарними сервісами Tucha. Як завжди, не залишили слухачів без подарунків – розіграли фірмові чашки від Tucha та грошові сертифікати на хмарні сервіси. Впевнені, що такі призи стануть у нагоді їх власникам, допоможуть спростити роботу і гарантовано створять гарний настрій.

Дякуємо Бітрікс24 та Umable за чудову організацію заходу, купу цінної інформації та щиру гостинність! Чекаємо на нові зустрічі. ;-) А вже зовсім скоро, 22 жовтня, ми знову зустрінемось з партнерами та колегами по бізнесу на семінарі у Полтаві, тож приєднуйтесь!

 

Поділитися:
Статті по темі

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Мешканці та гості міста стали учасниками корисного семінару «Анатомія бізнесу» в Тернополі. Так, 29 жовтня 2019 року в Українському Домі...

Вітаємо, друзі! Весняний сезон «Анатомії бізнесу» триває. Нещодавно ми повернулися із Харкова, де 29 березня відбувся бізнес-семінар «Як стати лідером...

Добігає кінця цьогорічний сезон бізнес-семінарів, які організовує наш давній партнер Бітрікс24. Ми завершили його у сонячній Одесі, де відбувся захід за підтримки місцевого партнера Бітрікс24 (і нашого давнього партнера) — AWG.ua

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись