Tucha на «Анатомії бізнесу» у Дніпрі

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на «Анатомії бізнесу» у Дніпрі
Категорії
tucha_dnepr_anatomiya_biznesa_2
Усім привіт!

Відвідали 23 жовтня семінар «Анатомія бізнесу: Секрети успішного підприємця» в Дніпрі.
Ми вже звикли до цього шаленого ритму на бізнес-семінарах, звикли бачити, що така величезна кількість українців цікавиться розвитком бізнесу, шляхами підвищення його результатів та, головне, що люди готові освоювати нові інструменти у своїй сфері. А ми раді бути частиною таких заходів та приносити користь усім навколо.

Як завжди, гості та спікери вже з самого ранку зібралися у діловому центрі і готові були до насиченого дня. Поки всі освоювалися та займали місця, ми зробили декілька фото з нашими партнерами.

Під час доповідей спікерів ми дізналися багато чого цікавого. Наприклад, що таке персональний брендінг і з чим його їдять, або як ефективно презентувати компанію. Було ще багато надкорисних тем, тож дякуємо нашим партнерам SUNAPI та Бітрікс24 за організацію такої змістовної події.

Протягом дня активно знайомилися з майбутніми партнерами та клієнтами. Не забули й розіграти грошові сертифікати на хмарні сервіси. Щасливчики, чекаємо на вас у Tucha та сподіваємося на плідну співпрацю! Також вітаємо тих, хто вигравав фірмові чашки Tucha. Тепер частинка нас завжди буде разом з вами вранці за чашечкою кави або чаю. ;)
Вже зовсім скоро закриватиметься сезон Анатомій, тож не втрачайте нагоди. Менше ніж за тиждень, 30 жовтня, побачимося з вами у Тернополі.

Поділитися:
Статті по темі

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись