Tucha на AGROIT FORUM 2018: хмари у нагоді сільському господарству

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на AGROIT FORUM 2018: хмари у нагоді сільському господарству
Категорії
tucha_agroforum2018_2

Друзья, делимся впечатлениями от конференции AGRO IT FORUM 2018, которая состоялась 29 октября.
Речь шла о новых технологиях в агросекторе, о внедрении систем автоматизации и многое другое. Представители крупных компаний также делились успешными кейсами по автоматизации холдингов и использования ERP-систем.
Почему мы решили посетить это мероприятие? Потому что сегодня, когда облака набирают масштабных обороты, агросектор не может стоять в сторонке. И наоборот. Компании активно мигрируют к облачным средам для безопасности данных, а также для мобильного доступа к ним.
Ловите несколько фото, как все происходило.

tucha_agroforum2018_3

Ми познайомилися з новими людьми та налагодили партнерські зв’язки. Найбільше враження справили літаки та коптери, які допомагають сільському господарству у нас в Україні. :) Можна сміливо стверджувати, що країна розвивається у ногу з часом, особливо впроваджуючи хмарні рішення у свій бізнес. А Tucha якраз і допомагає в таких ситуаціях.

tucha_agroforum2018_4

Традиційний розіграш призів – грошові сертифікати на хмарні послуги від Tucha та фірмові кружки.

І наостанок ділимося словами представника Yara Digital Farming: «Так, Україна багата на родючі землі. Але найголовніший ваш ресурс – це людський потенціал. І його необхідно використовувати на максимум».
Тож давайте об’єднуватися і використовувати наші можливості на всі сто: інфраструктуру відправляйте до хмари, а свій час і розум направляйте на досягнення визначних результатів.

Поділитися:
Статті по темі

Конференції — бути! Але безпечній для всіх її учасників та спікерів. Так вирішили Fest Group — організатори української професійної конференції DevOps Fest 2020 — і провели подію в онлайн-форматі. Попри те, що через карантин дата проведення заходу кілька разів змінювалися, усім охочим все ж вдалося прослухати доповіді від найкращих українських та закордонних ІТ-експертів. DevOps Fest Online 2020 відбувався впродовж двох днів, 5 та 6 червня 2020 року, а її учасники змогли при цьому «stay safe, stay positive, stay educated».

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку навесні та влітку 2020 року організовували Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами, добігає кінця. Цей сезон був присвячений вмінню пристосовуватися до змін: власне, завдяки новим умовам і виник формат таких онлайн-заходів. Впродовж цього часу експерти з різних компаній говорили про те, що хвилює підприємців наразі: продажі, маркетинг, комунікації у команді в умовах, що змінилися. 

Серія безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін», яку організовують Бітрікс24 і наші спільні партнери впродовж весни та літа 2020 року, триває. 

Все більше конференцій переходять у формат онлайн. Зокрема Бітрікс24 разом з нашими спільними партнерами організували нову серію безкоштовних онлайн-конференцій «Анатомія змін». Один з таких заходів, «Анатомія змін: Збільшуй продажi без зростання витрат», відбувся 28 травня 2020 року за підтримки компанії Business Inside. Ми також не могли пропустити таку корисну онлайн-конференцію та радо стали її інформаційними партнерами.

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Закрити
Замовити зворотній дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись