Tucha на AGROIT FORUM 2018: хмари у нагоді сільському господарству

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Tucha на AGROIT FORUM 2018: хмари у нагоді сільському господарству
Категорії
tucha_agroforum2018_2

Друзья, делимся впечатлениями от конференции AGRO IT FORUM 2018, которая состоялась 29 октября.
Речь шла о новых технологиях в агросекторе, о внедрении систем автоматизации и многое другое. Представители крупных компаний также делились успешными кейсами по автоматизации холдингов и использования ERP-систем.
Почему мы решили посетить это мероприятие? Потому что сегодня, когда облака набирают масштабных обороты, агросектор не может стоять в сторонке. И наоборот. Компании активно мигрируют к облачным средам для безопасности данных, а также для мобильного доступа к ним.
Ловите несколько фото, как все происходило.

tucha_agroforum2018_3

Ми познайомилися з новими людьми та налагодили партнерські зв’язки. Найбільше враження справили літаки та коптери, які допомагають сільському господарству у нас в Україні. :) Можна сміливо стверджувати, що країна розвивається у ногу з часом, особливо впроваджуючи хмарні рішення у свій бізнес. А Tucha якраз і допомагає в таких ситуаціях.

tucha_agroforum2018_4

Традиційний розіграш призів – грошові сертифікати на хмарні послуги від Tucha та фірмові кружки.

І наостанок ділимося словами представника Yara Digital Farming: «Так, Україна багата на родючі землі. Але найголовніший ваш ресурс – це людський потенціал. І його необхідно використовувати на максимум».
Тож давайте об’єднуватися і використовувати наші можливості на всі сто: інфраструктуру відправляйте до хмари, а свій час і розум направляйте на досягнення визначних результатів.

Поділитися:
Статті по темі

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись