Обзор участі в AI Conference Kyiv

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Обзор участі в AI Conference Kyiv
Категорії
Друзі, привіт!

Пам’ятаєте день, коли пішов перший сніг? В усіх соцмережах користувачі запостили чимало фоточок. Ми свідомо пропустили цей тренд – для нас той день пройшов ще крутіше! Чому? Бо ми побували на AI Conference Kyiv. Конференцію було присвячено останнім трендам в IT-сфері, а це: штучний інтелект, інтернет речей, чат-боти та багато-багато іншого.

Були цікаві доповіді від керівників таких значущих українських компаній як Київстар, Vodafone, Prom.ua, ПриватБанк та багатьох інших. Говорили про впровадження чат-ботів до бізнесу для проведення онлайн-оплат картками, про значення Big Data для інтернету речей, про роль операторів у розвитку IoT. Загалом, у нас дуже багато вражень. І ми вчергове зрозуміли, що український бізнес швидкими темпами впроваджує всі нові інструменти IT-сфери, а отже розвивається по-максимуму ефективно. І це very good. ;)

Цікавинки цікавинками, та однією з основних фішок усіх конференцій є нетворкінг. І AI Conference Kyiv надала для цього всі можливості. А ми ними на повну скористалися. :) Саме тому під час кава-брейків завели багато нових знайомств: від фрілансерів та розробників ПЗ до керівників IT-відділів та операційних топ-менеджерів.

А ось і невеликий фото-звіт наших пригод у перший сніжний день Києва.

tucha_ai_conference_2018_2
Поділитися:
Статті по темі

26 лютого 2020 року у Києві відбулася головна подія вітчизняного ІКТ-ринку. Міжнародний Форум BIT&BIS зібрав в РЦ «Ультрамарин» провідних представників галузі. Ми вкотре стали партнерами форуму та взяли у ньому активну участь, тож ділимося враженнями!

Добіг кінця осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу». Останнім містом, якому цього року випала нагода отримати актуальні знання з ведення бізнесу...

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Столиця не припиняє тішити крутими івентами! Так, 5–7 листопада 2019 року у Києві відбувся ІV міжнародний форум Innovation Market. На...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись