І ми там були: «Анатомія бізнесу» знову у Харкові

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. І ми там були: «Анатомія бізнесу» знову у Харкові
Категорії

Вітаємо, друзі!
Весняний сезон «Анатомії бізнесу» триває. Нещодавно ми повернулися із Харкова, де 29 березня відбувся бізнес-семінар «Як стати лідером СУПЕРзмін» від наших партнерів — Бітрікс24 та Обліксофт. Звітуємо враженнями, отриманим досвідом та яскравими світлинами.

anatomiya_biznesu_znovu_u_harkovi_2

Перш за все, відзначимо традиційну атмосферу заходу — надихаючу, продуктивну і дуже товариську. А створили її усі присутні, серед яких були і наші партнери, давні колеги по бізнесу, а також нові знайомі.

anatomiya_biznesu_znovu_u_harkovi_3

Та не лише спілкування, знайомства та зустрічі стали запорукою чудового дня. Корисні бізнес-доповіді, актуальні знання, обмін досвідом надихнули усіх присутніх на майбутні звершення.

anatomiya_biznesu_znovu_u_harkovi_4

Ми традиційно потішили учасників семінару подарунками від Tucha.ua. Завдяки розіграшу призів грошові сертифікати та різнобарвні чашки знайшли своїх власників. Впевнені, що такі подарунки якнайкраще стануть у нагоді переможцям та забезпечать їм чудовий весняний настрій. А ми вже чекаємо на щасливих власників сертифікатів у родині Tucha.ua!

anatomiya_biznesu_znovu_u_harkovi_5

Тим часом, календар квітневих подій стає все більш насиченим подіями від наших партнерів. Слідкуйте за анонсами та новинами, щоб теж отримати порцію бізнес-знань та гарного настрою!
Дякуємо нашим партнерам за стабільно високий рівень організації заходів «Анатомія бізнесу». Вже чекаємо на наступний семінар, що відбудеться 12 квітня у Запоріжжі. До нових зустрічей!

Поділитися:
Статті по темі

Мешканцям Хмельниччини цими днями також випала нагода отримати корисні бізнес-знання у межах осіннього сезону семінарів «Анатомія бізнесу». 21 листопада 2019 року тут відбувся захід «Анатомія бізнесу: 2020: Як розвивати свій бізнес у період швидких змін» від організаторів Бітрікс24 та Outsourcing team. Професійним досвідом та практичними порадами поділилися представники компаній Outsourcing team, BogushTime, Бітрікс24, Перформія Україна, CAPS consulting та Vizart.

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» у самому розпалі, тож 22 жовтня 2019 року у Полтаві відбулася конференція під назвою «Сервіс...

Мешканці та гості міста стали учасниками корисного семінару «Анатомія бізнесу» в Тернополі. Так, 29 жовтня 2019 року в Українському Домі...

Осінній сезон семінарів «Анатомія бізнесу» триває, тож наступний пункт у цьому марафоні містами України — Дніпро. Саме тут 15 жовтня 

Добігає кінця цьогорічний сезон бізнес-семінарів, які організовує наш давній партнер Бітрікс24. Ми завершили його у сонячній Одесі, де відбувся захід за підтримки місцевого партнера Бітрікс24 (і нашого давнього партнера) — AWG.ua

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись