Чим запам’ятався нам семінар «Анатомія бізнесу» в Тернополі

  1. Головна
  2. Блог
  3. Події
  4. Чим запам’ятався нам семінар «Анатомія бізнесу» в Тернополі
Категорії

Друзі, вітаємо! Весняний сезон семінарів «Анатомія бізнесу» від Бітрікс24 та наших спільних регіональних партнерів добігає кінця. Вчора, 16 травня, ми відвідали Тернопіль, де відбувся семінар «Точки росту Вашого бізнесу», організаторами якого стали Бітрікс24 та Wise Solutions. Звітуємо, як минув цей день у колі наших партнерів, давніх знайомих та зацікавлених у нових знаннях слухачів!

Anatomiya_biznesu_Ternopol_2019_2

Вагоме значення партнерської підтримки під час підготовки та організації подібних заходів важко переоцінити. Наприклад, Андрій Пиріг, директор компанії Wise Solutions, поділився з нами під час бесіди ось такою думкою:

«В стосунках з Tucha для мене найважливіші речі — ні винагорода, ні фінансова сторона. Мені важливо, щоб наші клієнти були задоволені. І Tucha дає це нашим клієнтам».

 

Anatomiya_biznesu_Ternopol_2019_7

Осередком корисної бізнес-інформації стала пам’ятка архітектури Тернополя — Український Дім «Перемога». Тут зібралися кращі спікери, що поділилися дієвими інструментами з продажів, маркетингу, ведення та розвитку власної справи. Отримати практичні поради прибули керівники і власники бізнесу, маркетологи, фахівці з продажів та розвитку партнерської мережі.

Anatomiya_biznesu_Ternopol_2019_8

Протягом дня ми віч-на-віч спілкувалися з учасниками заходу за нашим яскравим стендом: обговорювали користь хмарних рішень для бізнесу, відповідали на питання колег про хмари та обмінювалися набутим досвідом.

Взагалі, про значення хмар можна говорити чимало. Андрій Пиріг, впевнений, що будь-який бізнес рано чи пізно дійде до хмарних технологіями: «Далі треба мати справу тільки з хмарними технологіями. Інших варіантів, як на мене, немає».
 

За традицією наприкінці дня наша команда розіграла фірмові призи, тож щасливчики захопили із собою цінні подарунки: грошові сертифікати на хмарні сервіси Tucha.ua та брендовані різнобарвні чашки. Впевнені, призи неодмінно стануть у нагоді їх власникам та принесуть не лише задоволення, але і практичну користь!

Ми щиро вдячні нашим партнерам Бітрікс24 та Wise Solutions за гостинність та чудову організацію заходу! І, звісно ж, дякуємо учасникам семінару та колегам по бізнесу за насичений день і купу позитивних вражень. А попереду на нас чекають нові зустрічі та не менш корисні заходи, тож до нових зустрічей, друзі!

Поділитися:
Статті по темі

Привіт, друзі! Продовжуємо серію подорожей Україною. Цього разу відвідали Харків. З кожною подорожжю все краще розуміємо, що країна наша багата...

Партнерство — це більше, ніж просто співпраця. Це ще й спільний розвиток, взаємна підтримка та участь у продуктивних заходах разом...

Для Tucha літо починається спекотно та насичено! І звісно ж, у плідній роботі. Так, вчора, 4 червня 2019 року, ми...

Тривають завершальні семінари весняного сезону «Анатомії бізнесу» від організаторів Бітрікс24 та наших спільних регіональних партнерів. Вчора, 15 травня, відбувся бізнес-захід...

Вчора, 14 травня, у Державному університеті телекомунікацій відбувся семінар-практикум МСЕ для регіонів Європи та СНД «Інфраструктура ІКТ як основа цифрової...

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись