Чому українському малому бізнесу варто йти в хмари

 1. Головна
 2. Блог
 3. Хмари для бізнесу
 4. Чому українському малому бізнесу варто йти в хмари
Категорії

Малий бізнес в Україні — це невеликі компанії (найчастіше зі штатом до 20 осіб, хоча за законом малим підприємством вважається компанія до 50 осіб), які займаються різною діяльністю в невеликих масштабах, мають власний менеджмент і зазвичай не входять в різні об'єднання. Для малого бізнесу характерні невеликий капітал і оборотний фонд, економія на інфраструктурі і кількості персоналу.

У розвинених країнах, особливо в Західній Європі і США, малий бізнес є дуже важливим елементом економіки і локомотивом її зростання. У таких компаніях працевлаштовано до третини працездатного населення, малі підприємства протистоять розвитку монополій, забезпечують ринок товарами і послугами, часто інноваційними і новаторськими. Відповідно, держава робить все для того щоб дати малому бізнесу ідеальні умови для розвитку. На жаль, в Україні ситуація дещо інша — адміністративні обмеження і заборони, відсутність допомоги, а часто і відверту протидію з боку держави призводять до того, що малому бізнесу існувати дуже складно. Підприємцям доводиться економити буквально на всьому — на офісі, інфраструктурі, персоналі. Проте, захист даних все одно залишається важливим питанням на порядку денному. І тут ідеальний вихід — перехід на хмарні технології.

Чому хмарні технології — ідеальний вибір для малого бізнесу

Для малих підприємств в Україні хмарні технології — це цілий ряд вигод, серед яких:

 • економія на інформаційних технологіях, в тому числі на інфраструктурі, ПЗ, енерговитратах, обслуговуючому персоналі, спеціалізованих приміщеннях. Все це надає хмарний провайдер;
   
 • швидкість розгортання — в порівнянні з класичною інфраструктурою, швидкість повного запуску хмарного офісу вище в кілька разів, при цьому з гарантією успішного результату, оскільки виконується кваліфікованими фахівцями провайдера;
   
 • масштабованість — для малого бізнесу звичайним явищам є часта зміна кількості персоналу, відповідно, змінюється і потреба в технічних ресурсах. Найпростіше швидко наростити або навпаки зменшити виділяються ресурси саме за допомогою хмарних технологій;
   
 • забезпечення мобільності викладацького складу — завдяки віддаленого доступу люди можуть працювати з будь-якої точки земної кулі з підключенням до інтернету, а роль офісу виконує готель, кафе, квартира або будь-яке інше місце. Можна навіть в принципі відмовитися від стаціонарного офісу і організувати всю роботу через хмару;
   
 • підвищений захист інформації — в разі, якщо дата-центр розташований за кордоном і має багаторівневу систему забезпечення безперебійної роботи, всієї робочої і управлінської інформації гарантована фізична безпека.
Чому варто зробити вибір на користь Tucha як хмарного провайдера

Для малого бізнесу в Україні хмарні технології — це не тільки економія, але і захист даних, і додаткова забезпечення мобільності викладацького складу, і доступ до технологій, які раніше були доступні тільки великим компаніям. Технології не стоять на місці, і, якщо ви хочете успішно конкурувати на ринку, перехід в хмару - необхідний крок. Але довіряти дані компанії варто тільки перевіреному і надійному провайдеру.

Tucha — саме такий провайдер. Вибираючи наші сервіси, ви довіряється свій бізнес в надійні руки, адже ми не тільки гарантуємо високу доступність і надійне розміщення ваших даних в закордонному дата-центрі (Німеччина, США), а й забезпечуємо грамотну цілодобову підтримку з людським обличчям з усіх виникаючих питань. Зателефонуйте нам, і ви обов'язково оціните щиру турботу, яка проявляється в кожній дрібниці.

Поділитися:
Статті по темі

Інтернет-торгівля швидко поширюється світом. Вже понад 70% покупців надають перевагу онлайн-магазинам. Чималою мірою успіх e-shop залежить від швидкості завантаження сайту...

Продовжуємо розбирати вирішення типових хмарних задач для клієнтів. На черзі — приклад вирішення ще однієї популярної задачі з перенесення коробкової версії CRM-системи Бітрікс24 у хмару, яку ми нещодавно реалізували для клієнта. 

Досить часто компаніям потрібно перенести у хмару роботу окремої служби, і один з найбільш популярних запитів — винесення бухгалтерії на віртуальний сервер. Тому на основі однієї з численних реалізованих задач ми вирішили поетапно розібрати типовий приклад перенесення бухгалтерії у хмару

На основі проєктів, реалізованих впродовж останнього року, розбираємо типовий випадок того, як організувати віддалений офіс для команди з 25 осіб всього за 3 робочих дні без простоїв у роботі та з мінімальними витратами. 

Наш партнер, веб-студія «Червоний хамелеон», підготував корисну статтю про те, на що варто звертати увагу при виборі хостингу для веб-сайтів на базі платформи «Бітрікс: Управління сайтом». У статті детально розібрані мінімальні та рекомендовані параметри сервера, представлені наші рекомендації як хостинг-провайдера і роздуми партнера як розробника сайтів. 

Закрити
Замовити зворотний дзвінок

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля з номером телефону

Поля обов'язкові для заповнення.

Ми використовуємо cookies.

Ми використовуємо файли cookies, щоб забезпечити основні функціональні можливості на нашому сайті і збирати дані про те, як відвідувачі взаємодіють з нашим сайтом, продуктами і послугами. Натискаючи Прийняти або продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо ці інструменти для реклами і аналітики згідно з «Політикою про файли сookies»

ПрийнятиВідмовитись